Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Kūno kontūrų formavimas

Tobulinant kūną taikoma daugybė metodųTobulinant kūną, taikoma daugybė metodų – nuo paprasčiausių masažų, įvairių aparatinių metodų iki liposakcijos (riebalų nusiurbimo). Visų šių metodų tikslas - sumažinti riebalinį sluoksnį, patempti ir išlyginti odą, sumažinti apimtis, kad kūnas atrodytų patraukliau.

Deja, kalbėti apie gerus rezultatus, atliekant vien tokio tipo procedūras, būtų sudėtinga. Nebent pakitimų yra nedaug ir pacientui reikia tik lengvos procedūros. Aparatinės metodikos yra veiksmingesnės, efektas pasiekiamas greičiau, procedūros saugios. Yra įvairių aparatinių metodikų ir, priklausomai nuo to, ar reikia sumažinti celiulito požymius, ar pašalinti riebalinio audinio sankaupas, naudojami skirtingi prietaisai.

Liposakcija (riebalų nusiurbimas) yra vienas iš metodų, naudojamų kūno kontūrams formuoti, tačiau dėl savo rizikos bei galimų komplikacijų naudojamas rečiau. Be to, jeigu pacientas po atliktos liposakcijos neprisilaiko mitybos plano ir rekomendacijų dėl fizinio aktyvumo, riebalai pradeda kauptis kitoje kūno vietoje. Kokį metodą pasirinkti, priklauso nuo esamų pakitimų ir trokštamų rezultatų.

KAINOS.

Mūsų privalumai

 

  • Skirtingo tipo estetiniams pakitimams (celiulitas ar riebalinės sankaupos, odos nudribimas), efektyviausiai taikomi skirtingi korekcijos metodai. Vilniaus Lazerinės Dermatologijos Centre naudojame visus odos pakitimų korekcijos bei gydymo metodus, todėl suteiksime Jums tai, kas labiausiai tinka, o ne „tai, kas yra“.
  • Mes taikome tik tai kliniškai patvirtintus metodus (jų veiksmingumas įrodytas klinikiniais tyrimais).
  • Mūsų siūlomos paslaugos suteikia efektyvesnį rezultatą per trumpesnį laiką (pavyzdžiui, keturios Exil‘io procedūros suteikia geresnį rezultatą nei 20 seansų, nors ir pas labai gerą masažuotoją, kuris atliktų procedūras rankomis).
  • Nepadėjus mūsų centre taikomiems metodams, vienintelis įmanomas efektyvus žingsnis – chirurginė intervencija.
  • Vieni pirmujų Lietuvoje pradėjome teikti kūno kontūrų formavimo paslaugas.
  • Kūno kontūrų formavimo procedūras atlieka R. Vasilevičiūtė.
  • Procedūroms naudojame tik aukščiausios kokybės pasaulyje pripažintų gamintojų įrangą (BTL).
  • Konfidencialumą garantuojame.
  • Konsultaciją pas dermatologą dėl odos ligų galite įsigyti internetu: PIRKTI KONSULTACIJĄ
  • Kodėl verta? Perkantiems konsultaciją internetu taikoma 5% nuolaida.

GALITE SUSISIEKTI SU MŪSŲ CENTRAIS:

Vilniuje Klaipėdoje