Филиалы:
Выберите язык:

Зарегистрируйтесь на консультацию по телефону или интернету
При приобретении консультации через интернет предоставляется 5% скидка выбрать услуги

Вильнюс
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Клайпеда
+370 46 344343
+370 595 7976

Nagų grybelio gydymas namų sąlygomis

Nagų grybelio gydymas namų sąlygomisSveiko ir stiprų imunitetą turinčio žmogaus oda pati apsaugo save nuo ligų. Deja, tikrai ne visi pasižymime puikiu imunitetu. Dažnas ir ilgas antibiotikų vartojimas, įvairios ligos, nevisavertė mityba, nuolat pasikartojantis stresas silpnina imunitetą ir šis prarandą atsparumą užkrečiamoms ligoms. Ne išimtis ir nagų grybelis.

Подробнее...

Kaip gydyti nagų grybelį?

Kaip gydyti nagų grybelį?Nagų grybelis – tai užkrečiama lėtinė liga, nago guolio ar nago plokštelės grybelinė infekcija. Nagų grybelio pažeistas nagas tampa nelygus, grublėtas, pilkšvai gelsvas, išnyksta antnaginė odelė. Nagus dažniausiai pažeidžia mieliagrybiai, pelėsiniai grybai ir dermatofitai.

Подробнее...

Rankų ir kojų nagų ligos

Rankų ir kojų nagų ligosSveiki ir gražūs nagai byloja apie gerą sveikatą. Yra ligų, apie kurias garsiai nekalbama, neva jomis sirgti yra gėda. Dažniausiai tai būną rankų ir kojų nagų ligos, įvairūs jų pažeidimai. Normalių ir sveikų nagų plokštelės tūri būti vienodo storio, šviesiai rožinės.

Подробнее...

Pleiskanos

pleiskanosSu pleiskanomis, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar rasės, susiduriame beveik kiekvienas. Net būdamos nepavojingos jos yra itin nemalonios. Kaip išnaikinti pleiskanas ir nuo ko jos atsiranda? Dabar yra pačių įvairiausių būdų, kaip tai padaryti. Vieni kovą su pleiskanomis laimi iškart, o kiti gali mėnesių mėnesiais naudoti visokias priemones, tačiau visai nesėkmingai su tuo kovoti.

Подробнее...