Register for consultation by phone Or online
Upon registration, apply online consultation 5% discount: choose services

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 595 7976

Nagų ligos

Nagų ligosTiek rankų, tiek kojų naguose prasidedantys pokyčiai pastebimi vos prasidėję. Tokie pokyčiai gali būti ir įgimti, ir įgyti.

Read more...

Grybelinės ligos

Grybelinės ligosGrybelinės ligos – tai ligos, kurias sukelia įvairūs patogeniniai grybeliai, kitaip dar vadinami dermofitais. Grybelinėmis ligomis sergama nuo kelių dienų iki kelių savaičių.

Read more...

Nagas neįaugs, jeigu...

Nagas neįaugs, jeigu...Įaugusių nagų gydymas sukelia diskomfortą ir atima nemažai laiko, nes esant šiai problemai reikia kreiptis į gydytojus, kurie dažniausiai skiria operaciją, o iki operacijos dar reikia atlikti įvairias gydomąsias voneles. Gydytojams skyrus kitokį gydymą, t. y. specialias sąsagas, kurios tvirtinamos prie įaugančio nago, reikia reguliariai vykti pas specialistą, kadangi nago sąsaga reikalauja reguliaraus suveržimo.

Read more...

Kojos nagas linkęs įaugti, ką daryti?

Kojos nagas linkęs įaugti, ką daryti?Įaugęs kojos nagas Jums neduoda ramybės? Jums skauda įaugusį nagą ir nežinote, kaip tinkamai jį prižiūrėti bei gydyti? Susidūrusiems su šia problema dažnai trūksta žinių, todėl neteisingai gydydami įaugusį kojos nagą, deja, jį dar labiau pažeidžia. Taigi, ką daryti, siekiant išvengti šios problemos?

Read more...

Širdies ligos ir prakaitavimas

Širdies ligos ir prakaitavimasŠirdies ligos dažniausiai pasireiškia funkciniu kraujagyslių inervacijos sutrikimu, kuriam būdingas staigus odos paraudimas arba išblyškimas bei prakaitavimas. Šie simptomai – pagrindiniai. Juos pastebėjus, reikia atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Širdies veiklos sutrikimai dažniausiai paireiškia labai jautriems ir dirgliems žmonėms,taip pat nervingoms moterims.

Read more...

Onichokriptozė

OnichokriptozėOnichokriptozė tai sudėtingai ištariamas medicininis terminas, kurį gydytojai specialistai  dažnai vartoja savo kasdieniniame darbe, tačiau paprastam žmogui šis terminas – svetimas. Taigi, kas yra onichokriptozė, kokie pagrindiniai šios ligos simptomai ir kaip tinkamai ją gydyti?

Read more...

Odos alergija

Odos alergijaMūsų oda – tai pats didžiausias ir nuolat atsinaujinantis kūno organas, dengiantis visą kūną. Oda saugo mūsų organizmą, reguliuoja jo sąveiką su aplinka bei praneša mums, kas vyksta aplinkui.

Read more...

Atopinis dermatitas suaugusiems

Atopinis dermatitas suaugusiemsAtopinis dermatitas suaugusiems – tai lėtinis ir pasikartojantis epidermio ir dermos uždegimas. Tai labai nemaloni odos liga, nes sergantieji asmenys dėl išbertos ir niežtinčios odos jaučia ne tik fizinį, bet ir psichologinį diskomfortą. Būna atveju, kada sergantys atopiniu dermatitu, tiek vyrai, tiek moterys, pamažu atsiriboja nuo visuomenės.

Read more...