Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Kraujagyslių šalinimas lazeriu

Pradėjo kamuoti kraujagyslių ligos ir kraujotakos sutrikimai kojose? Išryškėjo kraujagyslės, tinsta ir skauda kojos?Tuomet Jums būtinas profesionalus kraujagyslių gydymas, esant reikalui, jų šalinimas lazeriu. Todėl Jums reikėtų kreiptis į angiochirurgą, kuris padarys viską, kad kojų kraujotakos sutrikimai išnyktų arba vargintų kuo mažiau.

Populiariausios kraujagyslių šalinimo procedūros yra šalinimas intensyvia pulsine šviesa arba lazeriu. Efektas paremtas selektyvios fototermolizės principu, kurio dėka kraujagyslių šalinamas atliekamas nepažeidžiant aplinkinių audinių.

Procedūros efektyvumas priklauso nuo kelių faktorių.

Pirmiausiai tai kraujagyslės spalva. Tai reiškia, kad skirtingos spalvos kraujagyslės šalinamos skirtingais lazeriais. Kas tinka raudonos spalvos kraujagyslėms, bus neefektyvu mėlynoms kraujagyslėms. Raudonos spalvos kraujagyslių šalinimas geriausias su intensyvios pulsinės švesos procedūra arba lazeriu su oksihemoglobinui atitaikytu bangos ilgiu.

Žemiau pavaizduotame paveikslėlyje galima pamatyti absorbcijos koeficientą oksihemoglobinui (pažymėtas raudona linija) priklausomai nuo bangos ilgio.

Kraujagyslių šalinimas lazeriu

 

 

 

 

 

Mėlynoms kraujagyslėms geriausiai tinka lazeris su bangos ilgiu 1064 nm (ND:YAG lazeris).

Kitas aspektas - odos spalva. Kuo geresnis kontrastas, tuo geresnis kraujagyslių šalinimo rezultatas. Esant įdegusiai odai procedūros atlikti nerekomenduojame.

Kraujagyslės spindis taip pat turi įtakos procedūros efektyvumui. Labai plona kraujagyslė arba jeigu kraujagyslės spindis yra virš 2 mm gali įtakoti rezultatą.

Pati kraujagyslių šalinimo lazeriu procedūra nėra ilga, jaučiamas nedidelis skausmas, diskomfortas, bet procedūros metu, ar prieš ją, nejautra nereikalinga. Procedūros metu būtina būti su specialiai apsauginiais akiniais.

Po kraujagyslių šalinimo lazeriu diskomfortas bus minimalus. Tai priklauso nuo procedūros apimties ir pasirinkto metodo. Po gydymo gali atsirasti nedidelis patinimas ar paraudimas, kuris greitai išnyksta. Jums reikėtų vykdyti visus gydytojo nurodymus, vengti šiurkščių veido valiklių ir naudoti odos apsaugos priemones nuo saulės. Kartais prireikia kelių procedūrų. Bet jau po pirmos procedūros pamatysite pokyčius. Po lazerinių procedūrų patartina apie 1 mėn. vengti tiesioginių saulės spindulių, nesilankyti soliariumuose.

Sužinokite, kokios yra kraujagyslių šalinimo lazeriu kainos.

Mūsų privalumai
  • Lazerinės procedūros - Lazerinės dermatologijos centro specializacija.
  • Naudojama moderniausia sertifikuota geriausių gamintojų įranga.
  • Teikiame ekstra aukštos kokybės specifines paslaugas (bene didžiausias specialistų skaičius privačioje tokio pobūdžio įstaigoje Lietuvoje).
  • Kojų kraujagysles šalina dr. E. Aukštuolienė, E. Zubrickienė, R. Šidlauskienė, dr. V. Sidorovas.
  • Jeigu turite klausimų arba norite atlikti išsiplėtusių kapiliarų šalinimo procedūrą, skambinkite į mūsų centrą telefonu 8(5)2052606.
  • Konsultaciją pas dermatologą dėl odos ligos galite įsigyti internetu: PIRKTI KONSULTACIJĄ
  • Kodėl verta? Perkantiems konsultaciją internetu taikoma 5% nuolaida.

GALITE SUSISIEKTI SU MŪSŲ CENTRAIS:

Vilniuje Klaipėdoje