Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Minkštųjų audinių chirurgija (lipoma ir kiti navikai)

Hmenagiomos ir lipomos – tai dažniausiai pasitaikantys kraujagyslinės ir riebalinės kilmės gėrybinai navikai.
Lipoma- dažniausiai pasitaikantis minkštųjų audinių navikas. Esant genetiniams pokyčiams, galimi ir daugybiniai jų židiniai. Lipoma- tai minkštas, paslankus, dažniausiai neskausmingas poodinis mazgelis. Manoma, kad jos nesupiktybėja, todėl dažniausiai ir negydomos. Gydytojų pagalbos prireikia, kai lipoma padidėja ir pradeda kelti diskomfortą ar skausmus. Po chirurgo konsultacijos, esant reikalui, paskiriama operacija vietinėje nejautroje.

Hemangiomos suaugusiųjų odoje dažniausiai pasireiškia kaip ryškiai raudonos spalvos taškai, “žvaigždutės” ar storesni pažeidimai, kurie lengvai atpažįstami specialisto apžiūros metu. Vaikams įgimtos hemangiomos dažnai išnyksta per pirmus 5-9 gyvenimo metus. Šios raudonos žymės odoje gadina kosmetinį vaizdą, bet gali tapti ir rimtesnių problemų priežastimi - sukelti traumas, kraujavimą, infekuotis.
Šalinant paviršines hemangiomas, dažniausiai renkamasi lazerinį gydymo būdą.

Kai kuriais atvejais (navikas per didelis, ar yra ne odos paviršiuje bet poodyje) geriau rinktis chirurginį gydymo būdą.
Šios nedidelės operacijos atliekamos vietinėje nejautroje- šalia mazgo įduriama plona adata ir po naviku suleidžiama vietinio anestetiko (lidokaino ar bupivokaino). Vaistai suveikia iš karto ir chirurgas toliau be skausmo pašalina naviką bei susiuva žaizdą. Po operacijos lieka tvarstis, kurį reikia reguliariai keisti. Siūlai išimami po 1-2 savaičių. Iškilus problemoms, galite visada skambinti arba atvykti, mes jums padėsime.

Kainos.

Mūsų privalumai
  • Dirba profesionalūs daktarai, kurių darbo kokybę įvertino daug pacientų.
  • Dauguma  paslaugų teikiamos ambulatorijos sąlygomis, nereikia narkozės (taikoma vietinė nejautra). Paskiriama pooperacinė priežiūra ir kontrolė.
  • Minkštųjų audinių operacijos atliekamos tada, kai neįmanomas arba negalimas joks kitas gydymas.
  • Odos navikus operuoja gydytojai onkodermatologas Dr. V. Sidorovas, onkologas, chirurgas A. Mordas.
  • Konsultaciją pas dermatologą dėl odos ligų galite įsigyti internetu: PIRKTI KONSULTACIJĄ
  • Kodėl verta? Perkantiems konsultaciją internetu taikoma 5% nuolaida.

GALITE SUSISIEKTI SU MŪSŲ CENTRU:

Vilniuje