Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

PRP procedūra

Išskirtinė kaina PRP veido procedūrai. Pasitik vasarą su natūraliai atjauninta oda tik už 199Eur! Šios procedūros pagalba sumažinamas raukšlelių kiekis, oda tampa lygesnė, skaistesnė, stangresnė.
Pasiūlymas galioja iki kovo 1 dienos. Paskubėkite!
*Paslaugos atliekamos tik Vilniuje.
**Atliekant procedūrą reikalinga dermatologo konsultacija.


Kas yra trombocitais praturtinta plazma (platelet rich plasma – PRP)?

Tai natūralus produktas, sukurtas iš paties paciento kraujo. Nedidelis kiekis kraujo yra paimamas iš paciento venos į sterilų mėgintuvėlį, dedamas į specialią centrifugą, atskiriami baltieji ir raudonieji kraujo kūneliai, paliekant išgrynintą kraujo plazmą su trombocitais, kurių kiekis yra kelis kartus didesnis nei paprastai būna kraujyje. Tokia paruošta plazma vadinama trombocitais praturtinta plazma (PRP). Nenaudojami jokie sintetiniai pakaitalai ar priedai, todėl sumažėja šalutinių reakcijų tikimybė.
PRP jau seniai naudojama medicinoje: ortopedijoje, odontologijoje, rekonstrukcinėje chirurgijoje, tačiau pastaruoju metu pastebėtas jos teigiamas poveikis ir įvairiose dermatologinėse srityse, žaizdų gyjime, kosmetologijoje. Gali būti leidžiama į veido, dekolte, kaklo, plaštakų odą, plaukų sritį.
Moksliniais tyrimais įrodyta, kad PRP skatina kolageno ir elastino sintezę odoje, taip pat slopina saulės sukeltus pažeidimus bei odos senėjimą, efektyvus plaukų slinkimo gydymui.

Kaip PRP veikia?

Trombocitai – tai kraujo ląstelės, dalyvaujančios žaizdų gyjime ir stimuliuojančios naujų ląstelių susidarymą. PRP, suleista į odą, aktyvina jūsų pačių kolageno ir elastino sintezę, skatina audinių atsinaujinimą (regeneraciją) – visa tai natūraliu būdu atjaunina odą: sumažėja raukšlelių skaičius, oda tampa lygesnė, skaistesnė, stangresnė.

Kuo PRP skiriasi nuo kitų injekcijų ir užpildų?

Užpildai – tai sintetiniu būdu išgauta hialurono rūgštis, kuri leidžiama į atskiras raukšles ir problemines vietas, dažniausiai raukšlėms kaktoje, aplink burną ar paputlinti lūpas. Hialurono r. pritraukia vandens molekules, taip didindama tūrį ir apimtis – raukšlės išsilygina, lūpos tampa putlesnės.
PRP stimuliuoja Jūsų pačių kolageno sintezę viso veido odoje, o ne tik tam tikrose raukšlėse. PRP gali būti naudojama veido, dekoltė, kaklo, plaštakų srityse ir gerina bendrą odos būklę – stangrina, lygina paviršių, spalvą ir gali būti naudojama ten, kur užpildai bei kitos injekcijos negalimos.
Žinoma, užpildai, botulino toksino injekcijos, lazerinės procedūros gali būti kombinuojamos kartu su PRP tam, kad užtikrinti visokeriopą ir optimaliausią odą atjauninantį efektą.

Kada taikoma PRP?

• Odos atjauninimui: raukšlės, prarastas odos stangrumas, odos papilkėjimas, spalvos netolygumas
• Plaukų slinkimo gydymui
• Žaizdų gyjimo skatinimaui
• Randų gydymui
• Pigmentinių dėmių gydymui

Kaip atliekama PRP procedūra?

Paimamas nedidelis kiekis kraujo iš Jūsų venos į sterilų buteliuką. Tuomet buteliukas yra nucentrifuguojamas – atskiriami tam tikri kraujo komponentai, išgryninama kraujo plazma su trombocitais (PRP), kuri ir bus leidžiama į Jūsų odą. Tokiame paruoštame preparate trombocitų skaičius yra kelis kartus didesnis nei paprastai būna kraujyje. Kol PRP ruošiamas, Jūsų veidas ar kita zona, kurią planuojama gydyti bus paruošta procedūrai. Gali būti naudojamas vietinis nuskausminimas (specialus kremas), todėl injekcijos sukelia tik minimalų diskomfortą, yra neskausmingos. Daromos dauginės injekcijos plona adata į odą. Procedūra trunka 30-60 min. Po procedūros būna laikinas paraudimas, patinimas, gali susidaryti mėlynės, kurios dažniausiai išnyksta per 4-7 dienas. Kadangi PRP pagaminama iš Jūsų kraujo, šalutinių reiškinių dažnis sumažėja iki minimumo.

Kiek PRP procedūrų reikia?

Procedūros efektas pradedamas matyti po 3-4 sav. ir degeneraciniai procesas tęsiasi ilgą laiką. Dažniausiai rekomenduojamos 2-3 PRP procedūros su 1-2 mėn. pertrauka. Rekomenduojama kartoti kas 6-12 mėn.
PRP procedūros gali būti kombinuojamos ir su kitomis jauninančiomis procedūromis: botulino toksinu, užpildais, lazerinėmis procedūromis.

Kokie šalutiniai PRP procedūros reiškiniai?

Patinimas, paraudimas, mėlynės, infekcija, efekto stoka.

Kada negalima atlikti PRP procedūros?

Nėščioms, maitinančioms, sergantiems sisteminėmis jungiamojo audinio, autoimuninėmis, onkologinėmis ligomis, turintiems krešėjimo sutrikimų, linkusiems į randėjimą pacientams, esant aktyviai infekcijai veide (pvz.: lūpų pūslelinė). Ar procedūra atlikti galima nusprendžiama konsultacijos metu.

Odos priežiūra po PRP procedūros

Procedūros atlikimo dieną negalima eiti į pirtį, aktyviai sportuoti, vartoti alkoholio. Apie 2 sav. Po procedūros vengti saulės, rekomenduojama naudoti saulės apsauginius kremus, SPF50.
Reikia tepti po procedūros skirtą drėkinamąjį kremą 1-2 sav.

Mūsų privalumai
 • Procedūroms naudojame tik aukščiausios kokybės pasaulyje pripažintų gamintojų įrangą.
 • Skirtingo tipo odos pakitimams, efektyviausiai taikomi skirtingi korekcijos metodai. Lazerinės Dermatologijos Centre naudojame visus odos pakitimų korekcijos metodus, todėl gausite tai, kas labiausiai tinka, o ne „tai, kas yra“.
 • Exilis procedūra yra neintervencinė (nereikia nuskausminimo, pjūvių ir chirurgo pagalbos).
 • Injekciniuose metoduose naudojame tik sertifikuotus, geriausių gamintojų produktus.
 • Konfidencialumą garantuojame.
 • Konsultaciją pas dermatologą dėl odos ligų galite įsigyti internetu: PIRKTI KONSULTACIJĄ
 • Kodėl verta? Perkantiems konsultaciją internetu taikoma 5% nuolaida.

GALITE SUSISIEKTI SU MŪSŲ CENTRU:

Vilniuje 

PUSLAPIO NAVIGACIJA:

 1.  Kas yra PRP?
 2.  Kaip PRP veikia?
 3.  Kuo PRP skiriasi nuo kitų injekcijų ir užpildų?
 4.  Kada taikoma PRP?
 5.  Kaip atliekama PRP procedūra?
 6.  Apie PRP procedūrą