Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Širdies ligos ir prakaitavimas

Širdies ligos ir prakaitavimasŠirdies ligos dažniausiai pasireiškia funkciniu kraujagyslių inervacijos sutrikimu, kuriam būdingas staigus odos paraudimas arba išblyškimas bei prakaitavimas. Šie simptomai – pagrindiniai. Juos pastebėjus, reikia atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Širdies veiklos sutrikimai dažniausiai paireiškia labai jautriems ir dirgliems žmonėms,taip pat nervingoms moterims.

Skaityti daugiau

Onichokriptozė

OnichokriptozėOnichokriptozė tai sudėtingai ištariamas medicininis terminas, kurį gydytojai specialistai  dažnai vartoja savo kasdieniniame darbe, tačiau paprastam žmogui šis terminas – svetimas. Taigi, kas yra onichokriptozė, kokie pagrindiniai šios ligos simptomai ir kaip tinkamai ją gydyti?

Skaityti daugiau

Kaip gydyti dermatitą?

Kaip gydyti dermatitą?Tik atsiradus odos bėrimams ar pasireiškus stipriam niežėjimui, sunerimstame ir susimąstome, kas galėjo išprovokuoti bei sukelti atsiradusius pakitimus ant mūsų odos. Bėrimų atsiradimui įtaką daro daugelis veiksnių, o priežastis, kurios sukėlė jų atsiradimą, ne visada pavyksta nustatyti iki galo.

Skaityti daugiau

Odos alergija

Odos alergijaMūsų oda – tai pats didžiausias ir nuolat atsinaujinantis kūno organas, dengiantis visą kūną. Oda saugo mūsų organizmą, reguliuoja jo sąveiką su aplinka bei praneša mums, kas vyksta aplinkui.

Skaityti daugiau

Atopinis dermatitas suaugusiems

Atopinis dermatitas suaugusiemsAtopinis dermatitas suaugusiems – tai lėtinis ir pasikartojantis epidermio ir dermos uždegimas. Tai labai nemaloni odos liga, nes sergantieji asmenys dėl išbertos ir niežtinčios odos jaučia ne tik fizinį, bet ir psichologinį diskomfortą. Būna atveju, kada sergantys atopiniu dermatitu, tiek vyrai, tiek moterys, pamažu atsiriboja nuo visuomenės.

Skaityti daugiau

Dermatitas ant veido

Dermatitas ant veidoTurbūt kiekvienas žmogus pripažins, kad atsiradusi alergija, bėrimas ar raudonis veido srityje yra viena nemaloniausių problemų. Kūno srityje atsiradusias problemas galime paslėpti po rūbais, tačiau veido, deja, ne. Mūsų veidas pastebimas kiekvienam praeiviui, kolegai, draugui, todėl atsiradus problemai, reikėtų aiškintis jos priežastis ir nedelsiant pradėti gydymą.

Skaityti daugiau

Atopinis dermatitas vaikams, kūdikiams

Atopinis dermatitas vaikams, kūdikiamsAtopinis dermatitas kūdikiams ir vaikams yra gana dažna problema, kuri sukelia daug nemalonių pojūčių, rūpesčio bei reikalauja rimtos priežiūros ir gydymo. Atopinis dermatitas – tai dažna lėtinė odos uždegimo liga, kuriai būdingas stiprus bei varginantis niežėjimas. Dažniausiai šia liga serga kūdikiai ir vaikai.

Skaityti daugiau

Botulinas nuo raukšlių

Botulinas nuo raukšliųDaugelis moterų nori būti gražios. Lankosi grožio salonuose, rūpinasi bei puoselėja savo odą. Puiku, kai tai daroma laiku ir saikingai. Bėgant metams ir senstant mūsų veiduose daugėja raukšlių. Veido raukšlės dažniausiai pastebimos kaktos srityje, apie lūpų kampučius, apie akis ir pan. Raukšlių naikinimas bei lyginimas neatsiejama daugelio moterų grožio procedūrų dalis.

Skaityti daugiau