Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

PRP procedūra plaukų slinkimui gydyti

Plaukų slinkimas – tai nemaloni daugelio žmonių problema. Net 60 proc. moterų ir 40 proc. vyrų susiduria su nuolat slenkančiais plaukais. Dažniausiai žmonės sunerimsta tik tada, kai šukuodamiesi plaukus, šepetyje lieka itin daug plaukų. Kartais apie problemą praneša ir nuolat ant rūbų, vonios kambaryje po galvos plovimo ar net ryte pabudus ant pagalvės pastebimi kuokštai plaukų.

Plaukų slinkimas yra natūralus procesas, kadangi plaukams būtina atsinaujinti ir ataugti vis iš naujo. Tačiau, ką daryti, jeigu Jus pradėjo kankinti intensyvus plaukų slinkimas ir jokios plaukų priežiūros priemonės, geriami vitaminai, kaukės ir kitos priemonės nepadeda sustabdyti šios problemos?

Intensyviam plaukų slinkimui įtaką daro daugelis priežasčių. Plaukai gali slinkti dėl:

• hormonų pokyčių organizme;
• netinkamos dietos, mitybos sutrikimų (kai vartojamuose maisto produktuose trūksta geležies, mikroelementų, tam tikrų mineralų ar vitaminų);
• organizme vykstančių uždegimo procesų;
• įvairių ligų, pvz., sergant kepenų, tulžies pūslės, infekcinėmis ligomis, patyrus organizmo intoksikaciją ir kt.;
• sutrikusios medžiagų apykaitos;
• netinkamos plaukų priežiūros;
• nusilpusio imuniteto, nuolat patiriamo streso, įtampos, nuotaikos svyravimų;
• aplinkos poveikio, nepakankamai būnant gryname ore ir t.t.

Jeigu išbandėte visas priemones nuo plaukų slinkimo ir šios problemos Jums vis tiek išspręsti nepavyko, galime Jums pasiūlyti ypač efektyvią PRP procedūrą plaukų slinkimui gydyti. Ši procedūra yra saugi, kadangi gydymui naudojama plazma yra pagaminama iš paties paciento kraujo. Procedūros metu iš venos yra paimamas 25 ml kraujo kiekis, jis centrifūguojamas ir specialiai paruošiamas. 

Išgauta ir trombocitais praturtinta plazma (PRP) po vietinio nuskausminimo yra suleidžiama į reikiamus taškus. 

Minimalus skausmas jaučiamas tik tuomet, jeigu Jūsų oda yra ypač jautri. Praėjus maždaug trims ar keturiems mėnesiams po pirmosios PRP procedūros atlikimo, plaukai pradeda augti ir tampa pastebimais. PRP procedūros metu ir po jos trombocitai atpalaiduoja augimo faktorius, kurie atsakingi už plauko augimo ciklą. PRP (trombocitais praturtinta plazma) aktyvuoja plauko folikulų dalijimąsi. PRP terapijos plaukams efektas po kiekvienos procedūros didėja ir tampa vis labiau pastebimas.

PRP procedūrą plaukų slinkimui gydyti rekomenduojama kartoti kas 2 – 3 mėnesius, o atliekamų PRP procedūrų skaičių paskiria gydytojas specialistas, kuris įvertina Jūsų plaukų slinkimo intensyvumą, kontraindikacijas ir kitus gydymui svarbius faktorius.

PRP procedūros plaukų slinkimo gydymui nerekomenduojama atlikti sergantiems onkologinėmis, autoimuninėmis, jungiamojo audinio ligomis, esant nėštumui, maitinančioms moterims, esant infekcijoms.

Susidūrus su intensyviu plaukų slinkimu, kuris iš tiesų kelia didelį nerimą, patariama kreiptis į gydytoją specialistą. Labai svarbu laiku atkreipti dėmesį į su plaukais susijusius pokyčius, kadangi tai praneša apie galimai kitų ligų egzistavimą. Plaukų slinkimui būtina užkirsti kelią, o vienas iš efektyviausių būdų – PRP procedūra.

Ši procedūra atliekama Vilniuje.
PRP procedūros kaina nuo 260 Eur.

Mūsų privalumai
  • Dirba profesionalūs daktarai, kurių darbo kokybę įvertino daug pacientų.
  • Plaukų slinkimą PRP procedūromis gydo Dr. E. Aukštuolienė, E. Zubrickienė.
  • Konsultaciją pas dermatologą dėl odos ligų galite įsigyti internetu: PIRKTI KONSULTACIJĄ
  • Kodėl verta? Perkantiems konsultaciją internetu taikoma 5% nuolaida.

GALITE SUSISIEKTI SU MŪSŲ CENTRU:

Vilniuje 

PUSLAPIO NAVIGACIJA:

  1. Kas yra plaukų slinkimas?
  2. Dėl ko plaukai gali slinkti?
  3. Kas yra PRP procedūrą?
  4. PRP procedūros kaina