Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Injekcijos nuo raukšlių

Injekcijos nuo raukšliųDaugelis vyresnio amžiaus moterų žiūrėdamos į veidrodį norėtų jį apgauti. Būtent dėl raukšlių, nuo kurių atsiradimo nesame apsaugotas nei vienas. Organizmui senstant, raukšlių atsiranda vis daugiau, o pagrindinės jų atsiradimo priežastys yra paveldėjimas bei gyvensena. Taip pat ankstyvam raukšlių atsiradimui įtaką daro oro užterštumas, nuolat patiriamas stresas, rūkymas, netinkama odos priežiūra.

Skaityti daugiau

Hialuronas ar botulinas?

Hialuronas ar botulinas?Visą gyvenimą mus lydi amžina svajonė – išlikti jauniems ir gražiems. Tačiau, kaip tai padaryti, kai laikas bėga, o mes senstame, lėtėja mūsų medžiagų apykaita, kinta odos struktūra ir veidrodyje pastebime vis daugiau raukšlių veide? Kaip greitai ir be chirurgo pagalbos panaikinti erzinančias, nuo senėjimo atsiradusias raukšles, kurios jau ilgą laiką neduoda ramybės? Kokios priemonės ir procedūros yra pačios efektyviausios ir veiksmingiausios? Šie klausimai iškyla kiekvienai moteriai, kuri nori panaikinti ar sumažinti atsiradusias ir ryškėjančias raukšles.

Skaityti daugiau

Kaip panaikinti raukšles?

Kaip panaikinti raukšles?Bėgant laikui mūsų oda sensta ir vis dažniau pastebime, kad joje daugėja raukšlių, jos gilėja oda tampa nebe tokia elastinga, skaisti, kokia buvo anksčiau. Tik tuomet, kai pastebime odoje esančius pokyčius, susimąstome, kaip greitai bėga laikas ir kad visos gyvenime patirtos emocijos, nesvarbu teigiamos, jos ar neigiamos, atsispindi giliuose odos vingiuose.

Skaityti daugiau

Veido injekcijos

Veido injekcijosGrožis – svarbus kiekvienam. Visi rūpinamės savimi, kad atrodytumėme kuo geriau. Bėgant metams, rūpestis savimi vis didėja – natūralu, juk ilgainiui sensta mūsų oda ir kiekvienas išgyvenimas, ar emocijos juokiantis, liūdint, pykstant atsispindi mūsų veiduose. Bėgant laikui mūsų emocinis veidrodis – veidas, kinta: jame daugėja mimikos raukšlių, kurios iš pradžių būna vos pastebimos, bet vėliau tampa vis ryškesnės bei gilesnės.

Skaityti daugiau

Injekcijos nuo prakaitavimo

Injekcijos nuo prakaitavimoGausus prakaitavimas sukelia daug nepatogumų. Patiriant nuolatinę įtampą, stresą, susijaudinimą, prakaitavimas gali netikėtai atsirasti arba suintensyvėti. Taip pat prakaitavimas pasireiškia ir fizinio krūvio metu, pakilus aplinkos temperatūrai bei esant hormonų pokyčiams organizme.

Skaityti daugiau

Kineziterapija, sergant podagra

Kineziterapija, sergant podagraPodagra yra lėtinė medžiagų apykaitos sutrikimo liga. Sergant šią liga kraujyje ir kituose organizmo skysčiuose kaupiasi ir padidėja šlapimo rūgšties kiekis. Dažniau serga vyrai vyresni nei 35 metai ir moterys vyresnės nei 55 metai.

Skaityti daugiau

Kineziterapija sergant cukriniu diabetu

Kineziterapija sergant cukriniu diabetuCukrinis diabetas (cukraligė) – tai sutrikimų kompleksas, kuriuos sukelia pakitęs organizmo gebėjimas panaudoti gliukozę (cukrų). Sergant cukriniu diabetu visais atvejais pasireiškia insulino trūkumas.

Skaityti daugiau

Kineziterapija sergant nutukimu

Kineziterapija sergant nutukimuPasaulinės sveikatos organizacijos duomenimis, sergančiųjų neinfekcinėmis lėtinėmis ligomis, t.y. nutukimu, podagra ir kt. vis daugėja, todėl labai svarbu ne tik gerinti mitybą, bet ir aktyviai judėti. Aktyvus judėjimas, sureguliuota mityba bei kineziterapija padeda sumažinti ar net įveikti šią problemą.

Skaityti daugiau