Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Hemorojus neštumo metu ir po gimdymo

Hemorojus neštumo metu ir po gimdymoNėštumas – tai fiziologinė moters būklė, tačiau tuo metu nėščioji patiria ryškių antropometrinių, kūno sudėjimo, medžiagų apykaitos, vidaus organų topografijos pokyčių. Šie pokyčiai yra fiziologiniai, tačiau jie gali suaktyvinti ir iki nėštumo buvusias lėtines ligas bei turėti įtakos moters patologinėms būklėms.

Skaityti daugiau

Hemorojus

Hemorojus ir jo rūšysHemorojus – viena dažniausių žmonių ligų, nors tikslus šios ligos dažnumas nėra žinomas, tačiau 50 proc. žmonių, vyresnių kaip penkiasdešimt metų, susiduria su šia problema ir turi daugiau ar mažiau padidėjusius hemorojinius mazgus. Hemorojus yra išangės kraujagyslinių darinių išvešėjimas bei išsiplėtimas.

Skaityti daugiau

Kokios priežastys skatina strijų atsiradimą?

Kokios priežastys skatina strijų atsiradimąStrijos – tai gana nemaloni ne tik moterų, bet ir vyrų problema. Dėl ko atsiranda strijos, įdomu ir aktualu visiems susidūrusiems su šia problema. Strijos atsiranda dėl odos pertempimo ir hormoninių pokyčių. Veikiant hormonams, oda gali prarasti elastingumą, o jos viršutiniai sluoksniai dažniausiai išplonėja ir galų gale, padidėjus krūviui, atsiranda vidinių plyšimų, kuriuos vėliau užpildo jungiamasis audinys.

Skaityti daugiau

Strijos ir jų naikinimas

Strijos ir jų naikinimasNors mūsų oda yra besiplečiantis ir prisitaikyti gebantis organas, kai kuriose kūno vietose ji pasiekia išsitempimo limitą, todėl joje atsiranda įplėšos, kitaip dar vadinamos strijomis. Kas yra strijos ir kaip jas gydyti?

Skaityti daugiau

Priemonės randams gydyti

Priemonės randams gydytiNe tik moterys, bet ir vyrai ar paaugliai, turintys veidą ar kitą atvirą kūno vietą bjaurojantį randą, jį laiko ne tik kosmetine, bet ir psichologine problema, kuri ypač trukdo pasitikėti savimi. Daugelis psichologų teigia, kad aktyvus randų gydymas iš tiesų stiprina žmogaus pasitikėjimą savimi.

Skaityti daugiau

Randų rūšys

Randų rūšysNelaimingus atsitikimus, o kartais net operacijas dažnai primena likę randai, kurie daugeliui sukelia didelį diskomfortą. Randai – tai odos dariniai, atsirandantys gyjant odos pažeidimui, o juos suformuoja jungiamasis audinys bei kraujagyslės. Randas susidaro tuomet, kai odoje gyja žaizdos, atsiradusios dėl traumų, ligos, po operacijos, po vėjaraupių, nuo spuogų (jaunimui, ypač po aknės) ir pan.

Skaityti daugiau

Spuogų naikinimo būdai

Spuogų naikinimo būdaiSakoma, kad nelaimės, o ir spuogai, po vieną nevaikšto. Jeigu jau koks ir atsirado ant kaktos, žiūrėk, kitas pasirodė ant kaklo, trečias – ant kaktos, dar vienas – ant nugaros. Kaip panaikinti spuogus ir kokie būdai, priemonės yra tinkamiausios?

Skaityti daugiau

Spuogų rūšys

Spuogų rūšysTam tikru gyvenimo momentu visi susiduriame su opia problema – spuogais. Tai paprastai įvyksta tada, kai mirusios odos ląstelės blokuoja odos poras. Užsikimšimo rezultatas – tai sutinimas ir odos patinimas. Dažniausiai spuogai plinta veido, nugaros, krūtinės ir sprando srityje. Spuogų tipų yra įvairių.

Skaityti daugiau