Филиалы:
Выберите язык:

Зарегистрируйтесь на консультацию по телефону или интернету
При приобретении консультации через интернет предоставляется 5% скидка выбрать услуги

Вильнюс
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Клайпеда
+370 46 344343
+370 595 7976

Spuogų rūšys

Spuogų rūšysTam tikru gyvenimo momentu visi susiduriame su opia problema – spuogais. Tai paprastai įvyksta tada, kai mirusios odos ląstelės blokuoja odos poras. Užsikimšimo rezultatas – tai sutinimas ir odos patinimas. Dažniausiai spuogai plinta veido, nugaros, krūtinės ir sprando srityje. Spuogų tipų yra įvairių.

Подробнее...

Inkštirų valymas

Inkštirų valymasInkštirai (komedonai) tai – juodi, balti ar gelsvi taškeliai atsirandantys ant odos, dažniausiai nosies srityje. Ši odos problema vienodai pasireiškia tiek moterims, tiek vyrams ir nesvarbu, kokio amžiaus jūs esate. Inkštirų atsiradimui įtakos turi tik odos tipas, kadangi inkštirai dažniau susidaro turintiems riebią odą.

Подробнее...

Spuogų atsiradimo priežastys

Spuogų atsiradimo priežastysNe tik paauglius, bet ir nemažai suaugusiųjų kankina spuogai. Todėl daugeliui iškyla klausimų, kodėl atsiranda spuogai ir kokios spuogų atsiradimo priežastys?
Spuogų atsiradimą gali paskatinti per didelis fizinis krūvis ir pokyčiai riebalų liaukose, kurie atsiranda dėl netinkamos mitybos.

Подробнее...

Jaunatviniai spuogai

Jaunatviniai spuogaiJaunatviniai spuogai (acne vulgaris) – tai viena dažniausių ir nemaloniausių paauglius kankinančių odos ligų, kuri negydoma gali išsivystyti į lėtinę odos patologiją, palikti randus bei sukelti sunkias psichologines problemas ar net depresiją.

Подробнее...