Register for consultation by phone Or online
Upon registration, apply online consultation 5% discount: choose services

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 595 7976

Kaip atsikratyti celiulito

Kaip atsikratyti celiulitoCeliulitas – tai poodinio sluoksnio uždegimas, kurio metu pakinta riebalinis audinys. Dėl šio riebalinio audinio pokyčio odos paviršiuje atsiranda smulkių kauburėlių ir oda tampa panaši į apelsino žievelę. Celiulitas yra daugelio moterų problema, nors vis dažniau celiulitu skundžiasi ir vyrai.

Read more...

Karpų naikinimas namuose

Į žmogaus organizmą patekus papiloma virusui, sukeliama infekcija, kuri labai greitai pasimato ir akivaizdžiai, ant odos atsiradus išaugoms. Tokie odos dariniai vadinami karpomis ir jie gali atsirasti be kokioje kūno vietoje. Ši problema sukelia ne vien diskomfortą, bet ir gadina estetinį vaizdą, jeigu atsiranda aiškiai matomoje kūno vietoje. Kaip jų atsikratyti ir kokios veiksmingiausios natūralios gydymo priemonės?

Į žmogaus organizmą patekus papiloma virusui, sukeliama infekcija, kuri labai greitai pasimato ir akivaizdžiai, ant odos atsiradus išaugoms. Tokie odos dariniai vadinami karpomis ir jie gali atsirasti be kokioje kūno vietoje. Ši problema sukelia ne vien diskomfortą, bet ir gadina estetinį vaizdą, jeigu atsiranda aiškiai matomoje kūno vietoje. Kaip jų atsikratyti ir kokios veiksmingiausios natūralios gydymo priemonės?

Svarbu nepamiršti, kad karpų naikinimas namuose taip pat gali būti veiksmingas. Daugelis rekomenduoja išbandyti įvairias liaudiškas priemones ir tik kraštutiniu atveju kreiptis į specialistus dėl chirurginio ar lazerinio gydymo. Visgi, mes patariame nelaukti kraštutinio atvejo ir pabandžius karpų naikinimą namuose bei negavus teigiamo efekto, nedelsiant kreiptis į gydytoją dermatologą.

Karpu naikinimas namuoseYra nemažai būdų ir priemonių karpų gydymui. Dažniausiai karpų gydymui naudojama priemonė – ugniažolė. Nulaužus ugniažolių stiebelius, jų galuose išsiskiriančiomis sultimis reikia tepti karpą kelis kartus per dieną. Kantriai tepant po dešimties dienų karpa turėtų išnykti. Ugniažolė nuo karpų yra viena veiksmingiausių liaudies medicinos priemonių.

 

Karpu naikinimas namuoseTaip pat karpų gydymui dažnai naudojamas obuolių sidro actas bei citrinos sultys. Patepus karpą actu ar citrinų sultimis, ją paveikia natūralios rūgštys, o oda dažniausiai suminkštėja ir karpa nukrenta. Karpų gydymas actu arba citrinų sultimis dažniausiai užtrunka kelias savaites. Taip pat namuose galima bandyti gydytis ir raudono šermukšnio uogomis, kiaulpienių, česnakų sultimis, melisos žolelėmis ir kitomis priemonėmis. Karpų galima atsikratyti ir gluosnio medienos dervą sumaišius su actu iki vientisos masės ir tepant ant atsiradusių karpų. Šis mišinys išdžiovina karpą ir ji nukrenta.

Jeigu nepadeda jokios liaudiškos priemonės, namuose galima gydytis ir vaistais. Vaistinėse galima įsigyti įvairiausių vaistų, tai gali būti:
• tepalai;
• geliai;
• tirpalai;
• specialūs šaldantys preparatai.

Visų šių karpų sudėtyje yra salicilo bei kitų rūgščių. Uždėtos ant karpos, veikliosios medžiagos pamažu ima tirpdyti karpą sudarančias ląsteles. Gydantis vaistais ląstelės sluoksniuojasi ir karpa pamažu nusilupa.

