Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Krūties vėžys. Priežastys ir veiksniai, lemiantys ligos atsiradimą

Krūties vėžys - viena baisiausių onkologinių ligų, pasireiškianti moterims, tačiau ja kartais suserga ir vyrai. Statistiniais duomenimis nustatyta, kad kasmet žmonių, sergančių krūties vėžiu vis daugėja, tad kyla klausimas: kaip nuo šios ligos apsisaugoti?

Skaityti daugiau

Ar maitinatės sveikai?

Mityba. Mityba. Mityba. Tai žodis, kurį žmogus pavartoja net kelis kartus per dieną. Maistas pastoviai sukasi daugelio galvose, ir ne be reikalo. Jis yra pagrindinis energijos tiekėjas, gyvybės šaltinis, sveikatos ir organizmo veiklos palaikytojas. Maistas yra tai, be ko nei vienas neišgyventų. Tačiau, jeigu kalba pakrypsta link mitybos, kiekvienas turėtų pasirūpinti, kad jinai būtų tinkamai sunormuota ir sveika.

Skaityti daugiau

Gausiam prakaitavimui stop! Į pagalbą ateina Jonoforezė!

Tikrai ne vienas pasaulyje žmogus susiduria su gausiu prakaitavimu, kitaip vadinamu hiperhidroze. Hiperhidrozės atsiradimą lemia tam tikros ligos, taip pat tai gali būti nervingumo pasekmė. Ši liga skirstoma į fiziologinę (sunkumų kilnojimas, aukšta temperatūra lauke, karštų gėrimų vartojimas) ir patologinę (sirgimas skydliaukės ligomis, tuberkulioze).

Skaityti daugiau

Skubu: kur rasti patikimą kraujagyslių chirurgą?

kraujagyslių chirurgas VilniujeKad ir kuriame pasaulio krašte begyventumėte, susidūrus su liga, nebegalvojama apie lokaciją ar atstumus. Tokiose situacijose pagrindinis noras būna kuo greičiau pasveikti ir atsikratyti kamuojančios ligos. Žinoma, ne ką mažesnis dėmesys yra skiriamas ir specialisto paieškai, be kurio sunkiai išsiverčiama sutrikimų gydymo procese.

Skaityti daugiau

Meta terapija - odos atnaujinimo procedūra

Meta terapijaMeta Terapija - neseniai grožio industrijoje atsiradęs inovatyvus ginklas, kovai prieš senėjimą. Tai nechirurginis odos tempimas, kuris pastaruoju metu ne tik naikina raukšles, tačiau gali padėti išnykti ir kitoms odos problemoms, pavyzdžiui, strijoms ar post acne randams. Meta Terapijos procedūra yra visiškai natūrali, efektyvi ir atnešanti gerų rezultatų.

Skaityti daugiau

Kaip užkirsti kelią lytiškai plintančioms ligoms?

Lytiškai plintančios ligosVasara - linksmybių metas. Tai periodas, kai padaugėja nuotykių, vieniši žmonės nori susirasti antrąją pusę, siekia būti mylimais. Lietuvos pajūris ar egzotiški kraštai - visai nesvarbu kur, tačiau romanų pasitaiko visur. Karštas sezonas ypač stipriai alsuoja meile, dažnas pameta galvą ir šoką į dar nepažįstamas bangas. Lytiškai plintančios ligos - aistringų naktų pasekmė. Tokiomis ligomis galima užsikrėsti lytinių santykių metu, taip pat ir per kraują. Lytiškai plintančios ligos progresuoja lėtai, todėl daugelis negreit sužino, kad jomis serga. Labiausiai paplitusios ligos: sifilis, gonorėja, chlamidiozė, trichomonozė, ŽIV.

Skaityti daugiau

Kaip apsisaugoti nuo kenksmingų UV spindulių

Kaip apsisaugoti nuo kenksmingų UV spinduliųVasara nuolatos krečia išdaigas ir parūpinusi puikius savaitgalio orus visus kviečia į sodą, gamtą ar išsiilgtąjį pajūrį. Žinoma, apgaulingai kutendama saulės išsiilgusius skruostus, jinai mūsų neapsaugo nuo galimo pavojaus.

Skaityti daugiau

Grožio procedūros nėštumo metu

Kosmetinės procedūros nėštumo metuKiekvienai moteriai nėštumas - ypatingas laikotarpis. Iš laimės blizgančios akys, šypsena veide, pagerėjusi plaukų bei nagų būklė. Tačiau, ne paslaptis, kad kartais norisi pasipuošti, atrodyti dar gražiau, o tam į pagalbą ateina kosmetika. Daugelis moterų, nėštumo laikotarpiu baiminasi dėl daugelio dalykų: kokio maisto valgyti negalima, kokių gėrimų gerti yra nepatartina, kokių pramogų reikia atsisakyti, tame tarpe ir kokios kosmetikos reikėtų vengti. Vienas aktualiausių, besilaukiančių moterų tarpe klausimų yra: ar galima darytis kosmetines procedūras nėštumo metu, ar kosmetika gali pakenkti vaisiui?

Skaityti daugiau