Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Botulino injekcijos (botoksas)

Kad ir kaip besirūpintumėme savo oda, stengdamiesi išlaikyti jaunystę, bėgant metams, nepaisant mūsų pastangų, atsiranda raukšlių, kurių nebeišlyginsi kremų ar kaukių pagalba.
Jei jūsų draugė staiga atjaunėja keletą metų ir pasakoja apie stebuklingą galią turinčią agurko kaukę - netikėkite! Greitas, efektyvus ir saugus būdas pergudrauti gamtą ir atkurti jaunystę be chirurginės intervencijos - tai Botokso injekcijos.

Botoksas (VISTABEL) - preparatas, kurį gamina JAV bendrovė "Allergan“, kurios vienintelė gamykla įsikūrusi Vestporte, Airijoje.
Pirmieji pastebėjimai apie botuliną kaip preparatą, atpalaiduojantį raumenis ir, kaip pasekmė, panaikinantį skausmingus spazminius reiškinius - datuojami 50-tais metais. Dar po 30 metų botuliną pradeda naudoti oftalmologijoje žvairumo gydymui. Tuomet pirmą kartą ir buvo pažymėtas malonus šalutinis botulino injekcijų poveikis, kuris vėliau tapo jo pagrindiniu naudojimo tikslu – raukšlių korekcijai. 1989 m. amerikiečių kompanija Allergan pirmoji pradėjo gaminti botuliną pramoniniu mastu. Nuo tada jis – pagrindinė priemonė kovojant su ankstyvais odos senėjimo požymiais.

Botulino injekcijos atliekamos toje veido srityje, kuri turi didesnį polinkį raukšlių atsiradimui. Tokios vietos paprastai yra vertikalios raukšlės tarp akių, horizontalios kaktos raukšlės ir raukšlės išoriniuose akių kampuose.
Raukšlės – ne tik amžiaus, bet ir patirtų emocijų ir streso požymis. Visos raukšlės yra skirstomos į: mimikos, struktūrines ir chrono-(ar amžiaus).
Botuliną tikrai galima laikyti panacėja nuo raukšlių, ypač jei kalbama apie mimikos raukšles. Pastarųjų formavimosi principas yra paprastas: pakartotiniai raumenų susitraukimai sukelia atitinkamus dermos susitraukimus ir išsitempimus su vėlesniu odos raukšlių susiformavimu. Miorelaksacinis (atpalaiduojantis) botulino toksino poveikis blokuoja šį procesą. Deja, struktūrinės (lemia struktūrinės veido savybės) ir amžiaus raukšlės (atsirandančios dėl dermalinio odos sluoksnio plonėjimo, odos struktūrinių baltymų skilimo hormoninių pokyčių amžiaus fone) botulinui nepavaldžios. Botulinas pats savaime neturi jauninančio poveikio odai.

Dažniausias užduodamas pacientų klausimas:

"Kokio amžiaus galima pradėti naudoti botuliną"?

Iš esmės, botuliną kosmetiniais tikslais galima naudoti esant paciento amžiui nuo 18 iki 65 metų. Dažniausiai patariama pradėti botulino injekcijas nuo 30 metų, kai oda pradeda prarasti elastingumą ir pradeda intensyviai formuotis veido raukšles. Jei jūs nuolat raukotės, botulino injekcijas galima pradėti jaunesniame amžiuje, profilaktiniais tikslais.
Botulinas ir jo saugumas - tema, kurią reikėtų aptarti atskirai. Kai kurie pacientai prisibijo šio preparato, kadangi mano, kad jis kenkia organizmui ir net jį nuodija. Taip pat manoma, kad botulinas gali iššaukti nervų sistemos sutrikimus, tačiau taip nėra. Botulinas – tai vaistinis preparatas, netgi būtent jis pirmiausiai buvo naudojamas neurologinių ligų gydyme. Be to, šio vaisto pagalba sėkmingai gydoma daugelis kitų ligų, įskaitant ir vaikų ligas.
Botulino injekcijos nesukelia raumenų atrofijos, nes tik laikinai blokuoja nervų receptorius, kas ir lemia motorinio aktyvumo apribojimus. Dėl ilgalaikio raumenų atpalaidavimo botulino injekcijos išlygina raukšles.

