Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Grožio procedūros nėštumo metu

Kosmetinės procedūros nėštumo metuKiekvienai moteriai nėštumas - ypatingas laikotarpis. Iš laimės blizgančios akys, šypsena veide, pagerėjusi plaukų bei nagų būklė. Tačiau, ne paslaptis, kad kartais norisi pasipuošti, atrodyti dar gražiau, o tam į pagalbą ateina kosmetika. Daugelis moterų, nėštumo laikotarpiu baiminasi dėl daugelio dalykų: kokio maisto valgyti negalima, kokių gėrimų gerti yra nepatartina, kokių pramogų reikia atsisakyti, tame tarpe ir kokios kosmetikos reikėtų vengti. Vienas aktualiausių, besilaukiančių moterų tarpe klausimų yra: ar galima darytis kosmetines procedūras nėštumo metu, ar kosmetika gali pakenkti vaisiui?

Kiekvienai moteriai nėštumas - ypatingas laikotarpis. Iš laimės blizgančios akys, šypsena veide, pagerėjusi plaukų bei nagų būklė. Tačiau, ne paslaptis, kad kartais norisi pasipuošti, atrodyti dar gražiau, o tam į pagalbą ateina kosmetika. Daugelis moterų, nėštumo laikotarpiu baiminasi dėl daugelio dalykų: kokio maisto valgyti negalima, kokių gėrimų gerti yra nepatartina, kokių pramogų reikia atsisakyti, tame tarpe ir kokios kosmetikos reikėtų vengti. Vienas aktualiausių, besilaukiančių moterų tarpe klausimų yra: ar galima darytis kosmetines procedūras nėštumo metu, ar kosmetika gali pakenkti vaisiui?

Atsakymas vienas: kosmetiką nėštumo laikotarpiu naudoti galima, tačiau su saiku. Kosmetinės procedūros nekenkia, jeigu laikomasi tam tikrų taisyklių. Pirmiausia, visada reikia žiūrėti kokios medžiagos yra naudojamos gaminti toms priemonėms, kuriomis naudositės. Antra, kosmetika patartina pirkti vaistinėje, kadangi vaistinėse parduodamuose produktuose yra žymiai mažiau alergenų. Prisiminkite, kad kremuose yra naudojama daug dirbtinio, susintetinto vitamino A, o tai gali trukdyti vaisiaus vystymuisi, tad atkreipkite dėmesį, kokį kremą perkate. Jeigu naudojate kremą, kuriame daug hormonų - paslėpkite, nėštumo metu nebenaudokite, kadangi pasekmės gali būti skaudžios.

Soliariumai, garinės pirtys - tokių kūno procedūrų geriau privengti, kadangi būnant aukštoje temperatūroje, iškyla galimybė persileisti. Viešuose baseinuose taip pat geriau neplaukioti, nes, ne paslaptis, kad jie yra dezinfekuojami chloru, o kaip žinia, chloras - chemikalas.

Masažas - malonus atsipalaidavimo būdas. Tačiau, masažas nėštumo metu taip pat gali pakenkti. Žinoma, jis atpalaiduoja kojų ir nugaros raumenis, mažina skausmą, todėl, jeigu einate pas masažuotoją, būtinai pasakykite, kad laukiatės vaikelio. Tik taip jis žinos, kad turi masažuoti švelniai ir neliesti tam tikrų kūno vietų.

Cheminis sušukavimas - kenkia. Medikai nepataria darytis cheminio sušukavimo dėl priemonių, kuriose yra naudojamas amoniakas. Tuo pačiu kyla klausimas, ar kenkia plaukų dažai? Ankščiau plaukų dažai buvo gaminami su labai daug kenksmingos chemijos (formaldehido), todėl moterys buvo įspėjamos geriau jų nenaudoti. Tačiau, šiuolaikiniai plaukų dažų gamintojai, gali pasiūlyti tokius dažus, kurie nekenkia vaisiui, todėl dažytis galima.

Tinkamai pasirinkus kosmetines priemones ir kosmetines procedūras - nėštumas gali tapti gražiu, mažo stebuklo laukimo laikotarpiu. Juk tinkančia spalva nudažyti plaukai, nauja šukuosena, riestos blakstienos, švelnios masažo procedūros privers kiekvieną moterį, būsimą mamą, pasijausti gražia, pasitikinčia savimi ir švytinčia iš laimės.