Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Karpų šalinimas

Karpos – tai virusinė odos liga (sukėlėjas yra žmogaus papilomos virusas), pasireiškianti įvairaus dydžio gerybiniais odos dariniais. Karpos skirstomos į:

- Paprastos karpos.

Dažniausiai stebimos rankų, veido arba kitose kūno vietose. Atrodo kaip iškilę, dažnai suragėjusio paviršiaus dariniai. Kol jie nedideli dažniausiai nesukelia jokių nusiskundimų išskyrus kosmetinius. Karpos paaugusios gali būti jautrios, skausmingos, pažeidus, kraujuoti.

- Plokščios karpos.

Dažniausiai aptinkamos plaštakų nugariniame paviršiuje arba veide. Atrodo kaip plataus pagrindo, kūno arba šviesiai raudonos spalvos, lygaus paviršiaus dariniai. Neskausmingi, dažnai daugybiniai.

- Padų karpos

Šios karpos yra paduose, jos auga į gylį, paaugusios būna skausmingos. Dažnai supainiojamos su nuospaudomis.

- Smailiagalės kondilomos.

(Kai pažeidžiama gleivinė lytinių organų srityje). Tai yra lytiniu keliu plintančios karpos. Sunkus gydymo procesas, karpų naikinimui reikalingos net kelios procedūros, dažnai recidyvuoja.

Iki 71 proc. visų karpų sudaro paprastosios karpos, kurios dažniausiai būna mokyklinio amžiaus vaikams (iki 20 proc.). Padų karpos dažniausiai būna vyresnio amžiaus žmonėms ir sudaro apie 34 proc. visų karpų. Plokščiosios karpos nėra labai dažnos (4 proc.) ir jomis serga dažniausiai vaikai.

Patyręs dermatologas, kokia tai yra karpa nustato nesudėtingai, konsultacijos metu. Tačiau retais atvejais, ypač, jeigu karpa yra traumuota, tik apžiūros metu ją diagnozuoti būna sunku ir tada gydytojas turi atlikti darinio biopsiją bei histologinį tyrimą.

 karpu salinimas

 

Pagrindinė karpų gydymo problema yra ta, kad šiuo metu nėra metodo arba vaisto, kuris pašalintų patį virusą, todėl gydytojas negali garantuoti 100 proc. išgydymo.

Geriausia, kuomet karpų šalinimą atlieka patyręs gydytojas-dermatologas, nes neteisingai paskirtas gydymas gali ne tik nepadėti, bet ir pabloginti situaciją. Karpų šalinimas yra vienintelis jų gydymo būdas. Dažniausiai atliekamas karpų gydymas lazeriu, bet gali būti skiriamas ir medikamentinis gydymas (tepami vaistai), o kartais karpos šalinamos azotu (kriodestrukcija). Mūsų centre gali būti atliktas, bet kuris iš minėtų karpų šalinimo metodų. Gydymo būdas priklauso nuo to, kuris tam atvejui yra tinkamiausias.

Sužinokite, kokios yra karpų šalinimo kainos.

Mūsų privalumai
  • Lazerinės procedūros - Lazerinės dermatologijos centro specializacija.
  • Karpų šalinimui naudojama moderniausia sertifikuota geriausių gamintojų įranga.
  • Teikiame ekstra aukštos kokybės specifines paslaugas (bene didžiausias specialistų skaičius privačioje tokio pobūdžio įstaigoje Lietuvoje).
  • Karpas lazeriu šalina dr. E. Aukštuolienė, E. Zubrickienė, M. Krivickaitė, R. Šidlauskienė, A. Mordas, V. Sidorovas.
  • Konsultaciją pas dermatologą dėl odos ligų galite įsigyti internetu: PIRKTI KONSULTACIJĄ
  • Kodėl verta? Perkantiems konsultaciją internetu taikoma 5% nuolaida.

GALITE SUSISIEKTI SU MŪSŲ CENTRAIS:

Vilniuje Klaipėdoje