Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Natūralios priemonės nuo plaukų slinkimo

Natūralios priemonės nuo plaukų slinkimoTai, kad plaukai šiek tiek slenka yra visiškai natūralu, todėl, kad plaukas turi savo gyvenimo ciklą. Sunerinmti reikėtų tuomet, kai pastebite, jog plaukai išslenka didesiais kiekiais ar net kuokštais. Tokiu atveju reikėtų ieškoti problemos priežasties. Norint, kad plaukai būtų stiprūs ir neslinktų, vertėtų vengti per didelio nuovargio, streso, dažno plaukų dažymo ar cheminio šūkavimo.

Skaityti daugiau

Priemonės nuo plaukų slinkimo

Priemonės nuo plaukų slinkimoPlaukai glaudžiai susiję su mūsų sveikata. Jeigu sergame mes, dažnai pakinta ir mūsų plaukų spalva, blizgesys, jie suplonėja, pradeda slinkti ir lūžinėja. Ypač tada, kai mūsų organizmui trūksta vitaminų, kai mes negaluojame ir blogai jaučiamės, kai išgyvename dėl įvairių gyvenimo problemų. Labai svarbu yra iš didelės gausos pasiūlymų tinkamai išsirinkti ir naudoti pačias efektyviausias priemonės nuo plaukų slinkimo.

Skaityti daugiau

Vitaminai nuo plaukų slinkimo

Vitaminai nuo plaukų slinkimoPlaukai – tai sveikatos rodiklis, kuris atspindi fizinę bei emocinę mūsų būklę. Plaukai jautriai reaguoja į vitaminų trūkumą, nuolatinį stresą, netinkamą mitybą, oro kaitą bei tam tikras ligas.

Skaityti daugiau

Kodėl slenka plaukai vyrams

Kodėl slenka plaukai vyramsPlaukai yra vienas ryškiausių organizmo būklės rodiklių. Todėl jiems nusilpus, ėmus lūžinėti, būtina papildomai pasirūpinti sveikata. Vyrams plaukai yra linkę slinkti dažniau nei moterims ir taip yra dėl to, kad vyrai yra linkę į plikimą.

Skaityti daugiau

Kodėl slenka plaukai moterims

Kodėl slenka plaukai moterimsKaskart šukuojantis šepetyje randate nemažai plaukų, pastebite juos ir ant drabužių, o perbraukus juos ranka saujoje lieka kuokštas? Sukate galvą dėl ko slenka plaukai ir kokios plaukų slinkimo priežastys? Plaukų slinkimas yra dažna moterų problema.

Skaityti daugiau

Hemorojaus gydymas vaistais

Hemorojaus gydymas vaistaisHemorojus – tai viena dažniausių ligų, kuri pasireiškia vyresnio amžiaus žmonėms (būdinga vyresniems kaip 50 metų). Žmogaus išangės kanale kraujagyslės sudaro tokią kraujagyslinę pagalvėlę, kuri yra vadinama hemoroidais. Šie, kiekvieno žmogaus organizme esantys, dariniai kartu su raumenų pluoštais išoriškai uždaro žarną ir apsaugo raumenų pluoštus tuštinantis.

Skaityti daugiau

Hemorojaus gydymas namuose liaudiškomis priemonėmis

Hemorojaus gydymas namuose liaudiškomis priemonėmisKiekvienas žmogus, susidūręs su hemorojumi, neskuba kreiptis į gydytoją proktologą. Pirmiausia, jis bando gydytis namų sąlygomis, liaudiškomis priemonėmis. Hemorojaus gydymas namuose liaudiškomis priemonėmis dažnai būna veiksmingas ir palengvina hemorojaus gijimą.

Skaityti daugiau

Hemorojaus gydymas žvakutėmis ir tepalais

Hemorojaus gydymas žvakutėmis ir tepalaisNuolatinis sėdimas darbas, nėštumas, amžius, kuomet sumažėja jungiamojo audinio atsparumas, prasideda virškinamojo trakto sutrikimai, dažni vidurių užkietėjimai, stipriai padidina hemorojaus atsiradimo tikimybę. Pirmieji simptomai tokie, kaip kraujavimas, kartais skausmas, niežėjimas ir perštėjimas, toli gražu ne visada paskatina kreiptis į gydytoją bei rimtai susirūpinti savo sveikata.

Skaityti daugiau