Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Odos ligos - dermatologija

odos ligos

Dermatologija - medicinos sritis, tirianti odą ir odos ligas, jų diagnostikos, gydymo ir profilaktikos principus.

Odos ligų yra labai daug, todėl dažnai gydytojai dermatologai specializuojasi skirtingose srityse. Dažnai galima išgirsti tokias specializacijas, kaip onkodermatologas (specializuojasi odos onkologijoje), venerologas (specializuojasi lytiškai plintančiose ligose), dermatologas (specializuojasi bendroje dermatologijoje).

Bendroje dermatologijoje dažniausiai pasitaiko tokios ligos kaip spuogai, infekciniai odos susirgimai, žvynelinė, atopinis dermatitas, alerginiai dermatitai ir kt.. Kiekviena odos liga pasireiškia sau būdingais požymiais, bet gali turėti ir bendrų nespecifinių pakitimų. Diagnozės patikslinimui skiriami įvairus laboratoriniai tyrimai, atliekamos biopsijos. Nustačius diagnozę, skiriamas gydymas.

Kadangi dermatologijoje yra daug ligų, kai nėra aiškios priežasties, gydymas kartais būna ne toks efektyvus, kaip to norėtų pacientas ir gydytojas. Bet kiekvienas atvejis yra individualus ir net, jei liga yra nepagydoma, ieškoma kelių kaip pagerinti paciento komfortą ir bendrą būklę.

Sužinokite, kokios yra dermatologų kainos.

Mūsų privalumai
  • Konsultuoja medicinos mokslų daktaras, onkodermatologas, daug metų išdirbęs Vilniaus universiteto onkologijos institute Viktoras Sidorovas, apgynęs daktaro disertaciją: „Odos melanomos prognozinių ir prediktyvinių faktorių tyrimas“.
  • Aleksandras Mordas - gydytojas chirurgas, onkologas, lazerinės medicinos specialistas. Dirba nuo 2006. Nuo 2007m. Lietuvos Lazerinės medicinos draugijos narys. Taip pat dirba ir dr. E. Aukštuolienė, E. Zubrickienė, R.Šidlauskienė.
  • Specializuojamės ankstyvojoje odos vėžio diagnostikoje: vieni pirmųjų (jei ne pirmieji) Lietuvoje pradėjome taikyti siaskopiją apgamų ištyrimui ir ankstyvos melanomos diagnostikai. Jau tūkstančiai pacientų įvertino mūsų centro darbo kokybę bei lankosi pas mus profilaktiškai.
  • Kadangi taikome visus dažniausius odos vėžio gydymo metodus – parinksime efektyviausią rezultatą suteiksiančią paslaugą.
  • Konsultaciją pas dermatologą dėl odos ligų galite įsigyti internetu: PIRKTI KONSULTACIJĄ
  • Kodėl verta? Perkantiems konsultaciją internetu taikoma 5% nuolaida.

GALITE SUSISIEKTI SU MŪSŲ CENTRAIS:

Vilniuje Klaipėdoje