Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Mezoterapija

MezoterapijaMezoterapija tai gydymo būdas, kurio metu į odą ar po oda adatos pagalba suleidžiami nedideli kiekiai įvairių medžiagų (vitaminų, homeopatinių preparatų, vaistų). Mezoterapijos pradininkas yra prancūzų gydytojas Michael Pistor, kuris šią procedūrą taikyti pradėjo 1958 m. Ši metodika buvo ir yra naudojama reumatologijos, sporto, traumatologijos, kraujagyslių ligų ir dažniausiai skausmo palengvinimui. Pastaruoju metu, tiek Europoje, tiek Jungtinėse Amerikos Valstijose labai išpopuliarėjo mezoterapijos procedūros, skirtos estetinei dermatologijai - veido odos atjauninimui, celiulito, ir raukšlių gydymui. Mezoterapija gali būti naudojama įvairioms ligoms ir būklėms gydyti. Pagrindinės ir populiariausios odos problemos, kurių gydymui ir korekcijai naudojama mezoterapija yra celiulitas, plaukų slinkimas* ar plikimas (alopecija)*, vietinių riebalų sankaupos (lipomos, ksanteliazmos), odos atjauninimas, raukšlių korekcija, hiperpigmentacija ir melasma (odos splavų pokyčiai) bei kūno kontūrų formavimas.

Procedūros metu su plona adata į odą suleidžiami maži preparato kiekiai. Mezoterapija yra paprasta, neskausminga procedūra, beveik nesukelianti kraujavimo. Gydymo režimas pasirenkamas atsižvelgiant į gydomą būklę ar ligą, naudojamą preparatą, paciento būklę ir kitus veiksnius. Dažniausiai, norimam efektui pasiekti reikia atlikti kelių procedūrų ciklą. Paprastai procedūros atliekamos vieną, du ar keturis kartus per savaitę ir kartojamos 4-12 kartų. Procedūrų ciklą pakartoti galima kas 6-12 mėnesių. Mezoterapijos metu vartojami įvairūs produktai ir jų mišiniai. Jų sudėtis įvairi ir priklauso nuo būklės, kurią norima gydyti bei gydytojo patirties. Dažniausiai yra naudojami įvairių medikamentų, vitaminų, antioksidantų, mineralinių ir augalinių medžiagų mišiniai.

Yra būklių ir ligų, kai gydymas mezoterapija yra nerekomenduojamas. Mezoterapija nerekomenduojama, jei yra nėštumas, nuo insulino priklausomas cukrinis diabetas (1 tipas), pacientai naudoja vaistus skystinančius kraują (varfariną, aspiriną, hepariną ar kitus), yra padidėjęs kraujo krešumas ir didesnė tromboembolijų tikimybė, pacientas yra sirgęs onkologinėmis ligomis ar miokardo infarktu, insultu, bei jei yra alergija naudojamai medžiagai ar preparato sudėtinei daliai. Kaip ir kiekviena procedūra, mezoterapija gali turėti šalutinių reakcijų. Ar jos pasireikš, priklauso nuo paciento būklės, naudojamo produkto ir atliekamos metodikos. Dažniausiai pastebimos nepageidaujamos reakcijos yra patinimas (edema), paraudimas (eritema), mėlynės (echimozės), poodiniai mazgeliai, odos splavos pokyčiai (použdegiminė hipo ar hiperpigmentacija). Retai galima infekcija ar alerginė odos reakcija.

Mezoterapijos kainos.

Mūsų privalumai
  • Ne visada pacientui tikslinga skirti brangias lazerines procedūras. Puikių rezultatų galima pasiekti paprastesniais metodais. Laiku paskirti gydymo metodai ilgainiui duoda labai gerus rezultatus. Pacientas gali pastebėti gerą estetinį rezultatą, išleisdamas mažiau pinigų.
  • Gydytojo dermatologo tikslas – parinkti teisingą metodą: pilingą (jų yra labai įvairių), mezoterapiją, kitą metodą ar metodų kombinaciją.
  • Dirbame tik su sertifikuotais ir mūsų pačių patikrintais geriausių kompanijų produktais odos problemoms spręsti.
  • Šias paslaugas Lazerinės Dermatologijos Centre teikia tik gydytojai dermatologai (ne kosmetologai), nes tik teisingai įvertinus odos pakitimus gali būti teisingai parinktas gydymo būdas.
  • Konsultaciją pas dermatologą dėl odos ligų galite įsigyti internetu: PIRKTI KONSULTACIJĄ
  • Kodėl verta? Perkantiems konsultaciją internetu (nuo 60 EUR) taikoma 5% nuolaida.

GALITE SUSISIEKTI SU MŪSŲ CENTRU:

Vilniuje