Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Plaukų slinkimo gydymas

Sveiki, žvilgantys ir spindintys plaukai yra neatsiejama mūsų grožio dalis. Pagrindinės priežastys skatinančios plaukų slinkimą yra nuolatinis stresas, skydliaukės ligos, mažakraujystė. Taip pat vartojami medikamentai, sezoniškumas, genetika ir įvairios odos ligos, kurios taip pat daro įtaką plaukų slinkimui bei nuplikimui.

Plaukų slinkimo gydymas įvairiais gydomaisiais šampūnais ar kaukėmis ilgai užtrunka, o kartais netgi dar labiau pakenkia ir pažeidžia plaukus. Norint išspręsti šią problemą reikėtų kreiptis į specialistus, kurie atliks diagnostiką, nustatys pagrindines plaukų slinkimo priežastis bei paskirs pačias efektyviausias gydymo priemones.

Plaukų slinkimo gydymas

 

Pagrindiniai plaukų slinkimo simptomai – tai ploni, silpni, lūžinėjantys, neblizgūs plaukai. Kartais išsausėjusi galvos oda, spalvos pokyčiai ir kt. 

Plaukų slinkimo gydymui taikomos pačios efektyviausios priemonės. Kiekvienam pacientui gydymas paskiriamas individualiai. Gali būti taikoma mezoterapija arba PRP (trombocitais praturtintos plazmos) procedūros.

Mūsų klinikoje taikomos procedūros įvairioms plaukų slinkimo rūšims gydyti:

• Androgeniniam nuplikimui (t. y. vyriško tipo nuplikimui, kurį sąlygoja hormoniniai bei genetiniai veiksniai);
• Židininiam nuplikimui;
• Difūziniam nuplikimui, kuris atsiranda dėl nuolat jaučiamo streso, sezoniškumo, o moterims po gimdymo ir kt.;
• Plaukų slinkimo profilaktikai.

Mezoterapija – saugi ir efektyvi procedūra, padedanti sustabdyti plaukų slinkimą. Šios procedūros metu mikroinjekcijų pagalba į odą suleidžiamos biologiškai aktyvios medžiagos tokios, kaip vitaminai, amino rūgštys, mikroelementai, hialiurono rūgštis ir kt. Mezoterapija aktyvina galvos odos kraujotaką ir drėkinimą bei aprūpina plauką jo augimui reikalingomis medžiagomis. Taip pat tokia procedūra stiprina plaukų šaknis, stimuliuoja plaukų augimą, mažina plaukų slinkimą bei gerina odos būklę.

Ši procedūra atliekama bet kurio amžiaus vyrams ir moterims. Pagal tai, kiek yra pažeisti plaukai, kiek intensyviai pasireiškia jų slinkimas bei koks yra žmogaus amžius, priklauso ir procedūrų skaičius. Paprastai mezoterapijos procedūrų kursą sudaro 5 – 7 procedūros, kurios turi būti atliekamos, kas 7 – 10 dienų, o po to tęsiamas palaikomasis gydymas vieną kartą per 1 – 3 mėnesius pagal poreikį. 1 – 2 dienas po atliktos procedūros nerekomenduojama plauti galvos ir eiti į baseinus ar pirtis.

Taip pat mūsų klinikoje plaukų slinkimo gydymui atliekama ir PRP (trombocitais praturtintos plazmos, angl. Platelest rich plasma) procedūra. PRP procedūra, efektyviai stabdanti plaukų slinkimą, išgaunama iš paties žmogaus kraujo. Pirmiausiai atliekama injekcija – tai trombocitais praturtinta kraujo plazma. Procedūros metu pacientui iš venos paimama 25 ml kraujo. Jis apie 5 minutes centrifūguojamas, kol gaunamas specialus trombocitų koncentratas. Šiame koncentrate trombocitų yra 8 kartus daugiau nei kraujyje. PRP procedūros metu trombocitai mikroinjekcijų pagalba suleidžiami į kalpo odą. Augimo faktorių savo sudėtyje turintys trombocitai turi labai teigiamą poveikį odos būklei, tuo pat metu skatinant plaukų augimą. PRP procedūrų skaičius yra individualus kiekvienam žmogui ir paskiriamas pagal kiekvieno paciento plaukų slinkimo intensyvumą bei kitus svarbius faktorius. Kai kuriais atvejais gali prireikti net ir kelių procedūrų. Procedūros kartojamas rekomenduojamas kas 3 mėnesius.

PRP procedūros negalima atlikti esant:

• kraujo krešėjimo sutrikimams;
• imunosupresijai;
• cukriniam diabetui;
• kepenų funkcijos nepakankamumui;
• ūmioms bei lėtinėms infekcijoms.

PRP procedūros nerekomenduojamos asmenims, kurie gausiai rūko bei dažnai vartoja alkoholį. Taigi, jeigu turite šią problemą ir pavargote kovoti su plaukų slinkimu, nes jokios priemonės nepadeda, kreipkitės į specialistą, kuris Jums paskirs pačią efektyviausią gydymo procedūrą.

Procedūrų kainos pateiktos: http://www.lazeriniscentras.lt/lt/kainos
Procedūros atliekamos tik Vilniuje.

Mūsų privalumai

GALITE SUSISIEKTI SU MŪSŲ CENTRU:

Vilniuje 

PUSLAPIO NAVIGACIJA:

  1. Plaukų slinkimo gydymas
  2. Pagrindiniai plaukų slinkimo simptomai 
  3. Procedūros plaukų slinkimo gydymui
  4. Mezoterapija 
  5. PRP procedūra