Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Odos atjauninimas – rejuvenizacija

Odos atjauninimas – rejuvenizacijaLaikas aplenkia mus. Aplinkos faktoriai, gyvenimo būdas palieka ženklus mūsų veiduose. Todėl dažnai jaučiamės jaunesni nei atrodome. Gera, kai gali laiką pasukti atgal – dabar tai įmanoma. Atrodyti ir jaustis geriau, sugrąžinti odai sveiką, natūralią, jaunatvišką išvaizdą, labiau pasitikėti savimi ir pozityviau žiūrėti į aplinkinį pasaulį.
Rejuvenizacija – odos atjauninimas yra pasiekiamas daugybe šiuolaikinių dermatologinių procedūrų. Pati naujausia, neagresyvi – AHA (alfa hydroxy rūgščių) pilingų derinimas su šviesos terapija.
Saulės ekspozicija, senėjimas, žalingi įpročiai ir gyvenimo būdas, įskaitant mitybą, rūkymą paankstina raukšlių atsiradimą. Pigmentacijos pasikeitimas, rudos dėmės, dėmėta, spuoguota, turinti įdubimus oda atsiranda su amžiumi arba nėštumo metu, vartojant kontraceptikus, tokia išvaizda gali būti susijusi su genetiniais faktoriais. Acne (jaunatviniai spuogai) palieka nelygumus veido paviršiuje, todėl oda praranda vientisumo ir skaistumo išvaizdą. Šios ir panašios odos problemos yra išsprendžiamos ir pagerinamos derinant pilingus su šiuolaikine šviesos terapija.

Kaip veikia AHA pilingai ?

Alfa Hydroxy rūgštys yra grupė natūraliai egzistuojančių rūgščių, kurios yra gaunamos iš cukranendrių.
Glikolio rūgščių pilingų sistema suardo tarpląstelinę, senas ląsteles jungiančią medžiagą ir taip užtikrina seno, negyvo paviršinio epidermio sluoksnio ląstelių pašalinimą nuo odos paviršiaus. Senų, pažeistų ląstelių sluoksnio pašalinimas stimuliuoja naujų ląstelių ir kolageno gamybą, odos atsinaujinimą, taip siekiant sugrąžinti odai ankstesnę skaistesnę išvaizdą. Taip pat yra sutraukiamos poros, tokiu būdu užkertamas kelias acne susidarymui. Iš karto po procedūros jūs pastebėsite odos struktūros pasikeitimą. Procedūra yra greita ir patogi, užtrunka apie 20 minučių. Priklausomai nuo siekiamų rezultatų ir rūgšties koncentracijos, iš esmės, ypatingo sveikimo periodo nėra, todėl iškart galima grįžti prie įprastos dienotvarkės. Procedūra nėra skausminga, jos metu paprastai jaučiamas tik nedidelis dilgčiojimas. Tai paviršiniai pilingai, jie dar vadinami „pietų pertraukos pilingais“, daugumą jų galima atlikti per pietų pertrauką. Po jų nereikalingas poprocedūrinis laikotarpis. Kadangi tai paviršiniai pilingai, geriausia atlikti serijas pilingų, po kiekvienos procedūros matant teigiamus pokyčius odoje.

Kokias odos problemas išsprendžia rejuvenizacija?

Siekiama pagerinti odos išvaizdą, sumažinti jos trūkumus, apimant smulkias raukšles, pigmentacijos sutrikimus, dėmėtumą. Sprendžiama komedonų, išsiplėtusių porų problema, lengvo, vidutinio sunkumo ir sunki acne (jaunatvinių spuogų) forma, paviršinis acne randėjimas, šviežios duobutės ir nelygumai, atsiradę po acne, vėjaraupių. Oda atsijaunina po saulės padarytos žalos, stambios raukšlės tampa seklesnės ir ne tokios pastebimos. Taip pat oda sulaiko daugiau drėgmės, pagerėja tonusas, ji skaistėja, tampa lygesnė, minkštesnė, sveikesnė.

Kaip veikia šviesos sistemos, siekiant atjauninti odą?

