Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Krūtų biopsija

Krūtų biopsija atliekama radus darinį krūtyje. Biopsija padeda nustatyti diagnozę. Yra keletas biopsijų rūšių: stora adata, plona adata. Jei darinį galima užčiuopti, biopsiją atlikti nesunku: biopsijai reikalinga plona adata ir švirkštas. Gydytojas pirštais fiksuoja krūties mazgą ir per odą duria į jį. Švirkštu išsiurbiama naviko ląstelių. Gauta medžiaga siunčiama į patologijos centrą ištyrimui mikroskopu dėl vėžinių ląstelių. Jei krūties navikas nedidelis ir pirštais sunkiai apčiuopiamas, punkcinė biopsija atliekama veiksmus kontroliuojant ultragarsu. Kartais, jei pakitimai matomi tik mamogramose, gali būti reikalinga biopsija su rentgenu.

Jeigu punkcinės biopsijos atsakymas neinformatyvus, gydytojas gali nuspręsti biopsiją kartoti arba pasiūlyti operacinę biopsiją. Navikas pašalinamas sveikų audinių ribose ir siunčiamas histologiniam – audinio ištyrimui po mikroskopu. Tokios operacijos atliekamos ligoninėje, taikant bendrą nejautrą.

Mūsų centre:

Šias paslaugas pradėjome teikti, nes didelė dalis mūsų pacientų – moterys iki 45 m. Kadangi viena dažniausiai pasitaikančių moterų onkologinių ligų yra krūties vėžys, siekdami padėti moterims vienoje vietoje gauti visas reikalingas paslaugas, pasiūlėme ištyrimo dėl krūties navikų paslaugą.

Pradėjome teikti echoskopijos paslaugas, nes moterims iki 45 metų tai yra pagrindinis krūtų patikrinimo metodas. Lazerinės Dermatologijos Centre dirba profesionalus gydytojas mamologas, kuris Jus pakonsultuos ir atliks ištyrimą dėl krūtų ligų.

Vilniaus Lazerinės Dermatologijos Centre naudojama tik nauja kokybiška sertifikuota aparatūra.

Atsiprašome, šiuo metu šios paslaugos neteikiame.