Register for consultation by phone Or online
Upon registration, apply online consultation 5% discount: choose services

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 595 7976

Veido plaukuotumas

Veido plaukuotumasDauguma gydytojų teigia, jog moterys, susidūrusios su padidėjusiu veido plaukuotumu, nedrįsta kreiptis į gydytojus, nes mano, jog tai – gėdinga ir nenormalu. Padidėjęs veido plaukuotumas gali būti ne tik kosmetinė problema, bet ir tam tikros ligos požymis.

Read more...

Vaistai nuo nagų grybelio

Vaistai nuo nagų grybelioVisiems gerai žinoma, kad išgydyti nagų grybelio infekciją yra labai sunku. Daugelis žmonių neatkreipia dėmesio į pirmuosius nagų grybelio simptomus, nors būtent ankstyvoje grybelio stadijoje jo gydymas ir yra pats efektyviausias.

Read more...

Nagų grybelio gydymas namų sąlygomis

Nagų grybelio gydymas namų sąlygomisSveiko ir stiprų imunitetą turinčio žmogaus oda pati apsaugo save nuo ligų. Deja, tikrai ne visi pasižymime puikiu imunitetu. Dažnas ir ilgas antibiotikų vartojimas, įvairios ligos, nevisavertė mityba, nuolat pasikartojantis stresas silpnina imunitetą ir šis prarandą atsparumą užkrečiamoms ligoms. Ne išimtis ir nagų grybelis.

Read more...

Kaip gydyti nagų grybelį?

Kaip gydyti nagų grybelį?Nagų grybelis – tai užkrečiama lėtinė liga, nago guolio ar nago plokštelės grybelinė infekcija. Nagų grybelio pažeistas nagas tampa nelygus, grublėtas, pilkšvai gelsvas, išnyksta antnaginė odelė. Nagus dažniausiai pažeidžia mieliagrybiai, pelėsiniai grybai ir dermatofitai.

Read more...

Rankų ir kojų nagų ligos

Rankų ir kojų nagų ligosSveiki ir gražūs nagai byloja apie gerą sveikatą. Yra ligų, apie kurias garsiai nekalbama, neva jomis sirgti yra gėda. Dažniausiai tai būną rankų ir kojų nagų ligos, įvairūs jų pažeidimai. Normalių ir sveikų nagų plokštelės tūri būti vienodo storio, šviesiai rožinės.

Read more...

Pleiskanos

pleiskanosSu pleiskanomis, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar rasės, susiduriame beveik kiekvienas. Net būdamos nepavojingos jos yra itin nemalonios. Kaip išnaikinti pleiskanas ir nuo ko jos atsiranda? Dabar yra pačių įvairiausių būdų, kaip tai padaryti. Vieni kovą su pleiskanomis laimi iškart, o kiti gali mėnesių mėnesiais naudoti visokias priemones, tačiau visai nesėkmingai su tuo kovoti.

Read more...

Pigmentinės dėmės

Pigmentinės dėmėsKiekvienas norime gražios ir lygios odos. Apžiūrėdami ją, dažnai randame rudų dėmių, apgamų ar kitokių spalvotų defektų. Kai kuriuos iš jų stebime ir pažįstame dar nuo mažens. Daugeliui įdomu: kokios tokių pigmentinių dėmių atsiradimo priežastys?

Read more...

Vaikų ir kūdikių odos ligos

Vaikų ir kūdykių odos ligų gydymasPastebėjusios spuogelius ant kūdikio ar ūgtelėjusio vaiko odos, mamos sunerimsta. Joms iškyla daug klausimų, pavyzdžiui, kokias ligas slepia pakitusi odos spalva, bėrimas? Ar jis išnyks savaime, ar reikės skubiai kreiptis į gydytoją specialistą?

Read more...