Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu
Perkant konsultaciją internetu taikome 5% nuolaidą: rinktis paslaugas

Vilnius
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Klaipėda
+370 46 344343
+370 659 57976

Riebalinės sankaupos

Daugelis moterų skundžiasi atskirų kūno vietų netobulumu. Dėl įvairių priežasčių (genetika, netinkamai atliktos liposakcijos pasekmės, anatominiai ypatumai) mūsų kūno riebalai gali pasiskirstyti netolygiai. Moterims riebalinės sankaupos dažnai susikaupia klubų, pilvo, nugaros srityse. Dažniausiai moterys pradeda laikytis įvairių dietų, sportuoti, bet greitai pastebi, kad riebalinės sankaupos nuo problematiškų vietų nepasišalina, o kartais net ir nemažėja. Įvairūs masažai, „taurės“, limfodrenažinės metodikos dažnai taip pat nepadeda. Džiugu, kad šiuo metu yra naujas metodas, kuris gali padėti spręsti šią problemą.

EXILIS - riebalinio audinio šalinimas nechirurginiu būdu

Exilis neinvazyvus gydymo būdas riebalinių sankaupų performavimui. Tai CE, ISO ir FDA (Food and Drug Administration) sertifikatais patvirtintas prietaisas, kurio pagalba ne chirurginiu būdu, naudojant radiodažnuminę ir ultragarso energiją sumažinamas riebalinis audinys. Procedūros metu naudojamos saugios radio bangos kaitina bei sušildo odą ir riebalines ląsteles. Ši terminė energija paskatina metabolinį riebalų ląstelių aktyvumą, dėl ko jos sumažėja ir susitraukia. Exilis yra viena iš pirmųjų sistemų, kurios realiai leidžia sumažinti kūno apimtis. Kombinuojant radiodažnuminę ir ultragarso energiją su šaldymu galima gydyti visas pageidaujamas kūno vietas, kur susikaupę riebalai ir kur norima stangresnės odos.Mokslinių ir klinikinių tyrimų metu įrodytas šio metodo saugumas bei efektyvumas mažinant riebalinį audinį. Dėl puikių estetinių rezultatų jis yra pelnęs pasaulio pripažinimą tarp gydytojų ir pacientų.

Paskutiniais dešimtmečiais estetinė medicina labai greitai vystosi ir auga. Yra daugybė gydymo būdų, kuriais siekiama sumažinti riebalų kiekį norimose ir problematinėse kūno vietose. Neinvazinės procedūros, tokios kaip ultragarsas, radiodažnuminė terapija, užsitarnauja vis didesnį populiarumą gydytojų ir pacientų tarpe, kaip efektyvūs, netraumuojantys gydymo būdai, kurių pagalba galima pasiekti gerus rezultatus atliekant kūno kontūro formavimą ir norint pastangrinti odą. Iki šiol nebuvo sukurta sistema, galinti apjungti kelis gydymo metodus. Exilis - vienintelis aparatas pasaulyje, kuriame veikimo mechanizmas pagrįstas derinant radio dažnio ir ultragarso poveikį odai ir riebaliniam audiniui.

Poveikis riebaliniam audiniui Ultragarso bangų pagalba pasiekiami gilesni riebalinio audinio sluoksniai, o specialus šaldomasis daviklis reguliuoja odos temperatūrą ir neleidžia perkaitinti jos struktūrų. Proceso metu išsiskyrę mechaninės bangos paveikia fibrozines riebalinio audinio pertvaras, atskiriančias riebalines ląsteles į skilteles. Taip yra išlaisvinamos riebalinių ląstelių grupės, riebalinė ląstelės tampa daug imlesnės gydymui. Aukšto dažnio energija sukelia riebalinio audinio kaitimą, dėl to padidėja metabolinis aktyvumas, sukeliantis lokalią lipolizę- riebalinių ląstelių dydis sumažėja ir riebalinio audinio sluoksnis suplonėja. 

Mūsų privalumai

 

  • Skirtingo tipo estetiniams pakitimams (celiulitas ar riebalinės sankaupos, odos nudribimas), efektyviausiai taikomi skirtingi korekcijos metodai. Lazerinės Dermatologijos Centre naudojame visus odos pakitimų korekcijos bei gydymo metodus, todėl suteiksime Jums tai, kas labiausiai tinka, o ne „tai, kas yra“. Mes taikome tik kliniškai patvirtintus metodus (jų veiksmingumas įrodytas klinikiniais tyrimais).
  • Mūsų siūlomos paslaugos suteikia efektyvesnį rezultatą per trumpesnį laiką (pavyzdžiui, keturios Exil’io procedūros suteikia geresnį rezultatą, nei 20 seansų, nors ir pas labai gerą masažuotoją, kuris atliktų procedūras rankomis).
  • Nepadėjus mūsų centre taikomiems metodams, vienintelis įmanomas efektyvus žingsnis – chirurginė intervencija.
  • Exil’io (BTL) procedūra yra neintervencinė (nereikia nuskausminimo, pjūvių ir chirurgo pagalbos). Šis metodas gali būti taikomas atskirai arba kombinuojant su kitomis procedūromis, norint pasiekti geriausią rezultatą.
  • Kūno kontūrų formavimo procedūras atlieka R. Vasilevičiūtė.
  • Vieni pirmujų Lietuvoje pradėjome teikti kūno kontūrų formavimo Exil’io (BTL) paslaugas.
  • Procedūroms naudojame tik aukščiausios kokybės pasaulyje pripažintų gamintojų įrangą.
  • Konfidencialumą garantuojame.
  • Konsultaciją pas dermatologą dėl odos ligų galite įsigyti internetu: PIRKTI KONSULTACIJĄ
  • Kodėl verta? Perkantiems konsultaciją internetu taikoma 5% nuolaida

GALITE SUSISIEKTI SU MŪSŲ CENTRAIS:

Vilniuje Klaipėdoje