Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Mitybos plano sudarymas

Sveika mityba – kur kas geresnė savijauta ir net kur kas gražesnė išvaizda. Šiais laikais apie mitybą kalbama labai daug, tačiau kai maisto pasirinkimas toks platus, daugelis žmonių paprasčiausiai nemoka susidėlioti meniu, kuris tinka jų organizmui. Juolab, įvairios ligos, alergijos ir panašiai, kurių metu taikoma dietoterapija, skatina atidžiau apgalvoti, kokie maisto produktai Jums tinka labiausiai, o taip pat kaip juos derinti, kad per dieną suvartotumėte tiek maistinių medžiagų, kiek reikia. Pagalba – mitybos plano sudarymas, kuris padės pamiršti rūpesčius dėl kiekvieno kąsnio.

Profesionalaus mitybos plano sudarymas

Maisto planas reikalingas ir sportuojant, ir aktyviai nejudant. Bet kuriuo atveju nauda bus juntama, kadangi greičiau pasieksite norimą rezultatą. Tiesa, ne tik metant kilogramus, tačiau ir norint priaugti svorio. Kiekvienas atvejis yra individualus ir Vilniaus dietologijos centras įvertinęs Jūsų sveikatą pateiks tinkamiausią mitybos planą.

Vilniaus dietologijos centras – geriausias pasirinkimas!

  • Paslaugų kaina – konkurencinga, siūlomos profesionalios ir kokybiškos paslaugos.
  • Atliekami tyrimai, kurių metu išanalizuojama žmogaus fizinė būklė ir taip sudaromas tinkamiausias maisto planas mėnesiui.
  • Specialiai konkrečiam žmogui skirtas mitybos planas padės maitintis ne tik sveikai, tačiau tuo pačiu ir sočiai bei skaniai. Ta – ne dieta. Gausite ne tik reikalingą svarbių maistinių medžiagų kiekį, tačiau taip pat būsite aprūpintas energija visai dienai, nejaučiant alkio, sunkumo.
  • Metant svorį reikalingas ne tik palaikymas, tačiau ir profesionalo patarimai, kurie procesą padarys kuo paprastesniu ir sukeliančiu mažiau diskomforto. Vilniaus dietologijos centro specialistai suteiks išsamias konsultacijas bei atsakys į visus aktualius klausimus.
  • Jeigu reikalinga konsultacija, tačiau negalite atvykti – tokiu atveju gydytojai dietologai konsultuoja ir internetu. Susiderinsite Jums labiausiai tinkamą laiką ir gausite atsakymus į aktualius klausimus, kurie padės susitvarkyti su savo svoriu ir būti ne tik gražiu, tačiau svarbiausia – sveiku.

Susiradus specialistus svorio metimas bus kur kas paprastesnis ir sėkmingesnis. Daugelis žmonių bandydami savarankiškai numesto svorio priima drastiškus sprendimus, laikosi kardinalių dietų. To rezultatas – suprastėjusi sveikata ir energijos nebuvimas. Su specialistu tokių problemų nekils ir svorio metimas tiek moterims, tiek vyrams nekels jokio diskomforto.

Kaip atrodo mitybos planas?

Nesvarbu, ar Jums reikia priaugti svorio, ar numesti, ar planas reikalingas sportuojančioms moterims, ar toms, kurios neužsiima jokia fizine veikla, galiausiai, tiems ir toms, kurie ieško subalansuoto mitybos plano, ar esamą svorį nori išlaikyti – tokiu atveju tikslo siekti ir sveikatą gerinti reikia su profesionalais. Mitybos plano sudarymas – tai ne dieta. Tai mitybos pakoregavimas pagal kiekvieno žmogaus poreikius bei organizmą. Pateikiamas jam tinkamiausias mitybos meniu, kuris leis užtektinai pavalgyti, gauti visas reikalingas medžiagas ir nejusti alkio.

Sportuojant dažniausiai į meniu įtraukiama daugiau baltymų, kadangi aktyviai judantys žmonės siekia užsiauginti raumenukų ir išlaikyti stangrias kūno formas. Tuomet reikalingas subalansuotos mitybos planas, padėsiantis išlaikyti/ padidinti raumenų masę. Kiekvienas atvejis yra individualus, tad ir mitybos plano sudarymas varijuoja priklausomai nuo kliento.
Keleta sveikatos būklių, kada laikas susirūpinti savo kūnu

Mitybos plano kaina nedidelė palyginus su tuo, su kokiomis problemomis gali susidurti žmogus, kuris maitinasi netinkamai ir apkrauna savo organizmą nereikalingomis maistinėmis medžiagomis. Jeigu turite per didelį arba radikaliai  per mažą svorį – tokiu atveju būtina kreiptis į gydytoją dietologą. Ne dėl išvaizdos, tačiau dėl sveikatos, kadangi radikalūs svorio pokyčiai gali sukelti rimtas ligas. Jeigu skundžiatės aukštu kraujospūdžiu arba kitais širdies veiklos sutrikimais – itin svarbi mitybos peržiūrą ir korekcija. Cukrinis diabetas, antro tipo yra dar viena lėtinė liga, kurią suvaldyti galima pakoregavus mitybą. Žinoma, mitybos planas ypač rekomenduojamas tiems, kurie turi problemų su virškinimo organų sistema. Skrandžio opa, refliuksas, gastritas, vidurių užkietėjimas bei dirgliosios žarnos sindromas yra šių dienų ligos, kurios kankina vis daugiau žmonių nepriklausomai nuo jų amžiaus. Jas sukelia prasta mityba, stresas ir kt. veiksniai, tad pašalinus bent vieną dirgiklį situacija tikrai pagerėja.

Vilniaus dietologijos centras – vieta, į kurią verta kreiptis pagaliau siekiant pakeisti savo gyvenimą, padaryti jį kur kas sveikesniu ir laimingesniu. Juk praėjus geriau maitintis pagerės ir miego kokybė, nuotaika, atmintis, žmogus jausis tiesiog kur kas geriau, laisvesnis ir lengvesnis.

Gydytojo dietologo konsultacijos Vilniuje ir Klaipėdoje.

Tiesiogiai galite kreiptis į Dietos centrą, susisiekti galite:

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Telefonas: 8 659 234 16
Mobilusis telefonas: 8 652 722 60
https://www.dietoscentras.lt/

Mūsų privalumai
  • Konsultuoja ir mitybos planus sudaro gydytoja dietologė E. Kliukaitė - Sidorova.
  • Gydytojos dietologės E. Kliukaitės - Sidorovos paslaugos teikiamos Vilniuje ir Klaipėdoje.
  • Tiesiogiai galite kreiptis į Dietos centrą, susisiekti galite el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  arba telefonu: 8 659 234 16 ir 8 652 722 60.
  • Išsamiau skaitykite: http://www.dietoscentras.lt.