Register for consultation by phone Or online
Upon registration, apply online consultation 5% discount: choose services

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 595 7976

Atopinis dermatitas suaugusiems

Atopinis dermatitas suaugusiemsAtopinis dermatitas suaugusiems – tai lėtinis ir pasikartojantis epidermio ir dermos uždegimas. Tai labai nemaloni odos liga, nes sergantieji asmenys dėl išbertos ir niežtinčios odos jaučia ne tik fizinį, bet ir psichologinį diskomfortą. Būna atveju, kada sergantys atopiniu dermatitu, tiek vyrai, tiek moterys, pamažu atsiriboja nuo visuomenės.

Read more...

Dermatitas ant veido

Dermatitas ant veidoTurbūt kiekvienas žmogus pripažins, kad atsiradusi alergija, bėrimas ar raudonis veido srityje yra viena nemaloniausių problemų. Kūno srityje atsiradusias problemas galime paslėpti po rūbais, tačiau veido, deja, ne. Mūsų veidas pastebimas kiekvienam praeiviui, kolegai, draugui, todėl atsiradus problemai, reikėtų aiškintis jos priežastis ir nedelsiant pradėti gydymą.

Read more...

Atopinis dermatitas vaikams, kūdikiams

Atopinis dermatitas vaikams, kūdikiamsAtopinis dermatitas kūdikiams ir vaikams yra gana dažna problema, kuri sukelia daug nemalonių pojūčių, rūpesčio bei reikalauja rimtos priežiūros ir gydymo. Atopinis dermatitas – tai dažna lėtinė odos uždegimo liga, kuriai būdingas stiprus bei varginantis niežėjimas. Dažniausiai šia liga serga kūdikiai ir vaikai.

Read more...

Botulinas nuo raukšlių

Botulinas nuo raukšliųDaugelis moterų nori būti gražios. Lankosi grožio salonuose, rūpinasi bei puoselėja savo odą. Puiku, kai tai daroma laiku ir saikingai. Bėgant metams ir senstant mūsų veiduose daugėja raukšlių. Veido raukšlės dažniausiai pastebimos kaktos srityje, apie lūpų kampučius, apie akis ir pan. Raukšlių naikinimas bei lyginimas neatsiejama daugelio moterų grožio procedūrų dalis.

Read more...

Injekcijos nuo raukšlių

Injekcijos nuo raukšliųDaugelis vyresnio amžiaus moterų žiūrėdamos į veidrodį norėtų jį apgauti. Būtent dėl raukšlių, nuo kurių atsiradimo nesame apsaugotas nei vienas. Organizmui senstant, raukšlių atsiranda vis daugiau, o pagrindinės jų atsiradimo priežastys yra paveldėjimas bei gyvensena. Taip pat ankstyvam raukšlių atsiradimui įtaką daro oro užterštumas, nuolat patiriamas stresas, rūkymas, netinkama odos priežiūra.

Read more...

Hialuronas ar botulinas?

Hialuronas ar botulinas?Visą gyvenimą mus lydi amžina svajonė – išlikti jauniems ir gražiems. Tačiau, kaip tai padaryti, kai laikas bėga, o mes senstame, lėtėja mūsų medžiagų apykaita, kinta odos struktūra ir veidrodyje pastebime vis daugiau raukšlių veide? Kaip greitai ir be chirurgo pagalbos panaikinti erzinančias, nuo senėjimo atsiradusias raukšles, kurios jau ilgą laiką neduoda ramybės? Kokios priemonės ir procedūros yra pačios efektyviausios ir veiksmingiausios? Šie klausimai iškyla kiekvienai moteriai, kuri nori panaikinti ar sumažinti atsiradusias ir ryškėjančias raukšles.

Read more...

Kaip panaikinti raukšles?

Kaip panaikinti raukšles?Bėgant laikui mūsų oda sensta ir vis dažniau pastebime, kad joje daugėja raukšlių, jos gilėja oda tampa nebe tokia elastinga, skaisti, kokia buvo anksčiau. Tik tuomet, kai pastebime odoje esančius pokyčius, susimąstome, kaip greitai bėga laikas ir kad visos gyvenime patirtos emocijos, nesvarbu teigiamos, jos ar neigiamos, atsispindi giliuose odos vingiuose.

Read more...

Veido injekcijos

Veido injekcijosGrožis – svarbus kiekvienam. Visi rūpinamės savimi, kad atrodytumėme kuo geriau. Bėgant metams, rūpestis savimi vis didėja – natūralu, juk ilgainiui sensta mūsų oda ir kiekvienas išgyvenimas, ar emocijos juokiantis, liūdint, pykstant atsispindi mūsų veiduose. Bėgant laikui mūsų emocinis veidrodis – veidas, kinta: jame daugėja mimikos raukšlių, kurios iš pradžių būna vos pastebimos, bet vėliau tampa vis ryškesnės bei gilesnės.

Read more...