Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Nagų grybelio gydymas namų sąlygomis

Nagų grybelio gydymas namų sąlygomisSveiko ir stiprų imunitetą turinčio žmogaus oda pati apsaugo save nuo ligų. Deja, tikrai ne visi pasižymime puikiu imunitetu. Dažnas ir ilgas antibiotikų vartojimas, įvairios ligos, nevisavertė mityba, nuolat pasikartojantis stresas silpnina imunitetą ir šis prarandą atsparumą užkrečiamoms ligoms. Ne išimtis ir nagų grybelis.

Skaityti daugiau

Kaip gydyti nagų grybelį?

Kaip gydyti nagų grybelį?Nagų grybelis – tai užkrečiama lėtinė liga, nago guolio ar nago plokštelės grybelinė infekcija. Nagų grybelio pažeistas nagas tampa nelygus, grublėtas, pilkšvai gelsvas, išnyksta antnaginė odelė. Nagus dažniausiai pažeidžia mieliagrybiai, pelėsiniai grybai ir dermatofitai.

Skaityti daugiau

Rankų ir kojų nagų ligos

Rankų ir kojų nagų ligosSveiki ir gražūs nagai byloja apie gerą sveikatą. Yra ligų, apie kurias garsiai nekalbama, neva jomis sirgti yra gėda. Dažniausiai tai būną rankų ir kojų nagų ligos, įvairūs jų pažeidimai. Normalių ir sveikų nagų plokštelės tūri būti vienodo storio, šviesiai rožinės.

Skaityti daugiau

Pleiskanos

pleiskanosSu pleiskanomis, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar rasės, susiduriame beveik kiekvienas. Net būdamos nepavojingos jos yra itin nemalonios. Kaip išnaikinti pleiskanas ir nuo ko jos atsiranda? Dabar yra pačių įvairiausių būdų, kaip tai padaryti. Vieni kovą su pleiskanomis laimi iškart, o kiti gali mėnesių mėnesiais naudoti visokias priemones, tačiau visai nesėkmingai su tuo kovoti.

Skaityti daugiau

Pigmentinės dėmės

Pigmentinės dėmėsKiekvienas norime gražios ir lygios odos. Apžiūrėdami ją, dažnai randame rudų dėmių, apgamų ar kitokių spalvotų defektų. Kai kuriuos iš jų stebime ir pažįstame dar nuo mažens. Daugeliui įdomu: kokios tokių pigmentinių dėmių atsiradimo priežastys?

Skaityti daugiau

Vaikų ir kūdikių odos ligos

Vaikų ir kūdykių odos ligų gydymasPastebėjusios spuogelius ant kūdikio ar ūgtelėjusio vaiko odos, mamos sunerimsta. Joms iškyla daug klausimų, pavyzdžiui, kokias ligas slepia pakitusi odos spalva, bėrimas? Ar jis išnyks savaime, ar reikės skubiai kreiptis į gydytoją specialistą?

Skaityti daugiau

Žvynelinės gydymas

Žvynelinės gydymasŽvynelinė (psoriazė) yra viena iš seniausiai žinomų odos ligų. Tai – lėtinė, pasikartojanti liga, kuri pažeidžia odą, o sudėtingesniais atvejais net ir sąnarius. Liga atsiranda, kuomet paviršinės odos ląstelės pradeda pernelyg greitai daugintis. Oda atrodo lyg padengta žvynais, kuriuos niežti, kartais netgi skauda, o pakasius – lieka raudonos dėmės. Dažniausiai žvyneline serga 20 – 40 metų žmonės. Jų pasaulyje yra maždaug nuo 0,5 iki 5 proc., o Lietuvoje sergančiųjų – apie 120 tūkstančių. Žvyneline tiek vyrai, tiek moterys serga vienodai dažnai.

Skaityti daugiau

Niežų gydymas

Niežų gydymasNiežai – tai užkrečiama parazitinė odos liga, kuri pasireiškia itin stipriu viso kūno niežėjimu. Dažniausiai užsikrečiama glaudžiai kontaktuojant su niežais sergančiu žmogumi, artimoje šeimyninėje aplinkoje, didesniuose kolektyvuose, vaikų darželiuose ar mokyklose. Taip pat niežai gali būti perduodami ir per erkėmis užkrėstus asmeninius daiktus tokius, kaip: patalynė, rankšluosčiai ar drabužiai.

Skaityti daugiau