Register for consultation by phone Or online
Upon registration, apply online consultation 5% discount: choose services

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 595 7976

Prakaitavimas naktimis

Prakaitavimas naktimisŽmogaus nervų sistema į emocijas reaguoja pagreitėjusiu širdies ritmu, padažnėjusiu kvėpavimu ir padidėjusiu raumenų tonusu. Kai mūsų organizmas yra įtemptoje situacijoje, sureaguoja ir prakaito liaukos, kurios pradeda išskirti prakaitą. Ši būklė yra kasdienė mūsų gyvenimo dalis, tačiau, ką daryti, kuomet naktimis, „pila“ prakaitas ir rytais pabundate visas šlapias nuo prakaito? Kodėl taip nutinka?

Read more...

Rankų, delnų prakaitavimas

Rankų prakaitavimasDažnai mus kankina „drėgnų, šlapių rankų“ problema, kai sveikinantis su kolega ar draugu delną tiesiog nemalonu paduoti. Šis jausmas ne vienam puikiai pažįstamas. Taigi, kodėl prakaituoja delnai? Ar suaugusiems ir vaikams jie prakaituoja vienodai?

Read more...

Pažastų prakaitavimas

Pažastų prakaitavimasVisiems žinoma, kad prakaitavimas – tai natūralus organizmo procesas, kurio metu skysčiai iš organizmo pašalinami per prakaito liaukas, esančias mūsų odoje. Tačiau, kas paskatina gausų pažastų prakaitavimą ir kaip jo išvengti, žino ne visi.

Read more...

Kojų prakaitavimas, priemonės nuo kojų prakaitavimo

Kojų prakaitavimasPrakaituojančios kojos ir nuo jų sklindantis nemalonus kvapas daugeliui sukelia didelį diskomfortą. Dažnai, atvykę į svečius ar net namuose, dėl šios priežasties žmonės bijo nusiauti batus. Kokios priežastys daro įtaką kojų prakaitavimui? Ką daryti, kad kojos mažiau prakaituotų ir kaip išvengti galimo nemalonaus jų kvapo?

Read more...

Gausus prakaitavimas

Gausus prakaitavimasSutrikimas, kai be priežasties nuolat ir gausiai prakaituojama, yra vadinamas hiperhidroze. Tai vargina apie 3 proc. visų pasaulio gyventojų. Dažnai gausus prakaitavimas kelia ne tik fizinį, bet ir psichologinį diskomfortą dėl nemalonaus, „aštraus“ kvapo. Hiperhidrozė – tai ligų ar padidėjusio nervingumo pasekmė. Gausiam prakaitavimui būdingas akivaizdžiai matomas prakaitavimas, besitęsiantis ne mažiau 6 mėnesius be jokios priežasties. Sutrikimo atveju labiausiai prakaituoja veidas, pėdos arba pažastys.

Read more...

Hiperhidrozė (padidėjas prakaitavimas)

HiperhidrozėHiperhidrozė, arba padidėję prakaitavimas, - tai būklė, kuri dažniausiai pradeda varginti vaikystėje ar paauglystėje. Hiperhidrozė gali pasireikšti bet kurioje kūno vietoje, tačiau dažniausiai problemų kelia  padidėjęs prakaitavimas delnų, padų ir pažastų srityse.

Read more...

Krūties vėžys. Priežastys ir veiksniai, lemiantys ligos atsiradimą

Krūties vėžys - viena baisiausių onkologinių ligų, pasireiškianti moterims, tačiau ja kartais suserga ir vyrai. Statistiniais duomenimis nustatyta, kad kasmet žmonių, sergančių krūties vėžiu vis daugėja, tad kyla klausimas: kaip nuo šios ligos apsisaugoti?

Read more...

Ar maitinatės sveikai?

Mityba. Mityba. Mityba. Tai žodis, kurį žmogus pavartoja net kelis kartus per dieną. Maistas pastoviai sukasi daugelio galvose, ir ne be reikalo. Jis yra pagrindinis energijos tiekėjas, gyvybės šaltinis, sveikatos ir organizmo veiklos palaikytojas. Maistas yra tai, be ko nei vienas neišgyventų. Tačiau, jeigu kalba pakrypsta link mitybos, kiekvienas turėtų pasirūpinti, kad jinai būtų tinkamai sunormuota ir sveika.

Read more...