Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Lazerio procedūros (raukšlių lyginimas)

Lazerio procedūros (raukšlių lyginimas)Mūsų centras atlieka plaukų šalinimo procedūras naujos kartos frakcijiniu lazeriu. Pagal pasaulio gydytojų ir ekspertų atsiliepimus tai yra geriausias pasirinkimas šalinti ir kitus odos defektus (randai po spuogų, strijos). Šita metodika galima pelnytai pavadinti paskutinių 20 metų revoliucija lazerinėje medicinoje. Palyginti su ankščiau naudotomis metodikomis, ši procedūra yra efektyvesnė, greita, neskausminga ir saugi.

Frakcijinio lazerio veikimo principas

Anksčiau šalinant odos defektus buvo taikyta abliacinė odos lazeriodestrukcija. Tuo metu buvo pašalinamas ištisinis viršutinis odos sluoksnis. Tai buvo sudėtinga procedūra, reikalaujanti narkozės, su ilgu gijimo periodu (apie 1 mėnesį), su didele pašalinių efektų rizika. Dabar su frakcijinu lazeriu pašalinamas tik 0,3-0,4 mm diametro apie 1,5 mm odos gylio stulpelis (frakcija) ir tokių frakcijų 1 kv. cm galima padaryti nuo 36 iki 100 vienetų. Tarp frakcijų lieka sveika ir nepažeista oda ir dėl to vyksta greitas gijimas po procedūros. Per vieną procedūrą pašalinama apie 20 procentų odos paviršiaus ir tokiu būdu per 4-5 procedūras pakeičiamas visas odos paviršius.

Kuo skiriasi frakcijinis odos atnaujinimas nuo kitų metodų?

Metodai, kurie taikomi veido odai atnaujinti, iš dalies panašūs į abliacinius ir neabliacinius.

Abliaciniai lazeriai pašalina ištisinį viršutinį odos sluoksnį. Dėl sudėtingo veikimo ir keliamų pašalinių efektų rizikos – tai jau retai atliekamas metodas.

Neabliaciniai lazeriai veikia selektyvaus fototermolizo principu ir yra saugūs. Po procedūros būna minimalių šalutinių reiškinių, tačiau neabliaciniai lazeriai tinka tik nedideliems pakitimams šalinti, o teigiamas efektas kartais būna trumpalaikis.

Frakcijinis odos atjauninimas yra kaip tiltas tarp abliacinio ir neabliacinio metodų. Jo pranašumas yra tas, kad šiuo metodu atliekant prcedūras pasiekiama daugiausiai teigiamų rezultatų (pašalina gilesnes raukšles) ir mažiausiai neigiamų (frakcijinis odos atjauninimas saugus ir neskausmingas).

Kiek procedūrų reikės?
Reikės nuo 3 iki 5 procedūrų.

Ar procedūra skausminga?
Procedūra gerai toleruojama ir yra jaučiamas nežymus jautrumas aplink akis ir viršutinės lūpos srityje. Tose vietose esant reikalui galima naudoti skausmą mažinančius tepalus.

Kiek laiko trunka procedūra?
Procedūra priklausomai nuo atlikimo vietos vidutiniškai trunka nuo 10 iki 40 minučių.

Rekomendacijos prieš procedūrą:

• Kelias savaites (mažiausiai 4) prieš procedūrą nesikaitinkite soliariume, nesideginkite saulėje, nenaudokite savaiminio įdegio priemonių.
• Prieš pat procedūrą oda turi būti švari, nepatepta jokiomis kosmetinėmis priemonėmis. Plaukai prieš procedūrą turi būti nuskusti.
• Nevartoti aspirino (acetilsalicilo rūgštis) 2 savaites prieš gydymą.

Kada negalima atlikti procedūrų:

1.Esant bet kokiai ūmiai odos infekcijai.
2.Sergant ligomis, kurių paūmėjimą gali provokuoti šviesa (pasikartojanti herpes simplex infekcija, sisteminė raudonoji vilkligė, porfirija).
3.Vartojant fotosensibilizuojančius (jautrumą šviesai didinančius) vaistus ar vaistažoles (pvz., doksicikliną, furozemidą, sulfanilamidus, jonažoles ir kt.).
4.Vartojant retinoidus per paskutinius 12 mėnesių.
5.Sergant piktybiniais odos susirgimais (pvz., melanoma, bazalioma).
6.Jei organizmas linkęs sudaryti keloidinius randus.
7.Esant kraujo krešėjimo sutrikimams; vartojant kraują skystinančius preparatus.
8.Sergant endokrininės sistemos ligomis bei esant hormoniniams sutrikimams, pvz., cukrinis diabetas.
9.Sergant imunitetą slopinančiomis ligomis (taip pat ir ŽIV, AIDS), vartojant imunitetą slopinančius vaistus (pvz., ciklosporiną).
10.Nėščioms moterims.
11.Sergant epilepsija.
12.Sergant vitiligo.
13.Jeigu į odą buvo leidžiami užpildai (filler) arba Botulino toksino preparatai per paskutinius 3 mėnesius.


Rekomendacijos po procedūros:

• Procedūros metu paveikta oda parausta ir gali patinti. Tai praeina per kelias dienas. Norint sumažinti šį diskomfortą, naudojami drėkinamieji kremai.
• Po procedūros 3-5 mėnesius venkite buvimo saulėje ar kaitinimosi soliariumuose. Naudokite apsaugines priemones nuo saulės. Jeigu planuojamos reguliarios procedūros, reikia vengti saulės.
• Netrinkite, nekasykite odos, venkite aktyvaus sporto, traumų kol visiškai nepraeis poprocedūriniai pakitimai (apie 1 sav.).
• Makiažą galima daryti po 1-2 dienų. Vyrai gali skustis jau kita dieną.

Sužinokite, kokios yra raukšlių lyginimo kainos.

Mūsų privalumai
  • Procedūroms naudojame tik aukščiausios kokybės pasaulyje pripažintų gamintojų įrangą.
  • Skirtingo tipo odos pakitimams, efektyviausiai taikomi skirtingi korekcijos metodai. Lazerinės Dermatologijos Centre naudojame visus odos pakitimų korekcijos metodus, todėl gausite tai, kas labiausiai tinka, o ne „tai, kas yra“.
  • Exilis procedūra yra neintervencinė (nereikia nuskausminimo, pjūvių ir chirurgo pagalbos).
  • Injekciniuose metoduose naudojame tik sertifikuotus, geriausių gamintojų produktus.
  • Jei turite klausimų arba norite atlikti procedūrą, skambinkite į mūsų centrą telefonu 8 520 52 606
  • Konfidencialumą garantuojame.
  • Konsultaciją pas dermatologą dėl odos ligų galite įsigyti internetu: PIRKTI KONSULTACIJĄ
  • Kodėl verta? Perkantiems konsultaciją internetu taikoma 5% nuolaida.

GALITE SUSISIEKTI SU MŪSŲ CENTRAIS:

Vilniuje Klaipėdoje