Филиалы:
Выберите язык:

Зарегистрируйтесь на консультацию по телефону или интернету
При приобретении консультации через интернет предоставляется 5% скидка выбрать услуги

Вильнюс
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Клайпеда
+370 46 344343
+370 595 7976

Krūties vėžys. Priežastys ir veiksniai, lemiantys ligos atsiradimą

Krūties vėžys - viena baisiausių onkologinių ligų, pasireiškianti moterims, tačiau ja kartais suserga ir vyrai. Statistiniais duomenimis nustatyta, kad kasmet žmonių, sergančių krūties vėžiu vis daugėja, tad kyla klausimas: kaip nuo šios ligos apsisaugoti?

Подробнее...

Ar maitinatės sveikai?

Mityba. Mityba. Mityba. Tai žodis, kurį žmogus pavartoja net kelis kartus per dieną. Maistas pastoviai sukasi daugelio galvose, ir ne be reikalo. Jis yra pagrindinis energijos tiekėjas, gyvybės šaltinis, sveikatos ir organizmo veiklos palaikytojas. Maistas yra tai, be ko nei vienas neišgyventų. Tačiau, jeigu kalba pakrypsta link mitybos, kiekvienas turėtų pasirūpinti, kad jinai būtų tinkamai sunormuota ir sveika.

Подробнее...

Gausiam prakaitavimui stop! Į pagalbą ateina Jonoforezė!

Tikrai ne vienas pasaulyje žmogus susiduria su gausiu prakaitavimu, kitaip vadinamu hiperhidroze. Hiperhidrozės atsiradimą lemia tam tikros ligos, taip pat tai gali būti nervingumo pasekmė. Ši liga skirstoma į fiziologinę (sunkumų kilnojimas, aukšta temperatūra lauke, karštų gėrimų vartojimas) ir patologinę (sirgimas skydliaukės ligomis, tuberkulioze).

Подробнее...

Skubu: kur rasti patikimą kraujagyslių chirurgą?

kraujagyslių chirurgas VilniujeKad ir kuriame pasaulio krašte begyventumėte, susidūrus su liga, nebegalvojama apie lokaciją ar atstumus. Tokiose situacijose pagrindinis noras būna kuo greičiau pasveikti ir atsikratyti kamuojančios ligos. Žinoma, ne ką mažesnis dėmesys yra skiriamas ir specialisto paieškai, be kurio sunkiai išsiverčiama sutrikimų gydymo procese.

Подробнее...