Labai svarbu žinoti, kad natūraliais gydymo metodais namuose ir įsigytais vaistais karpas šalinti galima ne visais atvejais, nes karpos gali tapti piktybinėmis. Netinkamas karpų gydymas namuose gali tik pabloginti padėtį ir dar labiau pažeisti odą. Taigi, jeigu karpa pasižymi šiomis savybėmis ir yra:
• skausminga;
• kraujuoja;
• lengvai pažeidžiama;
• karpos skersmuo didesnis nei 10 mm.

Reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją dermatologą dėl tinkamo gydymo bei priežiūros paskyrimo.

  • Lazerinis centras teikia aukštos kokybės specifines paslaugas, dirba geriausi gydytojai dermatologai, mokslų daktarai, todėl suteiksime Jums kokybiškas paslaugas ir paskirsime tinkamiausia bei efektyviausią gydymą.
  • Plačiau apie karpų šalinimą lazeriu galite skaityti čia: Karpų šalinimas lazeriu.
  • Iškilus klausimams ar neaiškumams galite skambinti: +370 659 57933, +370 659 57976

Karpų rūšys

Karpų rūšysKarpos – tai labiausiai paplitęs virusinis odos susirgimas. Net 75 proc. – tiek žmonių bent kartą gyvenime yra susidūrę su šia nemalonia odos problema. Šio virusinio susirgimo metu odoje atsiranda baltos arba šviesiai pilkšvos spalvos, nelygiu paviršiumi mazgelių, vadinamų karpomis.

Read more...

Nagų grybelio gydymas liaudiškomis priemonėmis

Nagų grybelio gydymas liaudiškomis priemonėmisMūsų gyvenimas ir kasdienybė neatsiejama nuo įvairių ligų, nevisavertės mitybos, įvairių ligų, dėl jų vartojamų antibiotikų ar kitų medikamentų, patiriamo streso, kuris ypač silpnina imunitetą. Būtent todėl daugelis iš mūsų nusilpsta, praranda atsparumą įvairioms užkrečiamoms bei infekcinėms ligoms.

Read more...

Nagų ligos

Nagų ligosTiek rankų, tiek kojų naguose prasidedantys pokyčiai pastebimi vos prasidėję. Tokie pokyčiai gali būti ir įgimti, ir įgyti.

Read more...

Grybelinės ligos

Grybelinės ligosGrybelinės ligos – tai ligos, kurias sukelia įvairūs patogeniniai grybeliai, kitaip dar vadinami dermofitais. Grybelinėmis ligomis sergama nuo kelių dienų iki kelių savaičių.

Read more...

Nagas neįaugs, jeigu...

Nagas neįaugs, jeigu...Įaugusių nagų gydymas sukelia diskomfortą ir atima nemažai laiko, nes esant šiai problemai reikia kreiptis į gydytojus, kurie dažniausiai skiria operaciją, o iki operacijos dar reikia atlikti įvairias gydomąsias voneles. Gydytojams skyrus kitokį gydymą, t. y. specialias sąsagas, kurios tvirtinamos prie įaugančio nago, reikia reguliariai vykti pas specialistą, kadangi nago sąsaga reikalauja reguliaraus suveržimo.

Read more...

Kojos nagas linkęs įaugti, ką daryti?

Kojos nagas linkęs įaugti, ką daryti?Įaugęs kojos nagas Jums neduoda ramybės? Jums skauda įaugusį nagą ir nežinote, kaip tinkamai jį prižiūrėti bei gydyti? Susidūrusiems su šia problema dažnai trūksta žinių, todėl neteisingai gydydami įaugusį kojos nagą, deja, jį dar labiau pažeidžia. Taigi, ką daryti, siekiant išvengti šios problemos?

Read more...