Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Pigmentinių dėmių balinimas cheminiu pilingu

Ultravioletiniai saulės spinduliai sendina mūsų odą. Jiems veikiant oda įgauna rudą atspalvį. Jauname amžiuje pigmentacija yra tolygi ir estetiška, tačiau, metams bėgant, nuo saulės patamsėjusi oda dažnai tampa nebe tokia graži. Netolygi pigmentacija (rudos dėmės) pirmiausia atsiranda viršutinės lūpos, nosies, skruostų, kaktos, vėliau ir smilkinių odos srityse. Ši lėtinė odos liga vadinama melazma, ji dažnesnė moterims, bet pasitaiko ir vyrams.

Melazma būdinga ne tik vyresnio amžiaus žmonėms, ji pasireiškia ir jaunesnėms moterims nėštumo metu arba vartojant kontraceptinius vaistus. Nors melazmos reiškiniai sumažėja pasibaigus nėštumui arba nutraukus kontraceptikų vartojimą, netolygi pigmentacija gali išlikti iki 5 metų.

Melazmos gydymas

Reikia vengti saulės, nes jos spinduliai ne tik išryškina pigmentacijos netolygumus, bet ir skatina naujų dėmių atsiradimą. Patartina naudoti apsaugines priemones nuo saulės būnant lauke net ir debesuotą dieną. Yra daug šviesinančių cheminių medžiagų, kurios dedamos į balinančias kosmetikos priemones, tačiau dažniausiai vien tik jų nepakanka. Geriausią gydomąjį efektą galima pasiekti kombinuojant gydymą – kasdien naudojant specialius tepamus vaistus, reguliariai atliekant paviršinius balinančius cheminius odos šveitimus. Esant sunkesniam melazmos atvejui ir norint visiškai išlyginti odos spalvą, gydymą tenka papildyti intensyvios pulsinės šviesos (IPŠ) procedūromis.

Turite daugiau klausimų dėl odos balinimo? Į Jūsų klausimus atsakys ir reikalingą gydymo būdą parinks gydytojas dermatologas konsultacijos metu. Mūsų centre atliekami paviršiniai balinantys cheminiai  pilingai, dėmių šalinimas IPŠ.

KAINOS.

Mūsų privalumai
  • Ne visada pacientui tikslinga skirti brangias lazerines procedūras. Daug ką galima pasiekti paprastesniais metodais. Laiku paskirti gydymo metodai ilgainiui duoda labai gerus rezultatus. Pacientas gali pastebėti gerą estetinį rezultatą, išleisdamas mažiau pinigų.
  • Gydytojo dermatologo tikslas – parinkti teisingą metodą: pilingą (jų yra labai įvairių), mezoterapiją, kitą metodą ar metodų kombinaciją.
  • Dirbame tik su sertifikuotais ir mūsų pačių patikrintais geriausių kompanijų produktais odos problemoms spręsti.
  • Šias paslaugas Lazerinės Dermatologijos Centre teikia tik gydytojai dermatologai (ne kosmetologai), nes tik teisingai įvertinus odos pakitimus, gali būti teisingai parinktas gydymo būdas.
  • Konsultaciją pas dermatologą dėl odos ligų galite įsigyti internetu: PIRKTI KONSULTACIJĄ
  • Kodėl verta? Perkantiems konsultaciją internetu taikoma 5% nuolaida.

GALITE SUSISIEKTI SU MŪSŲ CENTRU:

Vilniuje