Register for consultation by phone Or online
Upon registration, apply online consultation 5% discount: choose services

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 595 7976

5 labiausiai plintančios LPI

Lytiškai plintančios infekcijos (LPI) plinta lytiniu keliu, o negydomos gali sukelti rimtus sveikatos sutrikimus, tokius kaip nevaisingumas, impotencija ir kt. Prie lytiškai plintančių ligų galime priskirti tokias ligas kaip: ŽPV, chlamidiozė, gonorėja, sifilis, ŽIV, AIDS ir kt.

Read more...

Žmogaus papilomos virusas ir jo sukeliami pavojai

Žmogaus papilomos viruso (ŽPV) infekcija – tai epitelinio audinių sluoksnio pažeidimas, kurį sukelia žmogaus papilomos virusas. Jis lemia karpų atsiradimą įvairiose kūno vietose: ant veido, pėdų ar rankų, lytinių organų srityse ir kitose kūno vietose. Iš viso yra žinoma apie 100 šio viruso rūšių. 40 iš jų pažeidžia lytinius organus. Dažniausiai žmogaus papilomos virusas sukelia tik paprastas karpas, tačiau kai kurie tipai, pavyzdžiui, 16,18 ir kiti, sukelia gimdos kaklelio vėžį, kuris, kaip žinoma, yra labai pavojinga ir klastinga liga moterims.

Read more...

PRP procedūros ir jų nauda

Perkopę trisdešimtuosius gyvenimo metus, žmonės pastebi, jog oda nebėra tokia elastinga, kokia buvo prieš keletą metų, joje po truputį daugėja raukšlių, atsiranda pigmentinių dėmių, išryškėja kapiliarai, oda nebešvyti taip, kaip anksčiau. Tačiau šiandien mokslui sparčiai žengiant į priekį, atsirado įvairiausių odos atjauninimo būdų. Vieną iš jų dabar Jums ir pristatysime. 

Read more...

Vabzdžių įgėlimai. Kaip juos atpažinti?

Vasarą ypatingai suintensyvėja vabzdžiai, padaugėja atvejų, kuomet jų įgėlimai žmonėms sukelia alergines reakcijas. Kai kurių vabzdžių įgėlimai nesukelia didelių nepatogumų, tuo tarpu kitų – gali pridaryti daug žalos organizmui, o dar blogiau, jie gali būti pavojingi gyvybei. 

Read more...

Nepageidaujamų plaukelių šalinimo būdai

Nepageidaujamų plaukelių šalinimas – viena iš pagrindinių procedūrų, kurias moterys atlieka dar prieš vasarą, norėdamos turėti švelnią, gražiai atrodančią odą. Siekdamos ilgalaikio rezultato, renkasi fotoepiliaciją arba plaukelių šalinimą lazeriu.

Read more...

Prakaitavimas. Kaip jo išvengti ir kaip jį gydyti?

Padidėjęs prakaitavimas (hiperhidrozė) – dažna daugelio žmonių problema, kuri sukelia daug nepatogumų mūsų kasdienybėje. Yra nustatyta, jog žmogaus prakaitas turėtų būti beveik bekvapis, kadangi jis yra sudarytas iš vandens (98-99%). Kai kuriose kūno vietose, pavyzdžiui, pėdų srityje, pažastyse ir delnuose – linkę kauptis bakterijos, dėl kurių atsiranda blogas prakaito kvapas, o tai sukelia daug nepatogumų būnant viešumoje, darbovietėje ar kitoje aplinkoje. Taigi ką daryti, kai vargina padidėjęs prakaitavimas ir nemalonus jo kvapas?

Read more...

Ruošiame pėdas vasarai

Artėjant vasarai šyla oras ir norisi vis dažniau įsispirti į basutes. Tačiau prieš tai reikia pasirūpinti savo pėdomis: pašalinti negyvas odos ląsteles, atlikti pedikiūrą. Viskas tam, jog Jūsų pėdos atrodytų estetiškai ir gražiai. Žemiau pateikiame keletą patarimų tiems, kurie nori turėti sveikas pėdas ir pamiršti visus nemalonius su jomis susijusius dalykus.

Read more...

Viskas, ką turite žinoti apie meta terapiją

Meta terapija – tai naujas metodas, padedantis drėkinti, atjauninti ir atnaujinti odą. Ši terapija veiksmingai padeda sumažinti odai senstant atsirandančias raukšleles ir kovoti su kitais odos senėjimo požymiais.

Read more...