Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Įaugusio nago gydymas liaudiškomis priemonėmis

Įaugusio nago gydymas liaudiškomis priemonėmisNago įaugimas, kuomet nago plokštelė įauga į odą yra gerai žinomas daugeliui. Dažniausiai įauga kojos nykštys. Įaugęs nagas sukelia aplink esančios odos infekciją ir tada nagas pradeda pūliuoti. Įaugusių nagų tvarkymas bei priežiūra nėra labai sudėtinga ir, pirmiausia, žmonės, susidūrę su šia problema, išbando įaugusio nago gydymą liaudiškomis priemonėmis.

Skaityti daugiau

Įaugusio nago gydymo priemonės

Įaugusio nago gydymo priemonėsĮaugęs nagas – tai skausminga problema, kuri gali kartotis dėl netinkamo gydymo. Dažniausiai kojos nykščio nagui įaugus pasideda infekcija, kurios metu žaizda ima pūliuoti ir trukdo vaikščioti, vairuoti automobilį, o apie sportą pagalvoti nėra net minties. Taigi, kaip gydyti įaugusį nagą ir kokie gydymo būdai yra efektyviausi?

Skaityti daugiau

Kaip gydyti įaugusius kojų nagus namuose?

Kaip gydyti įaugusius kojų nagus namuoseĮaugęs nagas – tai labai nemaloni daugelio žmonių problema. Iš pradžių įaugęs nagas gali sukelti tik silpną skausmą ir nedidelį diskomfortą, bet su laiku skausmas tik intensyvėja ir didėja. Laikui bėgant tampa netgi sunku vaikščioti, o skausmas tampa nepakeliamas. Susidūrę su šia problema, žmonės neskuba kreiptis į gydytojus ir pirmiausia bando gydytis namuose. Ką reikėtų daryti, siekiant išvengti šios problemos ir kaip gydyti įaugusį nagą namuose?

Skaityti daugiau

Kodėl įauga nagai?

Kodėl įauga nagaiNago įaugimas yra labai nemalonus ir sukelia didelį diskomfortą. Su šia problema susiduria netgi 20 procentų visų pacientų, kurie kreipiasi į gydytojus dėl pėdos problemų. Kenčiantiems dėl šios problemos, neabejotinai svarbios įaugusių nagų priežastys. Apie tai žinoti būtina, antraip nepavyks išvengti nagų įaugimo ateityje. Taigi, kodėl įauga nagai?

Skaityti daugiau

Natūralios priemonės nuo plaukų slinkimo

Natūralios priemonės nuo plaukų slinkimoTai, kad plaukai šiek tiek slenka yra visiškai natūralu, todėl, kad plaukas turi savo gyvenimo ciklą. Sunerinmti reikėtų tuomet, kai pastebite, jog plaukai išslenka didesiais kiekiais ar net kuokštais. Tokiu atveju reikėtų ieškoti problemos priežasties. Norint, kad plaukai būtų stiprūs ir neslinktų, vertėtų vengti per didelio nuovargio, streso, dažno plaukų dažymo ar cheminio šūkavimo.

Skaityti daugiau

Priemonės nuo plaukų slinkimo

Priemonės nuo plaukų slinkimoPlaukai glaudžiai susiję su mūsų sveikata. Jeigu sergame mes, dažnai pakinta ir mūsų plaukų spalva, blizgesys, jie suplonėja, pradeda slinkti ir lūžinėja. Ypač tada, kai mūsų organizmui trūksta vitaminų, kai mes negaluojame ir blogai jaučiamės, kai išgyvename dėl įvairių gyvenimo problemų. Labai svarbu yra iš didelės gausos pasiūlymų tinkamai išsirinkti ir naudoti pačias efektyviausias priemonės nuo plaukų slinkimo.

Skaityti daugiau

Vitaminai nuo plaukų slinkimo

Vitaminai nuo plaukų slinkimoPlaukai – tai sveikatos rodiklis, kuris atspindi fizinę bei emocinę mūsų būklę. Plaukai jautriai reaguoja į vitaminų trūkumą, nuolatinį stresą, netinkamą mitybą, oro kaitą bei tam tikras ligas.

Skaityti daugiau

Kodėl slenka plaukai vyrams

Kodėl slenka plaukai vyramsPlaukai yra vienas ryškiausių organizmo būklės rodiklių. Todėl jiems nusilpus, ėmus lūžinėti, būtina papildomai pasirūpinti sveikata. Vyrams plaukai yra linkę slinkti dažniau nei moterims ir taip yra dėl to, kad vyrai yra linkę į plikimą.

Skaityti daugiau