Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Morfologiniai melanomos tyrimai

Galutinė melanomos diagnozė nustatoma tik atlikus histologinį darinio ištyrimą. Dažniausiai atliekama ekscizinė biopsija per visą odos storį su 1- 3 mm sveikų audinių kraštu. Tai reiškia, jog pašalinamas ne tik pats darinys, bet ir nedidelė dalis aplinkinės odos. Radikalaus pašalinimo technika priklauso nuo naviko dydžio. 

Atliekant histologinį tyrimą, vertinama darinio ir jį sudarančių ląstelių architektūriniai bei struktūriniai ypatumai. Kiekvienas melanomos tipas turi savitų histologinių bruožų. Sunkiais diagnostiniais atvejais ar tiriant įtariamas melanomos metastazes, atliekami imunohistocheminiai (t. y., ląstelių žymenų) tyrimai. Taip pat atliekami molekuliniai tyrimai dėl dažniausių mutacijų (pvz., BRAF geno mutacijų). Tai svarbu planuojant gydymą sisteminiais vaistais.

Histologinio tyrimu metu nustatomas melanomos tipas, naviko storis, išplitimas į kraujagysles, pjūvio kraštai (t. y., ar navikas pašalintas radikaliai, pjūvio kraštuose nėra auglio ląstelių), augimo fazė, regresijos požymiai, invazijos gylis į odą ir kiti ligos prognostiniai parametrai.

Šio tyrimo metu gauti duomenys ne tik patvirtina galutinę diagnozę, bet ir padeda sudaryti tolesnį gydymo bei paciento stebėjimo planą. 

Diagnostikos kainos

Mūsų privalumai
  • Konsultuoja medicinos mokslų daktaras, onkodermatologas, (2001 m. - 2012 m.) dirbęs Vilniaus universiteto onkologijos institute, Viktoras Sidorovas, apgynęs daktaro disertaciją tema: „Odos melanomos prognozinių ir prediktyvinių faktorių tyrimas“;
  • Aleksandras Mordas - gydytojas chirurgas, onkologas, lazerinės medicinos specialistas. Puikiai išmanantis visus diagnostikos ir gydymo metodus. Dirba nuo 2006 m. Nuo 2007 m. Lietuvos Lazerinės medicinos draugijos narys. Taip pat dirba ir dr. E. Aukštuolienė, E. Zubrickienė, R.Šidlauskienė.
  • Lazerinio centro gydytojai specializuojasi diagnozuojant ankstyvą odos vėžio formą (stadiją): vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjo taikyti siaskopiją apgamų ištyrimui ir ankstyvos melanomos diagnostikai. Jau tūkstančiai pacientų įvertino mūsų centro darbo kokybę bei atvyksta pas mus reguliariai (profilaktiškai) pasitikrinti;
  • Kadangi taikome visus dažniausius odos vėžio gydymo metodus – parinksime efektyviausią rezultatą suteiksiančią paslaugą;
  • Konsultaciją pas dermatologą dėl odos ligų galite įsigyti internetu: PIRKTI KONSULTACIJĄ
  • Kodėl verta? Perkantiems konsultaciją internetu taikoma 5% nuolaida.

GALITE SUSISIEKTI SU MŪSŲ CENTRAIS:

Vilniuje Klaipėdoje