Филиалы:
Выберите язык:

Зарегистрируйтесь на консультацию по телефону или интернету
При приобретении консультации через интернет предоставляется 5% скидка выбрать услуги

Вильнюс
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Клайпеда
+370 46 344343
+370 595 7976

Kodėl slenka plaukai moterims

Kodėl slenka plaukai moterimsKaskart šukuojantis šepetyje randate nemažai plaukų, pastebite juos ir ant drabužių, o perbraukus juos ranka saujoje lieka kuokštas? Sukate galvą dėl ko slenka plaukai ir kokios plaukų slinkimo priežastys? Plaukų slinkimas yra dažna moterų problema.

Подробнее...

Hemorojaus gydymas vaistais

Hemorojaus gydymas vaistaisHemorojus – tai viena dažniausių ligų, kuri pasireiškia vyresnio amžiaus žmonėms (būdinga vyresniems kaip 50 metų). Žmogaus išangės kanale kraujagyslės sudaro tokią kraujagyslinę pagalvėlę, kuri yra vadinama hemoroidais. Šie, kiekvieno žmogaus organizme esantys, dariniai kartu su raumenų pluoštais išoriškai uždaro žarną ir apsaugo raumenų pluoštus tuštinantis.

Подробнее...

Hemorojaus gydymas namuose liaudiškomis priemonėmis

Hemorojaus gydymas namuose liaudiškomis priemonėmisKiekvienas žmogus, susidūręs su hemorojumi, neskuba kreiptis į gydytoją proktologą. Pirmiausia, jis bando gydytis namų sąlygomis, liaudiškomis priemonėmis. Hemorojaus gydymas namuose liaudiškomis priemonėmis dažnai būna veiksmingas ir palengvina hemorojaus gijimą.

Подробнее...

Hemorojaus gydymas žvakutėmis ir tepalais

Hemorojaus gydymas žvakutėmis ir tepalaisNuolatinis sėdimas darbas, nėštumas, amžius, kuomet sumažėja jungiamojo audinio atsparumas, prasideda virškinamojo trakto sutrikimai, dažni vidurių užkietėjimai, stipriai padidina hemorojaus atsiradimo tikimybę. Pirmieji simptomai tokie, kaip kraujavimas, kartais skausmas, niežėjimas ir perštėjimas, toli gražu ne visada paskatina kreiptis į gydytoją bei rimtai susirūpinti savo sveikata.

Подробнее...