Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Priemonės randams gydyti

Priemonės randams gydytiNe tik moterys, bet ir vyrai ar paaugliai, turintys veidą ar kitą atvirą kūno vietą bjaurojantį randą, jį laiko ne tik kosmetine, bet ir psichologine problema, kuri ypač trukdo pasitikėti savimi. Daugelis psichologų teigia, kad aktyvus randų gydymas iš tiesų stiprina žmogaus pasitikėjimą savimi.

Skaityti daugiau

Randų rūšys

Randų rūšysNelaimingus atsitikimus, o kartais net operacijas dažnai primena likę randai, kurie daugeliui sukelia didelį diskomfortą. Randai – tai odos dariniai, atsirandantys gyjant odos pažeidimui, o juos suformuoja jungiamasis audinys bei kraujagyslės. Randas susidaro tuomet, kai odoje gyja žaizdos, atsiradusios dėl traumų, ligos, po operacijos, po vėjaraupių, nuo spuogų (jaunimui, ypač po aknės) ir pan.

Skaityti daugiau

Spuogų naikinimo būdai

Spuogų naikinimo būdaiSakoma, kad nelaimės, o ir spuogai, po vieną nevaikšto. Jeigu jau koks ir atsirado ant kaktos, žiūrėk, kitas pasirodė ant kaklo, trečias – ant kaktos, dar vienas – ant nugaros. Kaip panaikinti spuogus ir kokie būdai, priemonės yra tinkamiausios?

Skaityti daugiau

Spuogų rūšys

Spuogų rūšysTam tikru gyvenimo momentu visi susiduriame su opia problema – spuogais. Tai paprastai įvyksta tada, kai mirusios odos ląstelės blokuoja odos poras. Užsikimšimo rezultatas – tai sutinimas ir odos patinimas. Dažniausiai spuogai plinta veido, nugaros, krūtinės ir sprando srityje. Spuogų tipų yra įvairių.

Skaityti daugiau

Inkštirų valymas

Inkštirų valymasInkštirai (komedonai) tai – juodi, balti ar gelsvi taškeliai atsirandantys ant odos, dažniausiai nosies srityje. Ši odos problema vienodai pasireiškia tiek moterims, tiek vyrams ir nesvarbu, kokio amžiaus jūs esate. Inkštirų atsiradimui įtakos turi tik odos tipas, kadangi inkštirai dažniau susidaro turintiems riebią odą.

Skaityti daugiau

Spuogų atsiradimo priežastys

Spuogų atsiradimo priežastysNe tik paauglius, bet ir nemažai suaugusiųjų kankina spuogai. Todėl daugeliui iškyla klausimų, kodėl atsiranda spuogai ir kokios spuogų atsiradimo priežastys?
Spuogų atsiradimą gali paskatinti per didelis fizinis krūvis ir pokyčiai riebalų liaukose, kurie atsiranda dėl netinkamos mitybos.

Skaityti daugiau

Jaunatviniai spuogai

Jaunatviniai spuogaiJaunatviniai spuogai (acne vulgaris) – tai viena dažniausių ir nemaloniausių paauglius kankinančių odos ligų, kuri negydoma gali išsivystyti į lėtinę odos patologiją, palikti randus bei sukelti sunkias psichologines problemas ar net depresiją.

Skaityti daugiau

Rankų plaukuotumas

Rankų plaukuotumasNei viena nepriekaištingai atrodyti norinti moteris iš namų neišeis plaukuotomis kojomis, pažastimis ar rankomis. Plaukai ant rankų ypač neišvaizdžiai atrodo vasarą, kuomet rankų neslepiame po megztiniais. Nors plaukelius mes skutame, pešame, rauname, šviesiname negailėdamos laiko ir pastangų, bandydamos ignoruoti skausmą ir guosdamosi: „Grožis reikalauja aukų!“, tikra neviltis mus apima tuomet, kai plaukelius reikia šalinti vėl ir vėl. Galiausiai – pavargstame.

Skaityti daugiau