Botulino injekcijos
Kaip atliekama procedūra:

Botulino injekcijos procedūra prasideda nuo konsultacijos su gydytoju. Būtent gydytojas nustato, ar galimas šios procedūros atlikimas. Čia pacientas, po susipažinimo su visais galimais procedūros šalutiniais poveikiais ir pasekmėmis, pasirašo sutikimą procedūrai. Pacientas sodinamas ant kušetės pusiau gulimoje padėtyje. Nuvalius odą, preparatas plona adata įvedamas į raumenis arba paodį (priklauso nuo įvedimo zonos). Vidutiniškai botulino injekcijos procedūra trunka apie 15 minučių. Po injekcijos ant odos dedamas ledas 10-15 minučių.
Botulinas nesukelia didelio skausmo, daugelis prilygina botulino injekcijas uodų įkandimams, bet jei turite didelį skausmo slenkstį, Jums atliks vietinę nejautrą: injekcijos zoną pateps specialiu kremu su anestetiku.
Injekcijos gali sukelti nežymų diskomforto pojūtį, kaip raumenų sunkumo pojūtis, bet tai greitai praeina.
Nejautrumas botulinui yra labai retas reiškinys, jį turi maždaug 0,1-2% visų žmonių.
Paprastai botulino injekcijos poveikis yra pastebimas 2-5-ą dieną po injekcijos. Jis pasiekia maksimumą 10-14 dieną ir trunka apie 4-6 mėn. Po šio laikotarpio botulino injekcijas galima kartoti.

Aišku, kaip ir bet kuris preparatas, botulinas turi savo kontraindikacijas:
• Miastenija
• Kraujo krešėjimo sutrikimai
• Uždegiminiai ir / arba infekciniai procesai injekcijos srityse
• Bendrų ligų paūmėjimas
• Preparatų vartojimas, tokių kaip: antibiotikai, antikoaguliantai, antiagregantai, relaniumas
• Lėtinės plaučių obstrukcinės ligos
• Nėštumo ir žindymo laikotarpis
• Amžius iki 12 metų

Be to, moterims nepatartina leisti botuliną mėnesinių ciklo pradžioje.

Nepamirškite apie atsargumo priemones! Dieną prieš botulino injekcijas negalima gerti alkoholio, nes tai gali padidinti kraujosrūvų ir mėlynių atsiradimo riziką. Parą po procedūros rekomenduojama nebūti palenkus galvos ilgą laiką. Jei galva nuleista bus ilgą laiką, kraujotaka veido srityje bus padidinta ir preparatas gali paskirstyti neteisingai. Dėl šios priežasties, patariama susilaikyti nuo masažų, kurio metu reikia gulėti veidu žemyn. Taip pat išsivaduoti nuo kasdieninių namų ruošos darbų: lyginimas, siurbiavimas ir grindų plovimas nerekomenduojamas (nes galva bus nuleista).
Po procedūros griežtai draudžiama prisiliesti prie vietos, kur buvo suleistas preparatas, ir jas masažuoti, mažiausiai 4 valandas reikia būti vertikalioje padėtyje, o dienos metu nuolat įtempti veido raumenis. 10-čiai dienų po botulino injekcijos nevartoti alkoholinių gėrimų ir vengti perkaitimo, pavyzdžiui, karštų vonių, garinių pirčių ir saunų.

Procedūros saugumas, šalutinis poveikis

Botulinas yra naudojamas visame pasaulyje jau daugiau nei 35 metus, jo saugumas yra patvirtintas daugumos sveikatos priežiūros organizacijų. Neigiamas poveikis naudojant botuliną yra įmanomas tik tais atvejais, jei procedūrą atlieka neprofesionalas. Mielos moterys, atminkite, kad teisę leisti botulino preparatą gali tik tie gydytojai, kurie turi specialų parengimą.
Visos injekcijos privalumai dings, jei procedūra atliks nepatyręs gydytojas!

