Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Vaistai nuo nagų grybelio

Vaistai nuo nagų grybelioVisiems gerai žinoma, kad išgydyti nagų grybelio infekciją yra labai sunku. Daugelis žmonių neatkreipia dėmesio į pirmuosius nagų grybelio simptomus, nors būtent ankstyvoje grybelio stadijoje jo gydymas ir yra pats efektyviausias.

Vaistai nuo nagų grybelioVisiems gerai žinoma, kad išgydyti nagų grybelio infekciją yra labai sunku. Daugelis žmonių neatkreipia dėmesio į pirmuosius nagų grybelio simptomus, nors būtent ankstyvoje grybelio stadijoje jo gydymas ir yra pats efektyviausias.

Praėjus ilgesniam laikui, liga progresuoja ir sukelia daug nepatogumų, kurie priverčia žmones kreiptis į gydytoją. Infekcija patenka į tas nagų vietas, kurias išgydyti yra daug sunkiau. Egzistuoja daug įvairiausių vaistų, galinčių išgydyti nagų grybelį. Jų gydymo efektyvumo ir šalutinio poveikio lygiai skiriasi.

Esminiai faktai apie nagų grybelį:
• Labiausiai paplitusi nagų infekcija (50 proc.).
• Nagų grybelio infekciją dažniausiai sukelia dermatofitai (80 – 90 proc. atvejų), mielių grybelis ir pelėsiai.
• Nuo nagų grybelio kenčia daugiau nei 18 proc. žmonių.
• Nagų grybelis dažniau paveikia kojų, o ne rankų pirštų nagus.
• Egzistuoja kelios grybelio atsiradimo priežastys: drėgmė, uždara avalynė bei įvairios nagų traumos.
• Grybelio, sukeliančio nagų infekcijas, židiniai dažniausiai aptinkami drėgnose, šiltose bendros paskirties viešose vietose (baseinuose, treniruoklių salėse ir kt.) ir namuose (kilimuose, rankšluosčiuose, kojinėse, batuose ir balduose).
• Grybelio sukėlėjai yra mikroskopiniai organizmai, kurių išgyvenimui saulės šviesa – nebūtina. Kai kurios grybelių rūšys yra naudingos, tačiau kitos sukelia susirgimus bei infekcijas.

Vaistai nuo nagų grybelio gali būti vidiniai ir išoriniai. Vidiniai – tai geriamieji medikamentai, o išoriniai – įvairūs tepalai, pieštukai ir skysčiai. Laiku pastebėtas ir neįsisenėjęs nagų grybelis greičiau išgydomas, todėl nereikėtų laukti, kol liga progresuos.

Nagų grybelio gydymas labiausiai priklauso nuo vaisto efektyvumo, veiksmingumo bei pačio žmogaus įsitraukimo į priežiūrą. Grybelio sugadintas nagas turi nuaugti. Laukiamas gydymo rezultatas – ataugęs ir švarus nagas. Gydymo trukmė priklauso nuo to, kaip stipriai nagų grybelio infekcija yra pažeidusi rankų ar kojų nagus. Kuo mažiau pažeistas nagas, tuo gydymas bus trumpesnis. Kojų nykščių nagai visiškai atauga per maždaug 12 mėnesių, o rankų – per 6 mėnesius. Būtent dėl tinkamai paskirtų vaistų vartojimo, pieštukų, tepalų nuo grybelio naudojimo, sveiko nago ataugimas tampa dar efektyvesnis. Nes tik tinkamai paskirti vaistai nuo nagų grybelio geriau prasiskverbia į pažeistą nagą, o veikliosios medžiagos puikiai pasiekia infekcijos židinį.

Neužmirškite, kad tik tinkamai paskirtas medikamentinis gydymas gali užkirsti kelią ligai bei grąžinti Jūsų kojų ar rankų nagams gyvybę. Nedelskit ir kreipkitės į gydytoją specialistą.

  • Lazerinis centras teikia aukštos kokybės specifines paslaugas, dirba geriausi gydytojai dermatologai, mokslų daktarai, todėl suteiksime Jums kokybiškas paslaugas ir paskirsime tinkamiausia bei efektyviausią gydymą.
  • Plačiau apie nagų grybelio gydymą vaistais galite skaityti čia: Priešgrybeliniai vaistai
  • Iškilus klausimams ar neaiškumams galite skambinti: +370 659 57933, +370 659 57976