Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Kuperozė

Kuperozė – tai jautrios veido odos problema. Kuperozei būdingas raudonas arba violetinės spalvos veidas su telangiektazija centre.

Šiai ligai būdingos ir pastebimos:
• papulės;
• papulės ir pūlinėliai;
• ligos pažeistų vietų patinimas arba sustorėjimas.

Kaip atrodo ši liga, galima spręsti pagal pagrindinius kuperozės simptomus:

1. kraujosrūvos;
2. niežulys;
3. odos deginimo pojūtis;
4. odos paraudimas;
5. odos dilgčiojimas;
6. odos mazgeliai;
7. odos pūliavimas.

Pirmieji kuperozės simptomai gali atsirasti sulaukus 20 – 30 metų. Dažiausiai kuperozė prasideda tik pasikartojančiais veido paraudimais ir kaitimu. Ligai progresuojant gali pasireikšti ir sudetingesnės ligos stadijos. Yra skiriamos trys kuperozės stadijos, pirmoji stadija yra lengviausia forma, nes stebimas tik paraudimas, o esant trečiąjai stadijai stebimi net uždegiminiai mazgai, išsiplėtusių veido kapiliarų tinklas, minkštųjų audinių išvešėjimas ir pan.

Kuperozės ir išsiplėtusių kapliarų šalinimo priežastys gali būti labai įvairios:

1. bloga ir sutrikusi kraujotaka;
2. sutrikusi žarnyno veikla;
3. nušalimas;
4. netinkama mityba;
5. padidėjęs nervingumas;
6. nuolat patiriamas stresas, įtampa ir kt.

Būna atvejų, kai pašalinus priežastį, galima atsikratyti ir pačios varginančios problemos. Jeigu liga pažengusi – gydymas yra gana sudėtingas. Gydymo metu būtina stiprinti kraujagyslių sieneles. Norint sumažinti veido kapiliarų išsiplėtimą reikia vengti labai karšto maisto ir gėrimų. Taip pat norint, kad kuperozės gydymas būtų efektyvus reikia atsisakyti alkoholinių gėrimų bei nevalgyti aštrių patiekalų, nenaudoti aštrių padažų ir prieskonių. Rekomenduojama atsisakyti kavos.

Kuperozės gydymas gali būti medikamentinis ir lazerinis.

Lazerinio gydymo metu sunaikinamas veido kapiliarų tinklas ir sumažinamas difūzinis paraudimas. Veido kapiliarų šalinimo procedūras rekomenduojama atlikti rudenį arba žiemos metu. Po lazerinio kuperozės gydymo rekomenduojama saugotis nuo tiesioginių saulės spindulių. Būtina atsisakyti žalingų veiksnių, tokių, kaip alkoholis, rūkymas, kenksmingas maistas.

Jeigu laiku nepradėsite gydytis ir mažinti veido kapiliarų išryškėjimo, odos perštėjimo, paraudimo bei kitų simptomų, ši problema jums pridarys nemalonių padarinių tiek socialinėje, tiek profesinėje srityje, todėl nedelskite ir kreipkitės į gydytojus dermatologus, kurie jums paskirs patį efektyviausią gydymo metodą ar gydymo metodų kombinaciją.

Mūsų privalumai
  • Lazerinės procedūros - Lazerinės dermatologijos centro specializacija.
  • Naudojama moderniausia sertifikuota geriausių gamintojų įranga.
  • Teikiame ekstra aukštos kokybės specifines paslaugas (bene didžiausias specialistų skaičius privačioje tokio pobūdžio įstaigoje Lietuvoje).
  • Kuperozę gydo ir šalina dr. E. Aukštuolienė, E. Zubrickienė, R. Šidlauskienė, dr. V. Sidorovas.
  • Jeigu turite klausimų arba norite atlikti išsiplėtusių kapiliarų šalinimo procedūrą, skambinkite į mūsų centrą telefonu 8(5)2052606.
  • Konsultaciją pas dermatologą galite įsigyti internetu: PIRKTI KONSULTACIJĄ
  • Kodėl verta? Perkantiems konsultaciją internetu taikoma 5% nuolaida.

GALITE SUSISIEKTI SU MŪSŲ CENTRAIS:

Vilniuje Klaipėdoje