Komplikacijos:
• Grįžtamas viršutinio voko nukritimas (dažnis 0,14%)
• Antakių nukritimas (mažiau kaip 1%)
• Dvejinimasis akyse (2%)
• Akių vokų patinimas (0,14%)

Šalutiniai poveikiai:
• Skausmas injekcijos vietoje (dažnis 1,3%)
• Galvos skausmas (2%)
• Kraujosrūvos injekcijos vietoje (6%)
• Sustingimas injekcijos vietoje (mažiau kaip 1%)
• Alergija (mažiau kaip 1%)

Nepamirškite, kad farmacijos rinkoje yra daug klastočių! Ir jei jums pasiūlys botulino injekcijas už mažą kainą – būtinai susimąstykite!

Botulinas kartu su kitais vaistais

Daugelis moterų dažnai užduoda klausimą, ar galima katu su botulinu leistis kitus preparatus nuo raukšlių. Atsakymas: taip, tai yra įmanoma. Galima, pavyzdžiui, botulino injekcijas derinti kartu su hialurono rūgšties injekcijomis. Tačiau, reikėtų atsiminti, kad po botulino injekcijų turi praeiti ne mažiau kaip dvi savaitės, kol galėsite pradėti leistis hialurono rūgšties injekcijas.

Pilingus galima daryti tik po 3 savaičių po botulino injekcijų. Jei odos šveitimas (pilingas) jau padarytas, botulino procedūrą turėsite atidėti ir palaukti, kol oda visiškai atsinaujinusi po šveitimo (pilingo). Kartu su botulino injekcijomis galima derinti ir fotoatjauninimą, bet reikia atsiminti, kad po fotoatjauninimo procedūros neurotoksinas iš odos pasišalina greičiau.

Sužinokite, kokios yra botulino injekcijos kainos.

Mūsų privalumai
 • Procedūroms naudojame tik aukščiausios kokybės pasaulyje pripažintų gamintojų įrangą.
 • Skirtingo tipo odos pakitimams, efektyviausiai taikomi skirtingi korekcijos metodai. Lazerinės Dermatologijos Centre naudojame visus odos pakitimų korekcijos metodus, todėl gausite tai, kas labiausiai tinka, o ne „tai, kas yra“.
 • Exilis procedūra yra neintervencinė (nereikia nuskausminimo, pjūvių ir chirurgo pagalbos).
 • Injekciniuose metoduose naudojame tik sertifikuotus, geriausių gamintojų produktus.
 • Jei nenori taikstytis su amžiaus raukšlėmis, pradėkite kovą dabar! Botulinas ir kvalifikuoti specialistai gali Jums padėti.
 • Tai ypač naudinga ir patogu tiems, kurie neapsisprendę dėl plastinės chirurgijos ar bet kurios kitos chirurginės intervencijos.
 • Jei Jus domina botulino injekcijos procedūros, galite užsiregistruoti konsultacijai. Mūsų telefonas: +370 659 57933, +370 5 20 526 06
 • Konfidencialumą garantuojame.
 • Tik sertifikuotas botulinas.

   Tik sertifikuotas botulinas.

   

   

  Numatomas vienetų skaičius:
  Vertikalios raukšlės tarp akių - apie 20 vienetų.
  Kakta - apie 28-30 vienetų.
  Akys - apie 14-20 vienetų.
  Visos zonos – iki 50 vnt.

   

 • Konsultaciją pas dermatologą dėl odos ligų galite įsigyti internetu: PIRKTI KONSULTACIJĄ
 • Kodėl verta? Perkantiems konsultaciją internetu taikoma 5% nuolaida.

GALITE SUSISIEKTI SU MŪSŲ CENTRU:

Vilniuje 

Puslapio navigacija:

 1. Kas yra botoksas? 
 2. Botulino injekcijos
 3. Klausimai apie botulino injekcijas
 4. Botulino injekcijos procedūra
 5. Botulino injekcijos poveikis
 6. Botulino injekcijos kainos