Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Žvynelinės gydymas

Žvynelinės gydymasŽvynelinė (psoriazė) yra viena iš seniausiai žinomų odos ligų. Tai – lėtinė, pasikartojanti liga, kuri pažeidžia odą, o sudėtingesniais atvejais net ir sąnarius. Liga atsiranda, kuomet paviršinės odos ląstelės pradeda pernelyg greitai daugintis. Oda atrodo lyg padengta žvynais, kuriuos niežti, kartais netgi skauda, o pakasius – lieka raudonos dėmės. Dažniausiai žvyneline serga 20 – 40 metų žmonės. Jų pasaulyje yra maždaug nuo 0,5 iki 5 proc., o Lietuvoje sergančiųjų – apie 120 tūkstančių. Žvyneline tiek vyrai, tiek moterys serga vienodai dažnai.

Skaityti daugiau

Niežų gydymas

Niežų gydymasNiežai – tai užkrečiama parazitinė odos liga, kuri pasireiškia itin stipriu viso kūno niežėjimu. Dažniausiai užsikrečiama glaudžiai kontaktuojant su niežais sergančiu žmogumi, artimoje šeimyninėje aplinkoje, didesniuose kolektyvuose, vaikų darželiuose ar mokyklose. Taip pat niežai gali būti perduodami ir per erkėmis užkrėstus asmeninius daiktus tokius, kaip: patalynė, rankšluosčiai ar drabužiai.

Skaityti daugiau

Prakaitavimas naktimis

Prakaitavimas naktimisŽmogaus nervų sistema į emocijas reaguoja pagreitėjusiu širdies ritmu, padažnėjusiu kvėpavimu ir padidėjusiu raumenų tonusu. Kai mūsų organizmas yra įtemptoje situacijoje, sureaguoja ir prakaito liaukos, kurios pradeda išskirti prakaitą. Ši būklė yra kasdienė mūsų gyvenimo dalis, tačiau, ką daryti, kuomet naktimis, „pila“ prakaitas ir rytais pabundate visas šlapias nuo prakaito? Kodėl taip nutinka?

Skaityti daugiau

Rankų, delnų prakaitavimas

Rankų prakaitavimasDažnai mus kankina „drėgnų, šlapių rankų“ problema, kai sveikinantis su kolega ar draugu delną tiesiog nemalonu paduoti. Šis jausmas ne vienam puikiai pažįstamas. Taigi, kodėl prakaituoja delnai? Ar suaugusiems ir vaikams jie prakaituoja vienodai?

Skaityti daugiau

Pažastų prakaitavimas

Pažastų prakaitavimasVisiems žinoma, kad prakaitavimas – tai natūralus organizmo procesas, kurio metu skysčiai iš organizmo pašalinami per prakaito liaukas, esančias mūsų odoje. Tačiau, kas paskatina gausų pažastų prakaitavimą ir kaip jo išvengti, žino ne visi.

Skaityti daugiau

Kojų prakaitavimas, priemonės nuo kojų prakaitavimo

Kojų prakaitavimasPrakaituojančios kojos ir nuo jų sklindantis nemalonus kvapas daugeliui sukelia didelį diskomfortą. Dažnai, atvykę į svečius ar net namuose, dėl šios priežasties žmonės bijo nusiauti batus. Kokios priežastys daro įtaką kojų prakaitavimui? Ką daryti, kad kojos mažiau prakaituotų ir kaip išvengti galimo nemalonaus jų kvapo?

Skaityti daugiau

Gausus prakaitavimas

Gausus prakaitavimasSutrikimas, kai be priežasties nuolat ir gausiai prakaituojama, yra vadinamas hiperhidroze. Tai vargina apie 3 proc. visų pasaulio gyventojų. Dažnai gausus prakaitavimas kelia ne tik fizinį, bet ir psichologinį diskomfortą dėl nemalonaus, „aštraus“ kvapo. Hiperhidrozė – tai ligų ar padidėjusio nervingumo pasekmė. Gausiam prakaitavimui būdingas akivaizdžiai matomas prakaitavimas, besitęsiantis ne mažiau 6 mėnesius be jokios priežasties. Sutrikimo atveju labiausiai prakaituoja veidas, pėdos arba pažastys.

Skaityti daugiau

Hiperhidrozė (padidėjas prakaitavimas)

HiperhidrozėHiperhidrozė, arba padidėję prakaitavimas, - tai būklė, kuri dažniausiai pradeda varginti vaikystėje ar paauglystėje. Hiperhidrozė gali pasireikšti bet kurioje kūno vietoje, tačiau dažniausiai problemų kelia  padidėjęs prakaitavimas delnų, padų ir pažastų srityse.

Skaityti daugiau