Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Lieknėjimo programa

Turėti gražias formas nori visi. Tiesa, ne tik todėl, kad liekna figūra dažniausiai yra patrauklesnė, tačiau ir vardan to, kad tinkamos kūno linijos gali padėti būti sveikam.  Šiais laikais žmonės dažnai skundžiasi įvairiomis lėtinėmis ligomis susijusiomis su pvz.,: širdies veikla, sutrikusia medžiagų apykaita, alergija, skrandžio ar kitomis virškinimo organų sistemos ligomis. Lieknėjimo programa – tai galimybė pagerinti sveikatą taikant dietoterapiją. Prasta mityba ir per didelis svoris sukelia labai daug įvairiausių ligų, tad susitvarkius mitybą dažniausiai pavyksta išspręsti ir kitus lėtinius sveikatos sutrikimus.

Lieknėjimo programos tipai

Vilniaus dietologijos centras pagal kiekvieno asmens fizinę būklę pasiūlo jam labiausiai tinkamą svorio metimo būdą. Kiekvienas asmuo yra individualus, tad reikalinga ir asmeninė lieknėjimo mitybos programa, kurios tikslas padėti sumažinti kūno linijas sveikai, natūraliai bei nesukeliant žmogui jokio diskomforto, tai reiškia, užtikrinant reikalingą medžiagų kiekį ir garantuojant, kad užteks energijos.

Lieknėjimo programa profilaktikai. Ši lieknėjimo programa Vilniuje yra orientuota į tuos žmones, kurie neturi labai didelių svorio problemų, tačiau nori šiek tiek padailinti kūno linijas ir tuo pačiu  džiaugtis, kur kas geresne savijauta, lengvumu. Efektyvi dietos programa tinka tiek moterims, tiek vyrams. Susisiekus asmeniškai po pokalbio bus sudaroma programa, kuri padės siekti užsibrėžtų rezultatų bei užtikrinanti greičiau pasiekiamus tikslus.

Lieknėjimo programa skirta veikliems. Ji orientuota į veiklius vyrus, kurie nori sveikai ir gana gretai, be jokio diskomforto, atsikratyti nereikalingų kilogramų. Ši lieknėjimo programa skirta tiems, kurie yra fiziškai aktyvūs, tad ir apskaičiuojamas individualus maistinių medžiagų poreikis, kuris garantuos, kad taip maitinantis žmogui nepritrūks energijos.

Lieknėjimo programa vyresniems. Sulėtėjusi medžiagų apykaita skatina ir greičiau augantį svorį, tad vyresnio amžiaus asmenys turi kuo daugiau dėmesio skirti kasdien suvalgomam maistui. Ši dietos programa skirta ne tik svorio sumažinimui, tačiau taip pat ir tinkamų įpročių suformavimui. Tinkamai išmokus maitintis nereikės savo organizmo alinti dietomis, kadangi kasdien Jūsų suvartojamas maistas leis puikiai atrodyti ir tuo pačiu nejusti alkio, maitintis labai skaniai ir sveikai.

Lieknėjimo programa, turint nutukimą/antsvorį. Per didelis svoris kankina ir moteris, ir vyrus, tačiau moterims nutukimas/antsvoris pasireiškia kur kas dažniau. Problema susijusi su hormonų pokyčiais, gimdymu, endokrininės sistemos ligomis ir t.t. Specialiai lieknėjimui skirta programa orientuota į kiekvieną žmogų individualiai, tad pritaikant prie kiekvieno organizmo pokyčių pasiekiami efektyvūs rezultatai, kurie, tiesa, pasiekiami be jokio diskomforto. Per didelis svoris sukelia įvairias sveikatos problemas, tad gauti pakankamą svarbių maistinių medžiagų, maisto kiekį yra būtina.

Mitybos programa toms moterims, kurios nori pastoti, yra nėščios arba maitina vaikutį. Savo organizme nešiojant vaikutį labai svarbu maitintis tinkamai, kadangi tik tai gali užtikrinti, kad organizmas bus aprūpintas visomis reikalingomis medžiagomis, kurios yra būtinos ne tik mamai, tačiau ir vaikučiui. Ši mitybos programa sukuriama individualiai kiekvienai moteriai ir yra orientuota ne į svorio metimą, tačiau formų palaikymą bei reikalingų medžiagų gavimą. Tinkama mityba leis ir mamai, ir vaikui jaustis puikiai.

Lieknėjimo programa – tai ne dieta

Efektyvi lieknėjimo programa Vilniuje – tai ne dieta, tad pirmiausia reikia suprasti, kad mažinant kūno linijas su gydytojais dietologais pavyks išvengti diskomforto ir alkio jausmo. Daugelis žmonių nesiryžta mesti kilogramų, kadangi galvoja, kad tai labai sunkus ir alinantis darbas. Išties, laikantis dietų - tikrai taip, kadangi dietos dažniausiai kardinaliai sumažina suvartojamų maistų produktų skaičių, o to rezultatas – išsekimas, galvos skausmai, nemiga, nuovargis ir t.t. Subalansuota dieta, kuri pasirenkama pagal kiekvieno asmens poreikius, suderinant suvartojamas medžiagas, garantuoja, kad žmogus taip maitindamasis jausis puikiai. Juolab, valgant pagal tam tikrą planą yra išugdomi taisyklingi mitybos įpročiai. Taigi, lieknėjimui skirta programa, nors dažniausiai ir turi rezultatą, tikslą, kurio yra siekiama, visgi, realiai yra visam gyvenimui, kadangi per mėnesį taisyklingos mitybos perprasite bendrus savo organizmo pojūčius, atrasite naujus skonius ir tuo pačiu toliau maitinantis palaikysite sveikas kūno linijas. Priešingai nei tokiu atveju, kai laikomasi dietos, kadangi ją nutraukus dažniausiai kilogramai sugrįžta atgal ir kai kuriais atvejais net daugiau nei buvo netekta.

Sveika mityba neatsiejama anuo fizinio aktyvumo, tad rekomenduojama taip pat kur kas daugiau judėti (nebūtinai aktyviai sportuoti!).  Suderinus Jums tinkamą mitybą su fiziniu aktyvumu pavyks kur kas geriau jaustis, puikiai atrodyti, pagerės nuotaika bei miego kokybė. Susisiekite su Vilniaus dietologijos centru ir pradėkite keisti savo gyvenimą jau šiandien.

Gydytojo dietologo konsultacijos Vilniuje ir Klaipėdoje.

Tiesiogiai galite kreiptis į Dietos centrą, susisiekti galite:

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Telefonas: 8 659 234 16
Mobilusis telefonas: 8 652 722 60
https://www.dietoscentras.lt/

Mūsų privalumai
  • Konsultuoja ir mitybos planus sudaro gydytoja dietologė E. Kliukaitė - Sidorova.
  • Gydytojos dietologės E. Kliukaitės - Sidorovos paslaugos teikiamos Vilniuje ir Klaipėdoje.
  • Tiesiogiai galite kreiptis į Dietos centrą, susisiekti galite el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  arba telefonu: 8 659 234 16 ir 8 652 722 60.
  • Išsamiau skaitykite: https://www.dietoscentras.lt/