Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Anticeliulitinis (limfodrenažinis) masažas

Limfodrenažinis masažas (pavadinimas kilęs nuo žodžio „drenuoti“), tai aktyvus daugiafunkcinis masažas. Limfodrenažinis masažas gali būti taikomas sunkių kojų pojūčio lengvinimui, kraujo apykaitos gerinimui, aktyvinimui ir kovai su celiulitu, todėl dažnai vadinamas anticeliulitiniu. Tačiau verta atkreipti dėmesį į tai, kad anticeliulitinis masažas ir limfodrenažinis nėra visiškai tas pats.

Anticeliulitinis masažas atliekamas, kuomet pakinta riebalinis odos audinys ir jo pagrindinis tikslas – sumažinti riebalinio sluoksnio apimtį bei atlaisvinti fibrozines pertvaras, todėl oda ir pradeda lygėti.

Moterys jaudinasi, dėl to, kad celiulitas atrodo neestetiškai. Tačiau dėl šios priežasties nerimauti reikėtų mažiausiai, nes celiulitas – ne tik estetinė problema, tai linkęs progresuoti sveikatos sutrikimas, kurio negydant, pradeda kamuoti sunkumas kojose, patinimai, pasikeitusi odos spalva, kartais net skausmai. Celiulitui progresuojant, audiniuose pradeda kauptis skysčiai, todėl gali pablogėti ne tik estetinis vaizdas, bet ir atsirasti minėti simptomai. Tad susidūrus su celiulitu, reikėtų gydyti jį anticeliulitiniu masažu.

Tačiau norint pasiekti geriausią rezultatą kovoje su celiulitu, ir sveikatos klausimais derėtų rinktis limfodrenažinį masažą, kuris ne tik kovoja su odos pakitimais, bet ir teigiamai veikia bendrą sveiktos būklę:
-Efektyviai mažina kraujosrūvas, edemas;
-Veikia tinimo procesus ir taip žymiai sutrumpina gijimo laikotarpį;
-Slopina randėjimą, mazgų formavimąsi;
-Gerina sumažėjusį raumenų tonusą probleminėse kūno zonose;
-Gerina limfinės mikrocirkuliacijos sumažėjimą;
-Slopina vietinį uždegimą;
-Skatina riebalinio audinio liekanų absorbciją ir drenavimą limfine sistema, o tai ypač svarbu po lazerinės lipodestrukcijos ar liposukcijos operacijų;

Kam skirtas anticeliulitinis (limfodrenažinis) masažas?

Limfodrenažinis masažas tinka bet kokio amžiaus vyrams ir moterims:
- Limfodrenažinis masažas gydo celiulitą. Puikiai tinka derinti kartu su smūginės akustinės bangos metodu;
- Taip pat aktyvina kraujotaką, todėl ypač tinka žmonėms,  kurių kojos dažnai šąla;
- Ši procedūra sumažina kojų paburkimą, patinimą bei nuovargį. Po ilgos darbo dienos ji puikiai atpalaiduoja pavargusias kojas ir suteikia „lengvų kojų“ pojūtį;
- Taip pat limfodrenažinis masažas labai veiksmingas atsiradus limfos sąstoviui rankose ar kojose po traumų, operacijų.

Atsiprašome, tačiau šiuo metu šios paslaugos neteikiame 

GALITE SUSISIEKTI SU MŪSŲ CENTRAIS:

Vilniuje Klaipėdoje