Филиалы:
Выберите язык:

Зарегистрируйтесь на консультацию по телефону или интернету
При приобретении консультации через интернет предоставляется 5% скидка выбрать услуги

Вильнюс
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Клайпеда
+370 46 344343
+370 595 7976

Rankų plaukuotumas

Rankų plaukuotumasNei viena nepriekaištingai atrodyti norinti moteris iš namų neišeis plaukuotomis kojomis, pažastimis ar rankomis. Plaukai ant rankų ypač neišvaizdžiai atrodo vasarą, kuomet rankų neslepiame po megztiniais. Nors plaukelius mes skutame, pešame, rauname, šviesiname negailėdamos laiko ir pastangų, bandydamos ignoruoti skausmą ir guosdamosi: „Grožis reikalauja aukų!“, tikra neviltis mus apima tuomet, kai plaukelius reikia šalinti vėl ir vėl. Galiausiai – pavargstame.

Подробнее...

Bikini zonos depiliavimas

Bikini zonos depiliavimasBikini zonos depiliacija aktuali kiekvienai moteriai, tad klausimų, susijusių su šia tema, taip pat iškyla pačių įvairiausių. Vieni pagrindinių: kokiomis priemonėmis depiliuoti bikini zoną, kokios priemonės yra veiksmingiausios, ką daryti, kad po plaukelių šalinimo intymioje vietoje oda nebūtų sudirgusi?

Подробнее...

Veido plaukuotumas

Veido plaukuotumasDauguma gydytojų teigia, jog moterys, susidūrusios su padidėjusiu veido plaukuotumu, nedrįsta kreiptis į gydytojus, nes mano, jog tai – gėdinga ir nenormalu. Padidėjęs veido plaukuotumas gali būti ne tik kosmetinė problema, bet ir tam tikros ligos požymis.

Подробнее...

Vaistai nuo nagų grybelio

Vaistai nuo nagų grybelioVisiems gerai žinoma, kad išgydyti nagų grybelio infekciją yra labai sunku. Daugelis žmonių neatkreipia dėmesio į pirmuosius nagų grybelio simptomus, nors būtent ankstyvoje grybelio stadijoje jo gydymas ir yra pats efektyviausias.

Подробнее...