Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Injekciniai metodai

Mūsų klinikoje profesionalūs specialistai atlieka hialurono rūgšties injekcijas raukšlėms mažinti.

Hialurono rūgštis yra viena iš pagrindinių žmogaus jungiamojo audinio komponentų, sugebanti sugerti vandenį kaip kempinė. Taip odoje išlaikoma drėgmė, odos audinių apimtis, oda  išlieka stangri. Bėgant laikui, odą veikia saulė, oro tarša, sumažėja odos gebėjimas gaminti hialurono rūgštį bei išlaikyti drėgmės lygį odoje, kolageno ir elastino skaidulos praranda savo struktūrą, todėl susiformuoja įvairios raukšlės.

Mūsų klinikoje, raukšlių korekcijai, naudojami tokių garsių kompanijų, kaip Allerga (Juvederm Ultra), Genethia (Haequeo), Filorga hialurono rūgšties užpildai. Šių preparatų gamyboje panaudotos naujausios technologijos leido sukurti hialurono rūgštį, kuri pasižymi ypatingu elastingumu, todėl užpildas tolygiai pasiskirsto odoje.  Hialurono rūgštis - tai saugus, organizmo gerai toleruojamas, ilgainiui ištirpstantis preparatas. Todėl paprastai nepasitaiko alerginių reakcijų ir kitų žinomų šaltinių reiškinių (pvz., granuliomų susiformavimo).

Procedūos metu užpildas yra suleidžiamas į odą, toje vietoje padidėja odos apimtis ir išsilygina ar sumažėja raukšlės. Prieš procedūrą injekcijos sritis patepama nuskausminamuoju kremu.

Poveikis jaučiamas iškart po procedūros. Efekto trukmė priklauso nuo individualių asmens savybių tokių, kaip amžius, odos struktūra, gyvenimo būdas, ir trunka apie metus.

Mūsų privalumai
  • Procedūroms naudojame tik aukščiausios kokybės pasaulyje pripažintų gamintojų įrangą.
  • Skirtingo tipo odos pakitimams, efektyviausiai taikomi skirtingi korekcijos metodai. Lazerinės Dermatologijos Centre naudojame visus odos pakitimų korekcijos metodus, todėl gausite tai, kas labiausiai tinka, o ne „tai, kas yra“.
  • Exilis procedūra yra neintervencinė (nereikia nuskausminimo, pjūvių ir chirurgo pagalbos).
  • Injekciniuose metoduose naudojame tik sertifikuotus, geriausių gamintojų produktus.
  • Konfidencialumą garantuojame.
  • Konsultaciją pas dermatologą dėl odos ligų galite įsigyti internetu: PIRKTI KONSULTACIJĄ
  • Kodėl verta? Perkantiems konsultaciją internetu taikoma 5% nuolaida.

GALITE SUSISIEKTI SU MŪSŲ CENTRAIS:

Vilniuje Klaipėdoje