Register for consultation by phone Or online
Upon registration, apply online consultation 5% discount: choose services

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 595 7976

Spuogų rūšys

Spuogų rūšysTam tikru gyvenimo momentu visi susiduriame su opia problema – spuogais. Tai paprastai įvyksta tada, kai mirusios odos ląstelės blokuoja odos poras. Užsikimšimo rezultatas – tai sutinimas ir odos patinimas. Dažniausiai spuogai plinta veido, nugaros, krūtinės ir sprando srityje. Spuogų tipų yra įvairių.

Read more...

Inkštirų valymas

Inkštirų valymasInkštirai (komedonai) tai – juodi, balti ar gelsvi taškeliai atsirandantys ant odos, dažniausiai nosies srityje. Ši odos problema vienodai pasireiškia tiek moterims, tiek vyrams ir nesvarbu, kokio amžiaus jūs esate. Inkštirų atsiradimui įtakos turi tik odos tipas, kadangi inkštirai dažniau susidaro turintiems riebią odą.

Read more...

Spuogų atsiradimo priežastys

Spuogų atsiradimo priežastysNe tik paauglius, bet ir nemažai suaugusiųjų kankina spuogai. Todėl daugeliui iškyla klausimų, kodėl atsiranda spuogai ir kokios spuogų atsiradimo priežastys?
Spuogų atsiradimą gali paskatinti per didelis fizinis krūvis ir pokyčiai riebalų liaukose, kurie atsiranda dėl netinkamos mitybos.

Read more...

Jaunatviniai spuogai

Jaunatviniai spuogaiJaunatviniai spuogai (acne vulgaris) – tai viena dažniausių ir nemaloniausių paauglius kankinančių odos ligų, kuri negydoma gali išsivystyti į lėtinę odos patologiją, palikti randus bei sukelti sunkias psichologines problemas ar net depresiją.

Read more...

Rankų plaukuotumas

Rankų plaukuotumasNei viena nepriekaištingai atrodyti norinti moteris iš namų neišeis plaukuotomis kojomis, pažastimis ar rankomis. Plaukai ant rankų ypač neišvaizdžiai atrodo vasarą, kuomet rankų neslepiame po megztiniais. Nors plaukelius mes skutame, pešame, rauname, šviesiname negailėdamos laiko ir pastangų, bandydamos ignoruoti skausmą ir guosdamosi: „Grožis reikalauja aukų!“, tikra neviltis mus apima tuomet, kai plaukelius reikia šalinti vėl ir vėl. Galiausiai – pavargstame.

Read more...

Bikini zonos depiliavimas

Bikini zonos depiliavimasBikini zonos depiliacija aktuali kiekvienai moteriai, tad klausimų, susijusių su šia tema, taip pat iškyla pačių įvairiausių. Vieni pagrindinių: kokiomis priemonėmis depiliuoti bikini zoną, kokios priemonės yra veiksmingiausios, ką daryti, kad po plaukelių šalinimo intymioje vietoje oda nebūtų sudirgusi?

Read more...

Veido plaukuotumas

Veido plaukuotumasDauguma gydytojų teigia, jog moterys, susidūrusios su padidėjusiu veido plaukuotumu, nedrįsta kreiptis į gydytojus, nes mano, jog tai – gėdinga ir nenormalu. Padidėjęs veido plaukuotumas gali būti ne tik kosmetinė problema, bet ir tam tikros ligos požymis.

Read more...

Vaistai nuo nagų grybelio

Vaistai nuo nagų grybelioVisiems gerai žinoma, kad išgydyti nagų grybelio infekciją yra labai sunku. Daugelis žmonių neatkreipia dėmesio į pirmuosius nagų grybelio simptomus, nors būtent ankstyvoje grybelio stadijoje jo gydymas ir yra pats efektyviausias.

Read more...