Филиалы:
Выберите язык:

Зарегистрируйтесь на консультацию по телефону или интернету
При приобретении консультации через интернет предоставляется 5% скидка выбрать услуги

Вильнюс
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Клайпеда
+370 46 344343
+370 595 7976

Strijos ir jų naikinimas

Strijos ir jų naikinimasNors mūsų oda yra besiplečiantis ir prisitaikyti gebantis organas, kai kuriose kūno vietose ji pasiekia išsitempimo limitą, todėl joje atsiranda įplėšos, kitaip dar vadinamos strijomis. Kas yra strijos ir kaip jas gydyti?

Подробнее...

Priemonės randams gydyti

Priemonės randams gydytiNe tik moterys, bet ir vyrai ar paaugliai, turintys veidą ar kitą atvirą kūno vietą bjaurojantį randą, jį laiko ne tik kosmetine, bet ir psichologine problema, kuri ypač trukdo pasitikėti savimi. Daugelis psichologų teigia, kad aktyvus randų gydymas iš tiesų stiprina žmogaus pasitikėjimą savimi.

Подробнее...

Randų rūšys

Randų rūšysNelaimingus atsitikimus, o kartais net operacijas dažnai primena likę randai, kurie daugeliui sukelia didelį diskomfortą. Randai – tai odos dariniai, atsirandantys gyjant odos pažeidimui, o juos suformuoja jungiamasis audinys bei kraujagyslės. Randas susidaro tuomet, kai odoje gyja žaizdos, atsiradusios dėl traumų, ligos, po operacijos, po vėjaraupių, nuo spuogų (jaunimui, ypač po aknės) ir pan.

Подробнее...

Spuogų naikinimo būdai

Spuogų naikinimo būdaiSakoma, kad nelaimės, o ir spuogai, po vieną nevaikšto. Jeigu jau koks ir atsirado ant kaktos, žiūrėk, kitas pasirodė ant kaklo, trečias – ant kaktos, dar vienas – ant nugaros. Kaip panaikinti spuogus ir kokie būdai, priemonės yra tinkamiausios?

Подробнее...