Филиалы:
Выберите язык:

Зарегистрируйтесь на консультацию по телефону или интернету
При приобретении консультации через интернет предоставляется 5% скидка выбрать услуги

Вильнюс
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Клайпеда
+370 46 344343
+370 595 7976

Celiulito naikinimas namuose

Celiulito naikinimas namuoseCeliulitas – tai jungiamųjų odos audinių pakitimai, kurie pasireiškia nelygia, grublėta oda. Dažniausiai celiulitas atsiranda tuomet, kai atsiranda struktūriniai pasikeitimai poodiniame riebaliniame sluoksnyje, kurie sutrikdo limfos tekėjimą ir mikrocirkuliaciją.

Подробнее...

Kaip atsikratyti celiulito

Kaip atsikratyti celiulitoCeliulitas – tai poodinio sluoksnio uždegimas, kurio metu pakinta riebalinis audinys. Dėl šio riebalinio audinio pokyčio odos paviršiuje atsiranda smulkių kauburėlių ir oda tampa panaši į apelsino žievelę. Celiulitas yra daugelio moterų problema, nors vis dažniau celiulitu skundžiasi ir vyrai.

Подробнее...

Karpų naikinimas namuose

Į žmogaus organizmą patekus papiloma virusui, sukeliama infekcija, kuri labai greitai pasimato ir akivaizdžiai, ant odos atsiradus išaugoms. Tokie odos dariniai vadinami karpomis ir jie gali atsirasti be kokioje kūno vietoje. Ši problema sukelia ne vien diskomfortą, bet ir gadina estetinį vaizdą, jeigu atsiranda aiškiai matomoje kūno vietoje. Kaip jų atsikratyti ir kokios veiksmingiausios natūralios gydymo priemonės?

Į žmogaus organizmą patekus papiloma virusui, sukeliama infekcija, kuri labai greitai pasimato ir akivaizdžiai, ant odos atsiradus išaugoms. Tokie odos dariniai vadinami karpomis ir jie gali atsirasti be kokioje kūno vietoje. Ši problema sukelia ne vien diskomfortą, bet ir gadina estetinį vaizdą, jeigu atsiranda aiškiai matomoje kūno vietoje. Kaip jų atsikratyti ir kokios veiksmingiausios natūralios gydymo priemonės?

Svarbu nepamiršti, kad karpų naikinimas namuose taip pat gali būti veiksmingas. Daugelis rekomenduoja išbandyti įvairias liaudiškas priemones ir tik kraštutiniu atveju kreiptis į specialistus dėl chirurginio ar lazerinio gydymo. Visgi, mes patariame nelaukti kraštutinio atvejo ir pabandžius karpų naikinimą namuose bei negavus teigiamo efekto, nedelsiant kreiptis į gydytoją dermatologą.

Karpu naikinimas namuoseYra nemažai būdų ir priemonių karpų gydymui. Dažniausiai karpų gydymui naudojama priemonė – ugniažolė. Nulaužus ugniažolių stiebelius, jų galuose išsiskiriančiomis sultimis reikia tepti karpą kelis kartus per dieną. Kantriai tepant po dešimties dienų karpa turėtų išnykti. Ugniažolė nuo karpų yra viena veiksmingiausių liaudies medicinos priemonių.

 

Karpu naikinimas namuoseTaip pat karpų gydymui dažnai naudojamas obuolių sidro actas bei citrinos sultys. Patepus karpą actu ar citrinų sultimis, ją paveikia natūralios rūgštys, o oda dažniausiai suminkštėja ir karpa nukrenta. Karpų gydymas actu arba citrinų sultimis dažniausiai užtrunka kelias savaites. Taip pat namuose galima bandyti gydytis ir raudono šermukšnio uogomis, kiaulpienių, česnakų sultimis, melisos žolelėmis ir kitomis priemonėmis. Karpų galima atsikratyti ir gluosnio medienos dervą sumaišius su actu iki vientisos masės ir tepant ant atsiradusių karpų. Šis mišinys išdžiovina karpą ir ji nukrenta.

Jeigu nepadeda jokios liaudiškos priemonės, namuose galima gydytis ir vaistais. Vaistinėse galima įsigyti įvairiausių vaistų, tai gali būti:
• tepalai;
• geliai;
• tirpalai;
• specialūs šaldantys preparatai.

Visų šių karpų sudėtyje yra salicilo bei kitų rūgščių. Uždėtos ant karpos, veikliosios medžiagos pamažu ima tirpdyti karpą sudarančias ląsteles. Gydantis vaistais ląstelės sluoksniuojasi ir karpa pamažu nusilupa.

Labai svarbu žinoti, kad natūraliais gydymo metodais namuose ir įsigytais vaistais karpas šalinti galima ne visais atvejais, nes karpos gali tapti piktybinėmis. Netinkamas karpų gydymas namuose gali tik pabloginti padėtį ir dar labiau pažeisti odą. Taigi, jeigu karpa pasižymi šiomis savybėmis ir yra:
• skausminga;
• kraujuoja;
• lengvai pažeidžiama;
• karpos skersmuo didesnis nei 10 mm.

Reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją dermatologą dėl tinkamo gydymo bei priežiūros paskyrimo.

  • Lazerinis centras teikia aukštos kokybės specifines paslaugas, dirba geriausi gydytojai dermatologai, mokslų daktarai, todėl suteiksime Jums kokybiškas paslaugas ir paskirsime tinkamiausia bei efektyviausią gydymą.
  • Plačiau apie karpų šalinimą lazeriu galite skaityti čia: Karpų šalinimas lazeriu.
  • Iškilus klausimams ar neaiškumams galite skambinti: +370 659 57933, +370 659 57976

Karpų rūšys

Karpų rūšysKarpos – tai labiausiai paplitęs virusinis odos susirgimas. Net 75 proc. – tiek žmonių bent kartą gyvenime yra susidūrę su šia nemalonia odos problema. Šio virusinio susirgimo metu odoje atsiranda baltos arba šviesiai pilkšvos spalvos, nelygiu paviršiumi mazgelių, vadinamų karpomis.

Подробнее...