Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Prakaitavimo gydymas

Prakaitavimo gydymas

Prakaitavimas yra natūrali apsauginė odos reakcija, tačiau kartais dėl mažai žinomų priežasčių jis padidėja tik tam tikrose kūno vietose. Dažniausiai žmones vargina padidėjęs prakaitavimas pažastyse, paduose arba delnuose, ypač išryškėjantis streso ar fizinio krūvio metu.

Padidėjęs prakaitavimas arba hiperhidrozė – viena seniausiai dermatologijoje žinomų sveikatos problemų. Turbūt ne kartą teko spausti „šlapią" pažįstamo ranką ar matyti suprakaitavusias kolegas drėgnomis drabužių pažastimis?

Galimos prakaitavimo priežastys: padidėjusio prakaitavimo priežastimis gali būti tokios ligos, kaip cukraligė, skydliaukės ligos, infekcinės ir onkologinės ligos, endokrininės ligos, neurologinės ligos, taip pat vartojami vaistai, antsvoris, menopauzė, brendimas. Bet padidėjęs prakaitavimas - ne visada yra ligos požymis. Daugiau prakaituoja žmonės, kurie turi labilią vegetacinę nervų sistemą. Prakaitavimą sukelia stresas, didesnis fizinis krūvis, gausus karštų skysčių, alkoholio vartojimas. Prakaito liaukų veikla ypač suaktyvėja lytinio brendimo metu, o kai kurioms moterims – po gimdymo ar prieš menstruacijas. Vyrų prakaito liaukos yra aktyvesnės nei moterų.

Nuolat gausiai prakaituojanti oda netenka apsauginio lipidų sluoksnio, dėl to būna neatspari infekcijomis, ypač delnų ir padų oda. Todėl gausiai prakaituojant būtina gydytis. Gausus prakaitavimas gali būti didžiulė socialinė problema tiek pacientui, tiek aplinkiniams, nes neretai ne tik trikdo pacientus, bet ir socialiai izoliuoja juos. Dar ir šiais laikais šie sutrikimai nėra lengvai gydomi. Bet pastaruoju metu prakaitavimo sutrikimai diagnozuojami vis dažniau ir vis daugėja padidėjusio prakaitavimo gydymo galimybių.

Prakaitavimo mažinimui naudojami antiperspirantai, tačiau tokiomis prakaitavimo šalinimo priemonėmis piktnaudžiauti nevertėtų. Taip pat prakaitavimo stabdymas gali būti vykdomas taikant medikamentinius ir chirurginius metodus, kurių veiksmingumas nevienodas. Prakaitavimo mažinimas chirurginiu būdu gerokai brangesnis nei medikamentiniu, sukelia nepageidaujamų reiškinių, kurie gali smarkiai pabloginti gyvenimo kokybę. Šiuo metu sparčiai populiarėja jonoforezė ir botulino toksino injekcijos prakaitavimo stabdymui, tai efektyvūs šios problemos sprendimo būdai.

Sužinokite, kokios yra prakaitavimo gydymo kainos.

MŪSŲ PRIVALUMAI gydant prakaitavimą
  • Dirba profesionalūs gydytojai, kurių darbo kokybę įvertino daug pacientų.
  • Kadangi taikome naujausius padidėjusio prakaitavimo gydymo metodus – parinksime geriausią rezultatą suteiksiančią paslaugą.
  • Galima pasirinkti Jums patogų procedūros atlikimo laiką.
  • Garantuojamas konfidencialumas.
  • Prakaitavimą gydo Dr. E. Aukštuolienė, E. Zubrickienė, R. Šidlauskienė.
  • Konsultaciją pas dermatologą dėl odos ligų galite įsigyti internetu: PIRKTI KONSULTACIJĄ
  • Kodėl verta? Perkantiems konsultaciją internetu taikoma 5% nuolaida.

GALITE SUSISIEKTI SU MŪSŲ CENTRAIS:

Vilniuje Klaipėdoje