Register for consultation by phone Or online
Upon registration, apply online consultation 5% discount: choose services

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 595 7976

Injekcijos nuo prakaitavimo

Injekcijos nuo prakaitavimoGausus prakaitavimas sukelia daug nepatogumų. Patiriant nuolatinę įtampą, stresą, susijaudinimą, prakaitavimas gali netikėtai atsirasti arba suintensyvėti. Taip pat prakaitavimas pasireiškia ir fizinio krūvio metu, pakilus aplinkos temperatūrai bei esant hormonų pokyčiams organizme.

Read more...

Kineziterapija, sergant podagra

Kineziterapija, sergant podagraPodagra yra lėtinė medžiagų apykaitos sutrikimo liga. Sergant šią liga kraujyje ir kituose organizmo skysčiuose kaupiasi ir padidėja šlapimo rūgšties kiekis. Dažniau serga vyrai vyresni nei 35 metai ir moterys vyresnės nei 55 metai.

Read more...

Kineziterapija sergant cukriniu diabetu

Kineziterapija sergant cukriniu diabetuCukrinis diabetas (cukraligė) – tai sutrikimų kompleksas, kuriuos sukelia pakitęs organizmo gebėjimas panaudoti gliukozę (cukrų). Sergant cukriniu diabetu visais atvejais pasireiškia insulino trūkumas.

Read more...

Kineziterapija sergant nutukimu

Kineziterapija sergant nutukimuPasaulinės sveikatos organizacijos duomenimis, sergančiųjų neinfekcinėmis lėtinėmis ligomis, t.y. nutukimu, podagra ir kt. vis daugėja, todėl labai svarbu ne tik gerinti mitybą, bet ir aktyviai judėti. Aktyvus judėjimas, sureguliuota mityba bei kineziterapija padeda sumažinti ar net įveikti šią problemą.

Read more...

Kineziterapijos metodai

Kineziterapijos metodaiKiekviena trauma, kiekvienas jaučiamas skausmas tam tikroje kūno dalyje, atliekant tam tikrą judesį, kiekviena negalia yra svarbi kineziterapeutui, nes būtent jis turi įvertinti pacientą ir parinkti tinkamus gydymo metodus.

Read more...

Kineziterapijos užsiėmimai

Kineziterapijos užsiėmimaiKineziterapija – tai ligos gydymas judesiu, tikslingai bandant sugrąžinti, koreguoti ar adaptuoti paciento pažeistas judėjimo funkcijas.

Read more...

Kineziterapeuto profesija

KineziterapeutasTurbūt daugelis yra ne kartą patyrę įvairių traumų ar skausmų ir dėl to susidūrę su kineziterapeutu. Turbūt kiekvienas žino, kam reikalingas kineziterapeutas. Kineziterapeutas – tai asmuo, kuris savo pacientus gydo fiziniais pratimais, su tikslu sugrąžinti, koreguoti ar adaptuoti ligos ar traumos pažeistas judėjimo funkcijas.

Read more...

Įaugusio nago operacinis gydymas

Įaugusio nago operacinis gydymasNago įaugimas yra labai nemalonus, skausmingas bei trikdantis kiekvieno žmogaus, susidūrusio su šia problema, biosocialines funkcijas. Įaugus nagui sunku vaikščioti, vairuoti automobilį, sportuoti ir t.t. Žmogaus judesiai tampa riboti dėl nemalonaus ir itin stipraus, nepraeinančio skausmo.

Read more...