Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Exilis – nechirurginė liposakcija

Exilis - neinvazyvus gydymo būdas riebalinių sankaupų performavimui. Tai CE, ISO ir FDA (Food and Drug Administration) sertifikatais patvirtintas prietaisas, kurio pagalba ne chirurginiu būdu, naudojant radiodažnuminę ir ultragarso energiją sumažinamas riebalinis audinys.

2013 metais EXILIS gavo apdovanojimą kaip GERIAUSIAS APARATAS SKIRTAS NECHIRURGINIO VEIDO PATEMPIMO IR RIEBALINIO AUDINIO ŠALINIMO PROCEDŪROMS.

 

Procedūros metu naudojamos saugios radio bangos kaitina bei sušildo odą ir riebalines ląsteles. Ši terminė energija paskatina metabolinį riebalų ląstelių aktyvumą, todėl jos sumažėja ir susitraukia.

Prieš Exilis                                  Po 4 Exilis procedūrų              
Exilis - neinvazyvus gydymo būdas riebalinių sankaupų performavimuiExilis - neinvazyvus gydymo būdas riebalinių sankaupų performavimui

 

 

 

 

 

 

Exilio procedūrų metu yra akivaizdžiai sumažinamos kūę riebalai beinorima stangresnės odos. Mokslinių ir klinikinių tyrimų metu įrodytas šio metodo saugumas bei efektyvumas mažinant riebalinį audinį. Dėl puikių estetinių rezultatų jis yra pelnęs pasaulio pripažinimą tarp gydytojų ir pacientų.

Prieš Exilis                                         Po 4 Exilis procedūrų
Exilis - neinvazyvus gydymo būdas riebalinių sankaupų performavimuiExilis - neinvazyvus gydymo būdas riebalinių sankaupų performavimui

 

 

  

 

Paskutiniais dešimtmečiais estetinė medicina labai greitai vystosi ir auga. Yra daugybė gydymo būdų, kuriais siekiama sumažinti riebalų kiekį norimose ir problematiškose kūno vietose. Neinvazinės procedūros, tokios kaip ultragarsas, radiodažnuminė terapija, užsitarnauja vis didesnį populiarumą gydytojų ir pacientų gretose, kaip efektyvūs, netraumuojantys gydymo būdai, kurių pagalba galima pasiekti gerus rezultatus, formuojant kūno kontūrus ir siekiant pastangrinti odą. Iki šiol nebuvo sukurta sistema, galinti apjungti kelis gydymo metodus. Exilis vienintelis medicininis prietaisas pasaulyje, kurio veikimo mechanizmas pagrįstas radio dažnio ir ultragarso poveikio odai ir riebaliniam audiniui deriniu.

Poveikis riebaliniam audiniui

Ultragarso bangų pagalba pasiekiami gilesni riebalinio audinio sluoksniai, o specialus šaldomasis daviklis reguliuoja odos temperatūrą ir neleidžia perkaitinti jos struktūrų. Proceso metu išsiskyusios mechaninės bangos paveikia fibrozines riebalinio audinio pertvaras, atskiriančias riebalines ląsteles į skilteles. Taip yra išlaisvinamos riebalinių ląstelių grupės, riebalinės ląstelės tampa daug efektyvesnės gydymui. Aukšto dažnio energija sukelia riebalinio audinio kaitimą, todėl padidėja metabolinis aktyvumas, sukeliantis lokalią lipolizę – riebalinių ląstelių dydis sumažėja ir riebalinio audinio sluoksnis suplonėja.

Exilio kainos.

Mūsų privalumai
  • Skirtingo tipo estetiniams pakitimams (celiulitas ar riebalinės sankaupos, odos nudribimas), efektyviausiai taikomi skirtingi korekcijos metodai. Lazerinės Dermatologijos Centre naudojame visus odos pakitimų korekcijos bei gydymo metodus, todėl suteiksime Jums tai, kas labiausiai tinka, o ne „tai, kas yra“. Mes taikome tik kliniškai patvirtintus metodus (jų veiksmingumas įrodytas klinikiniais tyrimais).
  • Mūsų siūlomos paslaugos suteikia efektyvesnį rezultatą per trumpesnį laiką (pavyzdžiui, keturios Exil’io procedūros suteikia geresnį rezultatą, nei 20 seansų, nors ir pas labai gerą masažuotoją, kuris atliktų procedūras rankomis).
  • Nepadėjus mūsų centre taikomiems metodams, vienintelis įmanomas efektyvus žingsnis – chirurginė intervencija.
  • Exil’io (BTL) procedūra yra neintervencinė (nereikia nuskausminimo, pjūvių ir chirurgo pagalbos). Šis metodas gali būti taikomas atskirai arba kombinuojant su kitomis procedūromis, norint pasiekti geriausią rezultatą.
  • Kūno kontūrų formavimo procedūras atlieka R. Vasilevičiūtė.
  • Vieni pirmujų Lietuvoje pradėjome teikti kūno kontūrų formavimo Exil’io (BTL) paslaugas.
  • Procedūroms naudojame tik aukščiausios kokybės pasaulyje pripažintų gamintojų įrangą.
  • Konfidencialumą garantuojame.
  • Konsultaciją pas dermatologą dėl odos ligų galite įsigyti internetu: PIRKTI KONSULTACIJĄ
  • Kodėl verta? Perkantiems konsultaciją internetu taikoma 5% nuolaida

GALITE SUSISIEKTI SU MŪSŲ CENTRAIS:

Vilniuje Klaipėdoje