Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Paslaugos

Lazerinės dermatologijos centre teikiamos aukšto lygio medicininės paslaugos. Atliekama moderni odos gerybinių ir piktybinių navikų, odos bei lytiškai plintančių ligų diagnostika ir gydymas. Jus konsultuos savo srities specialistai, gydytojai, mokslo daktarai.

Mūsų centre naudojama moderniausia Baltijos šalyse diagnostinė ir gydymo aparatūra. Procedūros atliekamos naujos kartos lazeriais. Ypač didelę patirtį turime diagnozuojant ir gydant odos navikus (melanoma, bazalioma, plokščialąstelinė karcinoma, apgamai, karpos ir t.t.). Visą laiką stengiamės pasiūlyti mūsų pacientams kuo efektyviausią ir saugiausią gydymą. Pirmi Baltijos šalyse pradėjome gydyti nagų grybelį lazeriu. Turime sukaupę ne mažą patirtį ir šioje sudėtingoje srityje. Taip pat atliekame visą spektrą lazerinių procedūrų, kurios jau yra įprastos ir standartinės (kraujagyslių, pigmentinių dėmių, plaukų šalinimas, randų ir raukšlių korekcija).

Galime padėti šiuolaikiškomis priemonėmis atsikratyti celiulito, nepageidaujamų riebalinių sankaupų, atlikti kūno kontūrų formavimo procedūras. Plačiau apie mūsų paslaugas galima pažiūrėti meniu skyriuje.

Pas mus paslaugas galite įsigyti internetu - PIRKTI PASLAUGĄ

Kodėl verta pirkti internetu?

- Pigiau. Nes sutaupomas kliento ir centro laikas.

- Patogiau. Nereikia laukti registratūroje prie kasos.

Akcijos:

Išskirtinė kaina PRP veido procedūrai. Pasitik pavasarį su natūraliai atjauninta oda tik už 199 Eur! Šios procedūros pagalba sumažinamas raukšlelių kiekis, oda tampa lygesnė, skaistesnė, stangresnė.
Pasiūlymas galioja iki Gegužės 1 dienos. Paskubėkite!
*Paslaugos atliekamos tik Vilniuje.
**Atliekant procedūrą reikalinga dermatologo konsultacija.

Lytiškai plintančios infekcijos - aktualu pasitikrinti ne tik esant padidėjusiai rizikai, tačiau ir profilaktiškai – kartą per metus. Taip pat – prieš pradedant artimus santykius su nauju žmogumi. Iki Gegužės 1 d. kviečiame pasitikrinti nuo LPL sukelėjų (Chlamydia trachomatis, Ureaplasma urealyticum, Ureaplasma parvum, Mycoplasma genitalium, Mycoplasma hominis, Neisseria gonorrhoeae) tik už 38 Eur. Paskubėkite!
*Paslaugos atliekamos tik Vilniuje.
**Atliekant tyrimus reikalinga gydytojo dermatovenerologo konsultacija.