Филиалы:
Выберите язык:

Зарегистрируйтесь на консультацию по телефону или интернету
При приобретении консультации через интернет предоставляется 5% скидка выбрать услуги

Вильнюс
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Клайпеда
+370 46 344343
+370 595 7976

Prakaitavimas naktimis

Prakaitavimas naktimisŽmogaus nervų sistema į emocijas reaguoja pagreitėjusiu širdies ritmu, padažnėjusiu kvėpavimu ir padidėjusiu raumenų tonusu. Kai mūsų organizmas yra įtemptoje situacijoje, sureaguoja ir prakaito liaukos, kurios pradeda išskirti prakaitą. Ši būklė yra kasdienė mūsų gyvenimo dalis, tačiau, ką daryti, kuomet naktimis, „pila“ prakaitas ir rytais pabundate visas šlapias nuo prakaito? Kodėl taip nutinka?

Подробнее...

Rankų, delnų prakaitavimas

Rankų prakaitavimasDažnai mus kankina „drėgnų, šlapių rankų“ problema, kai sveikinantis su kolega ar draugu delną tiesiog nemalonu paduoti. Šis jausmas ne vienam puikiai pažįstamas. Taigi, kodėl prakaituoja delnai? Ar suaugusiems ir vaikams jie prakaituoja vienodai?

Подробнее...

Pažastų prakaitavimas

Pažastų prakaitavimasVisiems žinoma, kad prakaitavimas – tai natūralus organizmo procesas, kurio metu skysčiai iš organizmo pašalinami per prakaito liaukas, esančias mūsų odoje. Tačiau, kas paskatina gausų pažastų prakaitavimą ir kaip jo išvengti, žino ne visi.

Подробнее...

Kojų prakaitavimas, priemonės nuo kojų prakaitavimo

Kojų prakaitavimasPrakaituojančios kojos ir nuo jų sklindantis nemalonus kvapas daugeliui sukelia didelį diskomfortą. Dažnai, atvykę į svečius ar net namuose, dėl šios priežasties žmonės bijo nusiauti batus. Kokios priežastys daro įtaką kojų prakaitavimui? Ką daryti, kad kojos mažiau prakaituotų ir kaip išvengti galimo nemalonaus jų kvapo?

Подробнее...