Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Kaip apsisaugoti nuo nagų grybelio

Pakito Jūsų nagų spalva? Nagai pasidarė pageltę, sustorėjo ir atsirado gelsvos spalvos linijos ant nagų? O galbūt Jūsų nagai pradėjo trupėti ir deformavosi? Jeigu pastebėjote bent vieną iš šių simptomų, greičiausiai Jums – nagų grybelis. Patariame sunerimti, apsilankyti pas medikus ir laikytis griežto gydymosi plano.

Pakito Jūsų nagų spalva? Nagai pasidarė pageltę, sustorėjo ir atsirado gelsvos spalvos linijos ant nagų? O galbūt Jūsų nagai pradėjo trupėti ir deformavosi? Jeigu pastebėjote bent vieną iš šių simptomų, greičiausiai Jums – nagų grybelis. Patariame sunerimti, apsilankyti pas medikus ir laikytis griežto gydymosi plano.

Susidūrusiems su šia problema, dažnai iškyla klausimas, kaip apsisaugoti nuo nagų grybelio ir kokios priemonės yra veiksmingiausios? Nagų grybelis yra užkrečiama lėtinė liga, kurią sukelia dermotofitai, pelėsiai, mielės. Ligos pradžioje gali būti pažeidžiamas tik vienas nagas, tačiau vėliau jis gali plisti ir į kitus nagus. Vos atsiradus pirmiesiems požymiams būtinos visos įmanomos ir veiksmingiausios gydymo priemonės.

Jeigu Jūsų nagų požymiai panašūs į nagų grybelio, tai pirmiausia reikėtų kreiptis į gydytoją specialistą dėl tyrimų atlikimo bei tinkamo gydymo paskyrimo. Tik po mikroskopo bei pasėlio tyrimų atsakymų gydytojas specialistas gali paskirti:
• medikamentinį gydymą;
• lazerinį gydymą;
• kombinuotą medikamentinį ir lazerinį gydymą;
• suteikti informaciją dėl tam tikros specifinės priežiūros, nes higiena sergant nagų grybeliu yra ypač svarbi.

Šiuo metu internete gausu informacijos, kaip apsisaugoti nuo nagų grybelio, tačiau rekomenduojame neskubėti pasikliauti visais siūlomais patarimais. Įvairios liaudiškos priemonės ir gydymasis namuose gali tik dar labiau pakenkti Jūsų pažeistiems nagams.

Pirmiausia, ką galite padaryti norint apsisaugoti nuo nagų grybelio, tai laikytis tinkamos higienos:
• dezinfekuoti avalynę specialiu tirpalu;
• sausas pėdas bei tarpupirščius sudrėkinti ir gerai įtrinti dezinfekuojančiu tirpalu;
• švarias ir sausas kojines išpurkšti dezinfekuojančiu tirpalu ir leisti išdžiūti;
• kojines ir patalynę 15 minučių virinti 1 proc. sodos arba skalbimo miltelių tirpale. 10 gramų sodos arba skalbimo miltelių 1 litrui vandens;
• higienos reikmenis nuo kurių galima užsikrėsti grybeliu, pvz., žirkles, reikia dezinfekuoti ir turėti asmenines bei su niekuo nesidalinti;
• vonią, dušo kabiną, kriauklę, patalpų grindis reikia plauti karštu vandeniu su dezinfekuojančia priemone kuo dažniau.

Visos šios dezinfekcijos priemonės padeda užkirsti kelią grybelio plitimui. Svarbu neužmiršti, kad tam tikri požymiai gali būti tik panašūs į nagų grybelio, todėl reikia atlikti tyrimus, kad galėtumėme paskirti jums tinkamą ir patį efektyviausią gydymą.

  • Lazerinis centras teikia aukštos kokybės specifines paslaugas, dirba geriausi gydytojai dermatologai, mokslų daktarai, todėl suteiksime Jums kokybiškas paslaugas ir paskirsime tinkamiausia bei efektyviausią gydymą.
  • Plačiau apie nagų grybelio gydymą galite skaityti čia: Nagų grybelio gydymas.
  • Iškilus klausimams ar neaiškumams galite skambinti: +370 659 57933, +370 659 57976