Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Krūtų echoskopija

Šis tyrimas atliekamas echoskopu. Priglaudus prie krūties odos daviklį, krūties audinio vaizdai matomi ekrane, galima juos analizuoti. Echoskopo ekrane matoma krūties audinių struktūra ir juose esantys dariniai. Aptikus darinį, galima įvertinti jo dydį, formą, struktūrą. Apžiūrimi ir greta esantys pažasties limfmazgiai. Siekiant gauti daugiau informacijos apie darinį krūtyje, atliekamas spalvoto doplerio ultragarsinis tyrimas. Šiuo atveju ekrane galima pamatyti krūtyje esančio mazgo kraujotaką: iš besikeičiančių mėlynos ir raudonos spalvos dėmių santykio gydytojas gali įtarti, ar navikas piktybinis ar gerybinis. Tyrimo informatyvumas priklauso nuo gydytojo patirties ir echoskopo kokybės. Tik esant šiam tyrimų deriniui, galima kalbėti apie ankstyvą krūties vėžio diagnostiką.

Echoskopija moterims iki 40 m. yra pagrindinis krūtų tyrimas, nes šių   pacienčių krūtų audinys tankus, standus. Esant tankiam krūties audiniui, mamogramoje pakitimai gali būti nematomi. Be to, echoskopija yra saugiausias būdas tirti pacientes, nes krūties audinys neapšvitinamas. Ją galima atlikti ir nėščioms, ir maitinančioms krūtimi  moterims. Krūtų echoskopija - tinkamiausias ir saugiausias vėžio diagnostikos metodas jaunesnėms moterims. Taip pat echoskopija būtina norint atskirti mamogramose matomus ar apčiuoptus darinius, - tik echoskopu galima atskirti cistą ir fibroadenomą, o gerybiniai ir piktybiniai dariniai turi tam tikrų specifinių požymių, pagal kuriuos juos galima atskirti. Echoskopija reikalinga ir vyresnio amžiaus moterims, jei jų krūties audinys tankus. Taip pat echoskopu galima tirti paaugles, jei bręstant krūtyje apčiuopiama darinių. Esant reikalui, jei darinys matomas echoskopu, bet yra neapčiuopiamas, galima, sekant adatos eigą echoskopu ekrane, tiksliai paimti mėginį (biopsiją) iš matomo darinio, ištraukiant cistos turinį.

Mūsų centre:

Šias paslaugas pradėjome teikti, nes didelė dalis mūsų pacientų – moterys iki 45 m. Kadangi viena dažniausiai pasitaikančių moterų onkologinių ligų yra krūties vėžys, siekdami padėti moterims vienoje vietoje gauti visas reikalingas paslaugas, pasiūlėme ištyrimo dėl krūties navikų paslaugą.

Pradėjome teikti echoskopijos paslaugas, nes moterims iki 45 metų tai yra pagrindinis krūtų patikrinimo metodas. Lazerinės Dermatologijos Centre dirba profesionalus gydytojas mamologas, kuris Jus pakonsultuos ir atliks ištyrimą dėl krūtų ligų.

Vilniaus Lazerinės Dermatologijos Centre naudojama tik nauja kokybiška sertifikuota aparatūra.

Atsiprašome, šiuo metu šios paslaugos neteikiame.