Senėjimas yra susijęs su mažėjančiu kolageno kiekiu dermoje. Oda praranda lankstumą ir gebėjimą išsaugoti drėgmę. Tampa sausesnė ir plonesnė, kadangi natūralūs regeneracijos procesai sulėtėja.
Fotosenėjimas pagreitina šiuos reiškinius, kadangi žalingi UVA ir UVB spinduliai produkuoja enzimus, kurie pablogina odos apsauginę funkciją, tokiu būdu užkerta kelią naujai kolageno gamybai.
Atliktais ląstelių aktyvacijos testais įrodyta, kad šviesos sistema turi specifinį ir unikalų ląsteles stimuliuojantį efektą, leidžiantį fotobiomoduliuoti ląstelių funkciją ir atjauninti odą. Gydymui naudojama šviesa stimuliuoja fibroblastus, todėl padidina naujo kolageno produkciją ir gamybos greitį, kolageno ir elastinių skaidulų produktyvumą ir apykaitą odoje, sparčiau surikiuojami susintezuoti kolageno pluoštai, to pasekoje oda tampa pilnesnės ir labiau įsitempusios išvaizdos, atrodo sveikesnė, atjauninta. Šviesos terapijos veikimo mechanizmas taip pat stimuliuoja imunologinę odos funkciją. Dėl šios priežasties pagerėjimas tęsiasi ilgai nuo paskutinės procedūros. Šviesos sistemų stimuliuojama ir neo-vaskuliarizacija, todėl paspartėja kraujo apytaka odoje, pagerėja aprūpinimas deguonimi ir toksinų pašalinimas, oda tampa labiau švytinti. Šviesos terapija yra neinvazyvi, nekausminga, saugi ir atpalaiduojanti procedūra, po kurios nepasireiškia eritema. Procedūra gali būti atliekama pacientui patogiu laiku, nėra poprocedūrinio laikotarpio. Pati procedūra trunka 20 minučių.

Kodėl pilingai derinami su šviesos sistemomis ?

AHA pilingai veikia mikro-plonus, pačius paviršinius epidermio sluoksnius, pašalindami matomus išorinius senėjimo požymius, o šviesos sistemos šalina senėjimo požymius iš vidaus, stimuliuodamos vidinius ląstelių mechanizmus, tokiu būdu po procedūrų pasiektas efektas matomas iš karto ir išlieka ilgai.
Be anksčiau minėtų teigiamų efektų odos rejuvenizacijai, šviesos sistemos pagreitina popilinginį odos atsinaujinimą, eritemos sumažėjimą, smulkių epidermio įtrūkimų sugijimą, todėl po procedūrų nėra poprocedūrinio laikotarpio. Retais atvejais naudojant aukštų koncentracijų rūgščių pilingus jis būna minimalus. Jau tą pačią dieną galima grįžti į darbą ar prie įprastos veiklos.

Kiek procedūrų reikės ?

Tai priklausys nuo norimų pasiekti rezultatų ir esamos odos būklės. Jau po vienos procedūros yra matomi odos struktūros ir spalvos pokyčiai. Pokyčiai bus labai subtilūs. Oda atrodys paskaistėjusi, sveikesnė, lygesnė. Po keturių – šešių procedūrų reikšmingi odos struktūros ir išvaizdos pokyčiai. Sumažėja smulkios ir stambios raukšlės, hiperpigmentacija, išsilygina duobutės po acne, suvienodėja odos paviršius. Procedūrų skaičius parenkamas individualiai ar priklausomai nuo siekiamų rezultatų, kiek pageidauja pacientas. Procedūrų skaičius gali siekti nuo 1-12.

Kaip dažnai atliekamos procedūros?

Procedūros atiekamos kas 10-14 dienų.

Kurios odos sritys gali būti gydomos ?

Gali būti gydomas veidas, kaklas, krūtinė, nugara, rankos ir net kojos. Visos kūno odos sritys gerai toleruoja Aha pilingus, juos derinant su šviesos terapija.

Ar procedūros skausmingos ?

Alfahydroksi pilingų procedūrų metu, priklausomai nuo koncentracijos, jaučiamas nedidelis dilgčiojimas, kuris trunka kelias minutes. Po procedūros joks diskomfortas nejuntamas. Šviesos procedūros yra visiškai neskausmingos, atpalaiduojančios.

Sužinokite, kokios yra odos atnaujinimo kainos.

Mūsų privalumai
  • Ne visada pacientui tikslinga skirti brangias lazerines procedūras. Puikių rezultatų galima pasiekti paprastesniais metodais. Laiku paskirti gydymo metodai ilgainiui duoda labai gerus rezultatus. Pacientas gali pastebėti gerą estetinį rezultatą, išleisdamas mažiau pinigų.
  • Gydytojo dermatologo tikslas – parinkti teisingą metodą: pilingą (jų yra labai įvairių), mezoterapiją, kitą metodą ar metodų kombinaciją.
  • Dirbame tik su sertifikuotais ir mūsų pačių patikrintais geriausių kompanijų produktais odos problemoms spręsti.
  • Šias paslaugas Lazerinės Dermatologijos Centre teikia tik gydytojai dermatologai (ne kosmetologai), nes tik teisingai įvertinus odos pakitimus gali būti teisingai parinktas gydymo būdas.
  • Konsultaciją pas dermatologą dėl odos ligų galite įsigyti internetu: PIRKTI KONSULTACIJĄ
  • Kodėl verta? Perkantiems konsultaciją internetu taikoma 5% nuolaida.

GALITE SUSISIEKTI SU MŪSŲ CENTRU:

Vilniuje