Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Kodėl slenka plaukai moterims

Kodėl slenka plaukai moterimsKaskart šukuojantis šepetyje randate nemažai plaukų, pastebite juos ir ant drabužių, o perbraukus juos ranka saujoje lieka kuokštas? Sukate galvą dėl ko slenka plaukai ir kokios plaukų slinkimo priežastys? Plaukų slinkimas yra dažna moterų problema.

Skaityti daugiau

Hemorojaus gydymas vaistais

Hemorojaus gydymas vaistaisHemorojus – tai viena dažniausių ligų, kuri pasireiškia vyresnio amžiaus žmonėms (būdinga vyresniems kaip 50 metų). Žmogaus išangės kanale kraujagyslės sudaro tokią kraujagyslinę pagalvėlę, kuri yra vadinama hemoroidais. Šie, kiekvieno žmogaus organizme esantys, dariniai kartu su raumenų pluoštais išoriškai uždaro žarną ir apsaugo raumenų pluoštus tuštinantis.

Skaityti daugiau

Hemorojaus gydymas namuose liaudiškomis priemonėmis

Hemorojaus gydymas namuose liaudiškomis priemonėmisKiekvienas žmogus, susidūręs su hemorojumi, neskuba kreiptis į gydytoją proktologą. Pirmiausia, jis bando gydytis namų sąlygomis, liaudiškomis priemonėmis. Hemorojaus gydymas namuose liaudiškomis priemonėmis dažnai būna veiksmingas ir palengvina hemorojaus gijimą.

Skaityti daugiau

Hemorojaus gydymas žvakutėmis ir tepalais

Hemorojaus gydymas žvakutėmis ir tepalaisNuolatinis sėdimas darbas, nėštumas, amžius, kuomet sumažėja jungiamojo audinio atsparumas, prasideda virškinamojo trakto sutrikimai, dažni vidurių užkietėjimai, stipriai padidina hemorojaus atsiradimo tikimybę. Pirmieji simptomai tokie, kaip kraujavimas, kartais skausmas, niežėjimas ir perštėjimas, toli gražu ne visada paskatina kreiptis į gydytoją bei rimtai susirūpinti savo sveikata.

Skaityti daugiau

Hemorojiniai mazgai

Hemorojiniai mazgaiSergant hemorojumi, aplink tiesiąją žarną ir išangę esančios kraujagyslės išsiplečia, sunkesniais atvejais iškrenta mazgai, gali kilti uždegimas.

Skaityti daugiau

Hemorojus neštumo metu ir po gimdymo

Hemorojus neštumo metu ir po gimdymoNėštumas – tai fiziologinė moters būklė, tačiau tuo metu nėščioji patiria ryškių antropometrinių, kūno sudėjimo, medžiagų apykaitos, vidaus organų topografijos pokyčių. Šie pokyčiai yra fiziologiniai, tačiau jie gali suaktyvinti ir iki nėštumo buvusias lėtines ligas bei turėti įtakos moters patologinėms būklėms.

Skaityti daugiau

Hemorojus ir jo rūšys

Hemorojus ir jo rūšysHemorojus – viena dažniausių žmonių ligų, nors tikslus šios ligos dažnumas nėra žinomas, tačiau 50 proc. žmonių, vyresnių kaip penkiasdešimt metų, susiduria su šia problema ir turi daugiau ar mažiau padidėjusius hemorojinius mazgus. Hemorojus yra išangės kraujagyslinių darinių išvešėjimas bei išsiplėtimas.

Skaityti daugiau

Kokios priežastys skatina strijų atsiradimą?

Kokios priežastys skatina strijų atsiradimąStrijos – tai gana nemaloni ne tik moterų, bet ir vyrų problema. Dėl ko atsiranda strijos, įdomu ir aktualu visiems susidūrusiems su šia problema. Strijos atsiranda dėl odos pertempimo ir hormoninių pokyčių. Veikiant hormonams, oda gali prarasti elastingumą, o jos viršutiniai sluoksniai dažniausiai išplonėja ir galų gale, padidėjus krūviui, atsiranda vidinių plyšimų, kuriuos vėliau užpildo jungiamasis audinys.

Skaityti daugiau